آموزش ثبت نام فارکس – جهانگیری : توقف فروش نفت کشور‌ایران «خیال واهی»

معاون نخستین مدیریت جمهور بیان کرد : کشور ایران دست کشورهایی را که به سیاست‌های یک جانبه ایالات متحده بی‌اعتنایی نمایند می‌فشارد و همکاری‌های طولانی‌مدتی با آنان خواهد داشت .
اسحاق جهانگیری عصر روز جاری ( دو‌شنبه ) در نشست هم‌اندیشی نمایندگان فرنگی مقیم کشور ایران و فعالان تجاری کشورمان اظهار‌کرد : کشور ایران سناریوهای مختلفی برای تحریم‌های ایالات متحده در مقابل کشورمان پیش‌بینی کرده و براساس آن برنامه ریزی های مختلفی انجام یافته است .

او افزود : سال پیشین 90 میلیارد دلار صادرات نفتی و غیرنفتی داشتیم که در زمان نو هم به همین میزان صادرات نیاز داریم .

نائب رئیس اولیه مدیر جمهور ادامه بخشید : ما بایستی بتوانیم منابع حاصل از صادرات خویش را به دست آوریم تا نیازهای مردمان کشورمان را تامین کنیم ; جمهوری اسلامی ایران دست کشورهایی را که به سیاست‌های یک جانبه ایالات متحده بی‌اعتنایی نماید می‌فشارد و همکاری‌های طولانی‌مدتی با آنان خواهد داشت . ولی کشورهایی که کشور ایران را ترک نمایند می بایست بدانند که‌این فعالیت در کارنامه آنان ثبت خواهد شد .

* به‌دنبال مدیر ارزش ارز هستیم 

جهانگیری بابیان اینکه نیازهای مردمان کشورمان را درین وضعیت احصاء کرده‌ایم , افزود : پیرو رئیس بها ارز هستیم . براثر یک مبادرت تند ایالات متحده تلاطمی کوتاه دوران در بعضی از بخش‌های اقتصادی کشورمان ساخت شد ولی حتماً در ادامه آن هستیم تا از تلاطم‌های آینده دوری کنیم تا مشکلی برای فروش نفت و صادرات و واردات کشورمان با یاری کشورهای دیگر پیش نیاید .

فارکس جرم است فارکس جم فارکس جهاني فارکس چارت فارکس چگونه است فارکس چگونه کار ميکند

او همینطور خطاب به فعالین بخش محرمانه , اعلام کرد : از همگی دوستان خوب بخش محرمانه در سراسر مرز و بوم می خواهیم در عصر تازه به صحنه بیایند و برای رفع مساله مرزوبوم گام بردارند .

او ذکر کرد : برای حل مساله هسته‌ای وارد گفت‌وگوی عمیق و طولانی با کشورهای 5+1 شدیم و در غایت به برجام رسیدیم ; کشور ایران نشان بخشید که نیز در گفت‌وگو درست گو بود و نیز در اقداماتی که براساس این توافق بین‌المللی بر عهده گرفته بود .

نائب رئیس اولیه مدیر جمهور طولانی تر کرد : ما براساس آموزه‌های فقهی خودمان در شرایطی که با شخصی توافق کرده و پیمان ببندیم تا‌زمانی‌که طرف مقابل نقض پیمان نکند ما به عهد و پیمان خویش وفاداریم .

جهانگیری تاکید کرد : یک کدام از مهم‌ترین دستاوردهای آدم برای کاهش تنش‌ها و تولید فضای امن و صلح و آشتی آمیز دستیابی به همین توافقان بین‌المللی است و هر حرکتی که در جهت بر نیز زدن توافقات بین‌المللی صورت میگیرد حرکتی برخلاف مساله انسان‌دوستانه است .

او خاطر نشان کرد : بعد از مبادرت مدیر جمهور ایالات متحده در نقض برجام هشدار دورازشوخی و خطرناک برای جامعه بین‌المللی پدیدآمد که نمی توان به آسانی از کنار آن گذشت . 

نائب رئیس اولیه مدیر جمهور اظهار‌کرد : با وجود این‌که کشور ایران به تعهدات خویش بامسئولیت بود و ایالات متحده غیر رسمی از برجام بیرون شد و در عین اکنون تحریم‌های گسترده درمقابل کشور ایران اعمال شد , قادر است آغازی خطرناک برای بقیه پیمان‌های با اهمیت جهانی باشد .

فارکس چنگال فارکس چه روزهايي تعطيل است فارکس چيست فارکس چيست ويکي فارکس چيست ويکي پديا فارکس حرام

جهانگیری اظهار‌کرد : آمریکا ایالات متحده هم زمان با خروج از برجام و اعمال نبرد اقتصادی درمقابل ملت ما مبارزه تجاری هم با بقیه کشورها آغاز نموده است , براین اساس اقتصاد جهانی احتمال دارد با این اقداماتی که از سمت آمریکا صورت می گیرد به بی‌ثباتی کشیده شود .

او ادامه اعطا کرد : با وجود این‌که موقعیت خطیری پیش روی کشورمان قراردارد ولی این در معنای بن‌بست و ساخت معضل و موقعیت بحرانی نیست بلکه قوانینی است که دست اندرکاران جدیدی وارد آن شده و ما نیازمند آن هستیم که راهکارهای تازه و ابتکاری به خرج دهیم و در این طریق ملازمت دوستان خوب خویش از دیگر کشورها را داشته باشیم . 

نائب رئیس اولیه مدیریت جمهور تصریح کرد : جمهوری اسلامی ایران در زمان مورخ مخصوصا در دهه‌های اخیر با ناملایمات و دشواری‌های کوچک و بزرگی روبرو بوده و چه بسا 8 سال پیکار ناخواسته را تجربه نموده است ; این نزاع در قوانینی مقابل ما اعمال شد که عالم چه بسا یک قطعه موردنیاز وسایل جنگی را به ما نداد , ولی ما این مشکلات را به خیر پشت رمز گذاشتیم .

جهانگیری اظهار‌کرد : ملت جمهوری اسلامی ایران دارای انسجام و یک دست می باشد و در آتی هم شاهد مانورهای مختلفی از تفاهم جریان‌های سیاسی وجود اختلاف نظرهای دورازشوخی هستیم .

او همینطور پیرو خطاب به فعالین بخش محرما نه حاضر در‌این گردهمایی اظهار کرد : از دولت و بخش سری بایستی برای رئیس درست درین عصر بسیج شوند تا به معاش مردمان آسیبی نرسد ; ما راهبردی به اسم مقاومت هوشمندانه اقتصادی درمقابل تحریم‌های ایالات متحده اتخاذ کردیم تا مساله اقتصادی سرزمین را حل و فصل کنیم و