افت بها نفت در‌پی انصراف ایالات متحده از تحریم ۱۰۰ درصدی نفت کشور ایران

آموزش ثبت نام فارکس – افت بها نفت در‌پی انصراف ایالات متحده از تحریم ۱۰۰ درصدی نفت کشور ایران

 

افت بها نفت در‌پی انصراف ایالات متحده از تحریم ۱۰۰ درصدی نفت کشور ایران پس از آنکه ایالات متحده خاطرنشان کرد که درخواست های مشتریان نفت کشور‌ایران برای معاف شدن از تحریم های نو در مقابل این سرزمین را بررسی خواهد کرد , ارزش نفت کاهش داشت .
به گزارش رویترز , بعد از آنکه ایالات متحده بیان کرد که درخواست های مشتریان نفت کشور ایران برای معاف شدن از تحریم های نو درمقابل این مرزو بوم را بررسی خواهد کرد , بها نفت کاهش داشت و نفت برنت بیش تر از یک درصد افت کرد .

مبتنی بر این گزارش , ارزش هر بشکه نفت برنت روز جاری با یک دلار و 10 سنت , متساوی 1 . 4 درصد کاهش به 77 دلار و 76 سنت رسید . بها نفت خاک ایالات متحده هم روز جاری 68 سنت , هم اندازه 0 . 9 درصد افت داشت و به 73 دلار و 43 سنت رسید .

مایک پمپئو , وزیر کارها خارجه ایالات متحده روز قبل اعلام‌کرد , واشنگتن درخواست های بعضا کشورها برای معاف شدن از تحریم های نفتی کشور‌ایران را مورد بررسی قرار خواهد بخشید .

این گفتگوها در حالی ابلاغ می شود که واشنگتن تا قبل از این به مشتریان نفتی کشور ایران گفته بود , می بایست از 4 نوامبر خرید نفت از کشور‌ایران را به کلی متوقف نمایند , در غیر این صورت با تحریم های مالی ایالات متحده مواجه خواهند شد و هیچ معافیتی هم در کار نخواهد بود .

پمپئو روز گذشته بعداز عزیمت به بروکسل برای حضور در نشست ناتو بر ضرورت دوام فشارها بر کشور ایران در هماهنگ شدن با متحدان ایالات متحده تاکید کرد . او همینطور قرار است به متحدان ایالات متحده راجع‌به منابع جایگزین تامین نفت اطمینان بدهد .

بروکر خوب فارکس بروکر روبو فارکس بروکر شدن فارکس بروکر فارکس بروکر فارکس آلپاري بروکر فارکس اکسنس بروکر فارکس ايران بروکر فارکس ايراني بروکر فارکس با کمترين اسپرد

کارایی های اوپک و متحدانش ر طی 1 سال و نیم قبل موجب شده تا اضافی عرضه از بازار نفت حذف شود . اکنون با دقت به کاهش ساخت لیبی و در روش بودن تحریم های نفتی مقابل جمهوری اسلامی ایران , به دلیل ارتقاء تقاضا و نگرای از فقدان عرضه بها ها ارتقا یافته است .

مبتنی بر آمارهای انستیتوی نفت ایالات متحده , میزان ذخایر نفت ناپخته این مرزوبوم در هفته پیشین 6 . 8 میلیون بشکه کاهش داشت . این کاهش بیش تر از حد توقع بود . 

قیمت‌ روز تسکین دهنده در تهران ( ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ )
بر طبق جدیدترین آمار معاملات ثبت شده در سامانه املاک و مستغلات طی روزهای اخیر یک واحد مسکونی ۱۱۵ متری ۵۰ ساله در دروازه غار با بها ۱۷۱ میلیون تومان و در گیشا هم یک سوئیت ۸۴ متری یکساله با ارزش ۱ . ۴ میلیارد تومان فروخته شده‌است .
بر طبق جدیدترین آمار معاملات سامانه املاک و مستغلات یک واحد 115 متری که نیم قرن از قدمت ساخت آن قبل بنا شده در حوزه‌ 12 محله دروازه غار با بها 171 میلیون تومان یعنی هرمترمربع حدود 1 . 5 میلیون تومان فروخته شده‌است .

در همین حیطه و در محله مختاری یک واحد 54 متری با قدمت 12 سال با بها هر مترمربع 2 میلیون و 770 هزار تومان و جمعا 150 میلیون تومان داد و ستد شده , در ناحیه 5 و محله اداره برنامه جنوبی یک واحد مسکونی 62 متری 19 ساله با ارزش 530 میلیون تومان ( هر مترمربع حدود 8 . 6 میلیون تومان ) فروخته شده‌است . در آمار نشر داده شده از طرف راءس آمار جمهوری اسلامی ایران و بانک مرکزی حوزه‌ 5 طی ماه‌های اخیر بیشترین ارتقا ارزش آرامبخش را داشته است .

بروکر فارکس تايم بروکر فارکس چيست بروکر فارکس در ايران بروکر فارکس در تهران بروکر فارکس در دبي بروکر فارکس فور يو

یک واحد مسکونی 52 متری دو سال ساخت واقع حوزه‌ 18 ( محله بهداشت ) با بها 175 میلیون تومان , سوئیت 109 متری 11 ساله بنا شده در تهرانپارس با ارزش 830 میلیون تومان و واحد مسکونی 71 متری بنا شده در نارمک با قدمت 18 سال به ارزش کل 400 میلیون تومان ( هر مترمربع حدود 5 . 6 میلیون تومان ) فروخته شده‌است .

در ناحیه 2 محله آلستوم یک واحد مسکونی 89 متری با ارزش 660 میلیون تومان داد و ستد شده , ‌در همین حیطه و محله گیشا واحد 84 متری با بها 1 . 4 میلیارد تومان یعنی هر مترمربع 16 . 7 میلیون تومان داد و ستد شده‌است . این واحد مسکونی یکسال ساخت است و دارنده انباری و پارکینگ است و تجهیزات خاصی ندارد .

در آپادانا سوئیت 19 سال ساخت 59 متری 507 میلیون تومان , واحد مسکونی 234 متری 37 ساله بنا شده در ساعی با ارزش 2 . 5 میلیارد تومان ( هر مترمربع حدود 10 . 8 میلیون تومان ) و در حیطه 7 یک واحد 105 متری 50 ساله با ارزش کل 780 میلیون تومان در مورخ 18 تیرماه سال جاری خرید و فروش شده‌است .