وضع اسف‎بار مسکن مهر که ۶ سال پیش بایستی تحویل می‌شدآموزش ثبت نام فارکس – وضع اسف‎بار مسکن مهر که ۶ سال پیش بایستی تحویل می‌شد

 

وضع اسف‎بار مسکن مهر که ۶ سال پیش بایستی تحویل می‌شد/آب‎رسانی با تانکر بیخ گوش تهران
رئیس آرامبخش مهر فردوس بابیان این که آب واحدهای تحویل‌شده به متقاضی ها در فاز ۹ دیرباز بهشت با تانکر تأمین می‌گردد , اظهار‌کرد : فعلا واحدهای تسکین دهنده مهر دارنده برق و گاز و فاقد آب با بها بالای ۲۰۰میلیون تومان خرید و فروش میشود .
سلیم عبدی رئیس مسکن مهر فاز 9 دیر باز به خبر نگار تسنیم میگوید : کل فاز 9 دیر باز مشتمل بر 3800 واحد تسکین دهنده مهر است که از 11 کمپانی خالق هم‌اکنون 9 کمپانی در حالا عمل می باشند .

 

او بابیان اینکه تا به امروز 300 واحد تحویل متقاضی ها شده که در آن مستقر میباشند , افزود : ‌ دیوار حائل اجراشده دارنده مشکلاتی بود که کمپانی عمران فردوس با یک قرارداد 20 میلیارد تومانی با یک کمپانی داخلی در حالا مقاوم‌سازی این دیوارهاست .

 

عبدی تصریح کرد : دستگاه‌های خدمات‌رسان اعم از سازمان آبفا , برق و گاز می بایست زیرساخت‌های موردنیاز واحدها را تأمین نمایند . هم‌اکنون نقص‌ 300 درخواست کننده بومی در فاز 9 دیرباز این است که هنوز آب وارد کانال نشده و آن ها از آب تانکر به کارگیری می کنند .
او با اشاره به ضرورت رفع نواقص کانال فاضلاب , ادامه بخشید : درباره با محوطه‌سازی و آماده‌سازی پروژه‌ها , کمپانی عمران مصوبه با فهرست بهای سال 94 را دارااست که به همین جهت تا روز جاری پیمانکاری برای انجام محوطه‌سازی و آماده‌سازی اعلام آمادگی نکرده است .

 

بروکر فارکس فيبو بروکر فارکس معتبر بروکر فارکسر بروکر لايت فارکس بروکر مستر فارکس بروکر معتبر فارکس در ايران

 

مدیر فاز 9 قدیم مسکن مهر بیان کرد:‌ به‌دنبال مصوبه شورای مسکن برای فهرست بهای سال 97 هستیم که قول موافقت با آن تا هفته آینده را داده‌اند. در این صورت دو قرارداد محوطه‌سازی و آماده‌سازی با مبلغ هر کدام 20 میلیارد تومان منعقد می‌شود.

 

عبدی در خصوص زمان اتمام این پروژه، گفت:‌ با توجه به این‌که این پروژه 5 سال به‌تأخیر افتاده است، مدیرعامل و هیئت مدیره تمام نیروی خود را به‌کار بسته‌اند تا پایان امسال پرونده واحدهای مسکن مهر فاز 9 قدیم بسته شود.

وی همچنین درباره قیمت واحدهای مسکن مهر افزود: پروژه‌های تحویل‌شده که برق و گاز دارند اما آب ندارند و با تانکر آب آن تأمین می‌شود، بالای 200 میلیون خرید و فروش می‌شود. در گذشته واحدهای فاز 9 قدیم را 30 میلیون تومان هم نمی‌خریدند.

مدیر مسکن مهر فاز 9 قدیم با اشاره به این‌که شرکت عمران پردیس 422 میلیون تومان بابت ادعای شرکت آبفا در خصوص صدمه دیدن تأسیساتش،‌ پرداخت می‌کند، اظهار کرد:‌ منتظر پیمانکار آبفا برای تعیین تکلیف شبکه فاضلاب هستیم تا در ادامه افرادی که در بلوک‌های مسکن مهر زندگی می‌کنند، آب شهری داشته باشند. الآن با تانکر آب مورد نیاز این ساکنان تأمین می‌شود.

وی تأکید کرد: بزرگ‌ترین مشکل کنونی متقاضیان مسکن مهر به‌جز آب، بسته بودن شبکه فاضلاب است که باعث شده فاضلاب به داخل واحدها برگردد که مشکلات فراوانی را برای مردم به‌وجود آورده است.