بروکر alpari – ارزش تسکین دهنده با «دستور» قابل در دست گرفتن نیست

فارکس
ارزش تسکین دهنده با «دستور» قابل در دست گرفتن نیست رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه در اختیار گرفتن دستوری بازار تسکین دهنده نا ممکن است و این برنامه در دولت پیشین باخت خورد , چاره تعادل بخش تسکین دهنده را ارتقا عرضه و تغییر تحول بعضا قانون ها تیتر کرد .
مصطفی قلی خسروی در گفت‌وگو با خبر نگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم درخصوص مباحثی که برای در دست گرفتن دستوری بازار تسکین دهنده مطرح می گردد , گفت : ‌ دولت قبلی در برهه‌ای که نرخ اجاره قیمت ارتقاء یافته بود سعی کرد با دخالت در‌این بازار , ‌ قیمت‌ها را در اختیار گرفتن نماید .

او ادامه اعطا کرد : در این سو بود که در حین وزارت علی نیکزاد اعلام شد مالکان تنها میتوانند 7 درصد نرخ اجاره‌بها را ارتقاء دهند . سال بعد از آن هم میزان ارتقا ارزش به 9 درصد رسید . ولی هیچکدام از این امرها پاسخ نداد و موجران مبنی بر نرخ تورم اجاره قیمت را ارتقاء دادند . 

 

او با تاکید بر این که ( آزموده را آزمودن خطاست ( , تصریح کرد : برای در دست گرفتن بازار تسکین دهنده ( خرید و فروش و اجاره ) بایستی عرضه را ارتقا دهیم .

مدیر اتحادیه مشاوران املاک بابیان این که در این سو هم بایستی مقررات ذی‌ربط مورد باز بینی قرار گیرد , ذکر کرد : هر زمان که ارزش ملک ارتقاء یافته به به عبارتی میزان هم نرخ اجاره‌بها رویش داشته است و با فرمان نمیتوان از ارتقا قیمت‌ها پرهیز کرد .

فارکس گلدن گرين فارکس گلشاهيان فارکس گيلان فارکس لات فارکس لايو فارکس لوريج

به نقل از تسنیم , به تازگی یکی مشاوران وزیر خط مش و شهرسازی از اجرای برنامه طولانی کردن بازه اجاره‌بهای آرامبخش به‌‌عنوان راهکاری برای در اختیار گرفتن قیمت‌ها خبر داده است . «تطویل بازه زمانی اجاره واحدهای مسکونی» یکی‌از برنامه‌های وزیر خط مش و شهرسازی در سال 92 بود که آنرا تحت عنوان یک کدام از رئوس کاری خویش اعلام کرده بود .

حالت صادر شدن کارت بازرگانی تغییر و تحول کرد/ سقف واردات در سال اولیه تنها ۵۰۰ هزار دلار + گواهی
مبنی بر مصوبه هیئت دولت , آئین طومار اجرایی صادر شدن کارت بازرگانی تغییر تحول کرد و از این پس سقف بها واردات افراد حقیقی وواقعی و حقوقی اخذ کننده کارت در سال نخستین ۵۰۰ هزار دلار هست .
با مصوبه نو هیئت دولت همه افراد دارای کارت بازرگانی در سال اولیه تجارت خویش فقط مجاز به واردات 500هزار دلار محصول بوده و در سال دوم این رقم به 2 میلیون دلار ارتقاء مییابد .

بر طبق تغییرات اعمال شده در تبصره 4 این مصوبه دارندگان کارت بازرگانی حق واگذاری آن به غیر را برای واردات ندارند . نکته جذاب این‌که در حال حاضر و به دور نو التهابات ارزی یک کدام از سوء به کار گیری های همگانی از کارت بازرگانی , اجاره آن به صادرکنندگان متاع هست تا ارز بیرون شده از سرزمین قابل رصد نباشد . به همین بهانه ممنوعیت واگذاری کارت بازرگانی صرفا برای فعالیتهای وارد شده و مستثنی شدن صادرات ابهاماتی را برای کارشناسان ساخت نموده است .
وضعیت اخذ ارز مدنی تغییر‌و تحول کرد
سامانه جامع تجارت با صادر شدن اطلاعیه‌ای گفت : دفتر ها معاونت صنعت های وزارت صمت تحت عنوان جواز دهنده جهت سهمیه‌بندی تخصیص ارز مدنی بیشتر شدند .

فارکس مارکت فارکس مبتدي فارکس متاتريدر فارکس مجازي فارکس مشهد فارکس معتبر

سامانه جامع تجارت با صادر شدن اطلاعیه‌ای اذعان کرد : سازه به تصمیم وزارت صنعت , معدن و تجارت , دفتر ها تحت تحت عنوان جواز دهنده درباره با تخصیص ارز مدنی معین شده‌اند :

 

1 – دفتر کار صنعت های ماشین و نیرو محرکه – تخصیص ارز

2 – محل کار صنعت های اتومبیل سازی و امکانات تخصیص ارز

3 – دفتر کار صنعت های غذایی , دارویی و بهداشتی تخصیص ارز

4 – دفتر کار صنعت های فلزی و اسباب خانگی – تخصیص ارز

5 – دفتر کار صنعت های شیمیایی و سلولزی – تخصیص ارز

6 – دفتر کار صنعت های نساجی و پوشاک تخصیص ارز

7 – دفتر کار صنعت های برق و الکترونیک تخصیص ارز

8 – محل کار صنعت های معدنی تخصیص ارز
سا‌عتها پیک در تهران تصحیح شد/ سه دلیل قطعی برق در تهران
طبق اطلاعیه روز جاری کمپانی توزیع برق تهران بزرگ , در ساعت ها پیک مصرف ( ۱۲ تا ۱۷ و ۲۰ تا ۲۳ ) مشترکان تهرانی باید نسبت به صرفه جویی ۱۰ درصدی در مصرف برق اعتنا ضروری را داشته باشند .

ساعت‌ها پیک مصرف برق که با کم دقتی در اطلاعیه قبلی کمپانی توزیع برق تهران بزرگ , 12 تا 16 و 20 تا 23 ذکر شده بود , در اطلاعیه نو این موسسه تصحیح شد . ارزش تسکین دهنده با «دستور» قابل در دست گرفتن نیست 
طبق اطلاعیه روز جاری کمپانی توزیع برق تهران بزرگ , در ساعتها پیک مصرف ( 12 تا 17 و 20 تا 23 ) مشترکان تهرانی باید نسبت به صرفه جویی 10 درصدی در مصرف برق اعتنا واجب را داشته باشند .