آیا سلطان سکه آقای «م» است؟

بروکر فارکس – آیا سلطان سکه آقای «م» است؟

 

دستگیری سلطان سکه ما را یاد آقای «م» انداخت که آذر ماه سال ۹۶ در زمان حراج سکه در بانک کارگشایی، با یک کارت بانکی همه سکه‌ها را خریداری میکرد؛ آیا سلطان سکه همان آقای «م» است؟
خبر با اهمیتی که امروز از سوی فرمانده نیروی انتظامی اعلام شد مربوط به دستگیری سلطان سکه بود.

 

سردآیا سلطان سکه آقای «م» است؟ ار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران عظیم در جمع خبرنگاران در همین ارتباط اظهار کرد: فردی که معروف به سلطان سکه بود و سال 96 حدود 2 تن سکه را از سطح بازار جمع کرده بود، گرفته شد.

بنا بر این گزارش، با ایجاد این طرح که شامل احداث سد و سرریز و قفل کشتیرانی به‌روی رودخانه کارون در پایین‌دست ورودی کانال مارد است و توسط مؤسسه عمران صنعت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) اجرا شده، کمبود آب شرب آبادان و خرمشهر از طریق ایستگاه پمپاژ و کانال مارد آبادان بهبود می‌یابد.

بروکر فارکس

وی ادامه داد: این فرد 58ساله که دو شب پیش در عملیات پلیس دستگیر شد، به افراد و نوچه‌های خود دستور داده بود در بازار تهران به‌راه افتاده و بدون توجه به قیمت روز سکه، تمام سکه‌های موجود را بخرند تا در روزهای آینده خودش تعیین کننده نرخ سکه باشد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: این فرد پیش از این هم به‌عنوان دلال سکه دستگیر شده بود. او با پسرش در این زمینه همکاری می‌کرده است که در حال حاضر پسرش با قید ضمانت آزاد است. شخصی که سرکرده معاملات فردایی در بازار تهران بوده، به‌عنوان نوچه این فرد فعالیت می‌کرده است.

 

این فرد البته شخصاً در حراج‌ها حضور نداشت ولی با دلال‌هایی که در سالن حراج مأمور کرده بود، با یک کارت بانکی تمام سکه‌ها را می‌خرید.

بعد از اعلام خبر دستگیری سلطان سکه از سوی نیروی انتظامی این سؤال مطرح می‌شود که؛ آیا سلطان سکه همان آقای «م» است؟

 

فارکس بازان حرفه اي فارکس بانک مرکزي فارکس بدون سرمايه فارکس براي مبتديان فارکس بروکر فارکس به روش پشوتن

 

آقای سلطان فردی است که از چند ماه قبل به نوچه‌های خود دستور داده بود که تمام سکه‌های نقدی در بازار را بخرند تا او با احتکار سکه‌ها بتواند تعیین کننده قیمت روز سکه شود و البته سودهای میلیاردی به جیب بزند.

آب شور دیگر به کارون نفوذ نمی‌کند/ اتمام عملیات احداث بند خاکی به‌روی کارون
عملیات احداث بند خاکی به‌روی رودخانه کارون به‌همت جهادگران قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به‌اتمام رسید.
به‌منظور کنترل جریانات جزر و مدی و جلوگیری از نفوذ آب شور خلیج فارس به رودخانه کارون، اجرای بند خاکی به‌روی رودخانه کارون و در دهانه بهمنشیر به‌همت جهادگران قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) انجام شد که بهبود کیفیت و کمیت آب آبادان و خرمشهر را در پی خواهد داشت.

 

همچنین این بند به‌طول 123 متر و عمق یازده متر، ظرفیت مناسبی برای توسعه کیفیت آب مورد نیاز محصولات کشاورزی منطقه ایجاد میکند و باعث اشتغال‌زایی و افزایش صیادی و بهبود اقتصاد شیلاتی میشود.

برای اجرای این بند، 42 هزار مترمکعب مصالح سنگی و 6055 مترمکعب مصالح خاکی مورد نیاز بود که مصالح سنگی این پروژه از فاصله 300کیلومتری رسید. طبق قرارداد، زمان اجرای این پروژه پنج‌ماهه بود که بنا بر اضطرار و شرایط ناگوار آب منطقه، این پروژه به‌صورت شبانه‌روزی و در کمتر از 2 ماه صورت گرفت.

ابلاغ خبر دستگیری سلطان سکه ما را یاد یکی از مشتریان پای ثابت حراج سکه در بانک کارگشایی می اندازذ: آذرماه سال گذشته خبرگزاری تسنیم در خبری اعلام کرده بود که فردی با نام «و‌ــ‌م» تمام سکه‌های حراج بانک مرکزی را خریداری میکند.