بروکر فارکس – اصلاح‎طلبان فراری شدند(1)

فارکس
اصلاح‎طلبان فراری شدند در حالی که ناکارآمدی گروه اقتصادی دولت روضه خوان طی 1سال قبل مشهود شده , تصحیح طلبان با تعقیب کردن سناریوی «فرار از مسئولیت» ضمن انتقاد علنی از دولت و تقصیرکار شناختن اشخاص متعدد ,

خویش را مبرا میدانند و نقشی برای حمایت هایشان از روضه خوان قائل نیستند .
1سال پیشین در چنین روزهایی قرار بود بعداز گزینش دوباره حسن شیخ تحت عنوان مدیریت جمهور دولت دوازدهم , او کابینه ای را معرفی نماید تا کارها مرز و بوم برای 4 سال دیگر بوسیله مدیران و وزرای پیشنهادی وی سازمان شود . تصحیح طلبان هم در آن بازه فراوان بشاش بودند به این دلیل‌که کاندیدای مورد نظرشان برنده شده بود برای یک عصر دیگر سازمان مرز و بوم را برعهده بگیرد .

اصلاح‎طلبان فراری شدند شور تصحیح طلبان از تعیین شیخ خیلی طولانی نشد , چرا‌که فقط بعداز گذشت چندین ماه با گران شدن ارز و به تبع آن تاثیر دریافت کردن بقیه بازارها حالت برای کابینه طاقت فرسا خیس شد . گران شدن تسکین دهنده , کالاهای مصرفی و سکون فراگیر صرفا قسمتی از مشکلات مرزوبوم است که درین یکسری ماه دولت را مشغول نموده است و تصحیح طلبان هم در پی راهی می باشند تا از پایین توشه مسولیت شان در حمایت از شیخ در همه پرسی دوازدهم سر کردگی جمهوری کتف خالی نمایند .

 

ممکن است جهانگیری تقصیر‌کار است

مثال ای از فراروگریز تصحیح طلبان از مسئولیت خویش در حمایت از روضه خوان را می توان در عنوان خبر نامه دنیا صنعت رویت کرد . این خبرنامه در مطلبی با تیتر «رکود ایجاد در دولت بی تدبیر» , ضمن این که خواهان تغییر‌و تحول سیاست های اجرایی میهن شده‌است به گزارش محمد شریعتمداری , وزیر صمت می نویسد : واحدهای صنعتی مو جود بیشتر برای بر طرف کردن نیاز داخلی و جایگزینی واردات صورت گرفته‌اند در حالی که بایستی با توسعه و گسترش ,

نرخ زنده فارکس نصب فارکس نکات طلايي فارکس نمايندگي فارکس در ايران نمودار زنده فارکس نمودارهاي فارکس

صادرات‌محور شود . بدین ترتیب تجدید بنا صنعت های می بایست به صورت دورازشوخی در امر کار دولت قرار گیرد . فعلا اکثری از صنعت های با اختلال سابق بودن ماشین‌آلات و خطوط ساخت روبرو هستند که‌این دستور می‌طلبد واحدهای تولیدی به تکنولوژی روز جهان مجهز شوند .

پیرو این گزارش تاکید شده‌است دو طرح «رونق تولید» و «بهسازی و بازسازی صنایع» از سمت وزارت صنعت , معدن و تجارت به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارسال شده و معطل ثبت به وسیله این ستاد و بیان از طرف نائب رئیس اولیه رییس‌جمهور‌ است . در اولِ سال 1396 قرار بر این بود که سه طرح حمایتی ذیل عنوان ها «رونق تولید» , «بهسازی و تجدید بنا صنایع» و «حمایت از ایجاد و اشتغال» با اعتباری هم اندازه 50 هزار میلیارد تومان مدنظر قرار گیرد .

گزارش دنیا صنعت یکی‌از عارضه ها منتظر ماندن طرح های حمایت از ساخت را متوجه اسحاق جهانگیری می داند . با این وجود به گزارش رضا علیزاده عضو هیات رئیسه کمیسیون صنعت های مجلس عدم مدیریت دولت را یک مورد فراگیر می داند که سبب ساز می شود واحدهای تولیدی و صنعتی مرزوبوم یکی بعداز دیگری تعطیل شوند .

نوشتن اکسپرت فارکس هات فارکس هات فارکس ايران هات فارکس بدون فيلتر هات فارکس چيست هات فارکس فارسي

مراقب واعظی باشید

خبرنامه آفتاب یزد , کنار کشیدن مسعود نیلی از طرف خویش در دولت را دستمایه کنایه زدن به دولت قرار داده است . این خبر نامه تصحیح طلب در بخش ابتدایی گزارش خویش نوشته مذاکره ای از ابولفضل سروش , عضور شورای مرکزی فراکسیون آرزو را منتشر نموده است . سروش درین گفتگو گفته است که گروه اقتصادی دولت ضعیف است و توقع ذهن ها همگانی این است که وزیر اقتصاد , مدیریت کل بانک مرکزی و مدیریت اداره برنامه و دارایی بایستی تغییر و تحول نمایند .

در بخش دیگری از این گزارش نیز بخش هایی از گفتمان های روسای کمیسیون امنیت ملی و کمیسیون اقتصادی مجلس نشر داده شده شده‌است که مورد تغییر تحول در مجموعه اقتصادی کابینه را حتمی تحلیل کرده اند .

تالیف کننده این گزارش آن گاه به سراغ بخش دیگری از سناریوی خویش در تهیه و تنظیم این گزارش میرود و با برشمردن نقش محمود واعظی , مدیر دفتر کار مدیر جمهور و بنیانگذار حزب میانه‌روی و توسعه و گسترش , مسعود نیلی را قربانی شده بوسیله واعظی و رینگ دور و بری ها وی می داند .