زمانی وزیر نیرو سفیر برجام شد

آموزش ثبت نام فارکس – زمانی وزیر نیرو سفیر برجام شد

فارکس

زمانی وزیر نیرو سفیر برجام شد وزیر نیروی کشورمان که تحت عنوان رسول ویژه رئیس‌جمهوری راهی ایروان شده بود , موضع‌ها جمهوری اسلامی ایران در مورد برجام را به ابتدا وزیر ارمنستان رساند .
رضا اردکانیان وزیر نیروی کشورمان که تحت عنوان نبی ویژه رئیس‌جمهوری راهی ایروان شده بود , با ابتدا وزیر ارمنستان دیدار کرده و اظهاراتی را راجع‌به برجام از عهد و پیمان مدیریت جمهور کشور ایران خاطرنشان کرد .

 

رضا اردکانیان در دیدار با نیکول پاشینیان , ابتدا وزیر ارمنستان پیام حسن شیخ مدیر جمهور کشورمان را نثار او کرد .

درین ملاقات وزیر نیرو ضمن تشریح موضع ها بر حق کشورمان اعم از عدم انحراف کشور‌ایران از برنامه هسته ای , انجام مذاکرات با 1+5 با خیرخواهی و با انگیزه ازبین بردن ابهام و نگرانی از برنامه هسته ای , تشریح پایبندی کشور ایران به تعهدات برجامی طی 3 سال اخیر و خویشتنداری بعد از خروج ایالات متحده از برجام , دوام به طور همزمان برجام و تحریم را نا ممکن دانست و از اقدامات غیر مسئولانه مدیریت جمهور ایالات متحده در نقض برجام و اجبار دوباره تحریم بر جمهوری اسلامی ایران انتقاد کرد .

فارکس قانوني شد فارکس قانوني يا غيرقانوني فارکس قم فارکس قمار فارکس کاران فارکس کاران ايران

او با اشاره به نقض حاکمیت ضابطه در رابطه ها فی مابین الملل و تضعیف مقام اداره ملل و ماشین کرایه ای انرژی اتمی با خروج ایالات متحده از برجام اذعان کرد : حراست کلیه کشورهای از دستمزد در بین الملل , دیپلماسی و حاکمیت ضابطه و تایید برجام بوسیله قطعنامه 2231 شورای امنیت دوچندان اصلی و مورد تاکید کشور‌ایران است .

 

وزیر نیرو با اشاره به باقیماندن کشور ایران در برجام بعداز خروج ایالات متحده تاکید کرد : کشور‌ایران از کلیه کشورهای جداگانه دنیا توقع دارد ضمن اجرای تعهدات خویش در زیر قطعنامه 2231 شورای امنیت , محافظت برجام را به‌عنوان مثال ای از حاکمیت ضابطه و حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات در میان المللی وجه تلاش خویش قرار دهند .

 

اردکانیان در‌این دیدار بر تعاملات دوجانبه و ضرورت دقت بیشتر به تعاملات اقتصادی , زیست محیطی , انرژی , همیاری بخش ها آزاد , اجرایی کردن توافق‌نامه تعرفه ترجیحی دربین اتحادیه اوراسیا با جمهوری اسلامی ایران و سفرهای متقابل مقامات دو سرزمین تاکید کرد .
در‌این دیدار , نیکول پاشینیان , در آغاز وزیر ارمنستان ضمن اشاره به سوابق ارتباط ها دیرینه دو مرزوبوم و تاکید بر به کار گیری از گنجایش های اقتصادی جان دار با تایید بیانات اردکانیان در باب مسایل فیمابین دو مرز و بوم , آمادگی دولت تازه ارمنستان را جهت اجرای توافق‌های دوجانبه اذعان کرد .

او با اشاره به اختلال و محدودیت های تجارت در بین دو مملکت خواهان بررسی و رفع مانع ها تجاری شد .

 

فارکس کاران حرفه اي فارکس کارگزاري فارکس کتاب فارکس کجاست فارکس کريس فارکس کلاهبرداري

پاشینیان با اشاره به اهمیت نگهداری رابطه ها ارمنستان با تمامی کشورها ابراز امیدواری کرد که مورد برجام از روش گفتمان در میان طرفین حل و فصل شود .
//
دو‌مین برنامه روزمره انقطاع برق تهران منتشر شد + نقشه قطعی های روز جاری برق
روز جاری دو‌مین برنامه روزمره جدا برق تهران نشر داده شده , البته اینبار به جای جدول , محل قطعی های برق بر روی نقشه مشخص و معلوم شده تا شهروندان تهرانی با سهولت بتوانند از قطعی یا این که عدم قطعی برق در محل معاش خویش آگاه شوند .
س از عبور میزان مصرف برق از گنجایش عملی ایجاد و ورود موقعیت کانال به محدوده قرمز‌رنگ , تعداد پیدایش خاموشی های دور از هم در مرزوبوم فراوان شد و به‌دنبال این مورد , تصمیم دریافت شد تا خاموشی ها مدیر شود و پیش از پیدایش خاموشی های چندساعته , مردمان از زمان بندی قطعی های برق باخبر شوند .

فارکس کيلر فارکس گام به گام فارکس گرجستان فارکس گروپ فارکس گروه تلگرام فارکس گفتگو

در کلانشهر تهران هم همگام با دیگر کلانشهرها و نقاط مرزو بوم , اولیه برنامه روزمره انقطاع برق در مورخ 17 تیرماه اعلام شد .
در اول اعلام برنامه روزمره جدا برق تهران , به طور متفرق نقاط متعدد این کلانشهر در 4 تیم تقسیم بندی شده بود , به گونه ای که جستن ناحیه معاش هر شخص به سادگی درین جدول میسر فقدان . از اینرو طبق تصمیم تازه کمپانی توزیع نیروی برق تهران بزرگ , روز جاری دومی برنامه روزمره انقطاع برق تهران نشر داده شده , البته اینبار به جای جدول , محل قطعی های برق بر روی نقشه معلوم شده تا شهروندان تهرانی با سهولت بتوانند از قطعی یا این که عدم قطعی برق در محل معاش خویش آگاه شوند .

 

کمپانی توزیع نیروی برق تهران از شهروندان تهرانی درخواست کرد که با فقط 10 درصد صرفه‌جویی در مصرف برق به‌ویژه در سا‌عتها نقط ی اوج مصرف ( 12 الی 17 و 20 الی 23 ( , و انتقال مصارف غیرضروری به دیگر ساعت ها , گروه صنعت برق را در تأمین برق استوار کمک رسانند .
برای مشاهده نقشه قطعی های روز جاری برق در کلانشهر تهران ایـــــــنـــــــــجــــــــــا کلیک فرمایید .