اظهارات نوبخت درباره معاون اولی قالیباف و احتمال رفتنش از "سازمان برنامه"

فارکس – اظهارات نوبخت درباره معاون اولی قالیباف و احتمال رفتنش از “سازمان برنامه”

اظهارات نوبخت درباره معاون اولی قالیباف و احتمال رفتنش از “سازمان برنامه” وی درباره احتمال رفتنش از سازمان برنامه و بودجه افزود: این هم از همان دسته خبرهاست که پایه و اساسی ندارد.
او همچنین در خصوص احتمال رفتنش از سازمان برنامه و بودجه نیز ادامه داد: این هم از همان دست خبرهاست که پایه و اساسی ندارد.

سخنگوی دولت درباره زمان اعمال تغییر و تحولات در کابینه افزود: این در اختیار رئیس‌جمهور است و به وقتش صورت خواهد گرفت.

او گفت: همین که وزارت صنعت و بانک مرکزی موظف شدند کسانی که ارز 4200 دریافت می‌کنند اسامی شان اعلام شود تا جامعه خبر داشته باشد که چه کالایی با ارز 4200 تومانی وارد خواهد شد گامی در جهت شفاف سازی میباشد.

 

نوبخت در پاسخ به این پرسش که برای پایین امدن هزینه سفرهای خارجی اعضاء هیات دولت چه برنامه‌ای مد نظر است، افزود: فراتر از مصادیقی که رئیس جمهور بیان کردند برای صرفه جویی در هزینه‌های جاری و عمرانی الزام داریم و با توجه به اینکه احتمال کاهش منابع ارزی یا ریالی ما در آینده وجود داشته باشد، لازم است برای عدم تحقق منابع بودجه های اضطراری داشته باشیم. به این جهت الان 2 بودجه اضطراری با مقادیری از صادرات تهیه کرده ایم و این موارد در شورای هماهنگی اقتصادی سه قوه توسط سازمان برنامه و بودجه مطرح میشود.

 

صرافي فارکس ضررهاي فارکس طراحي اکسپرت فارکس عاقبت فارکس عکسهاي فارکس علم فارکس

 

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت صبح امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، درباره گفت‌وگوی محمود واعظی با محمدباقر قالیباف برای تصدی پست معاون اولی رئیس‌جمهور که از سوی یکی از سایت‌های خبری منتشر شده بود گفت: اینها اخباری است که همکاران شما خبر می‌کنند و قرار نیست به همه شایعه‌ها پاسخ داده شود.

 

نوبخت در پاسخ به این پرسش که ما به التفاوت افزایش حقوق چه زمان پرداخت می‌شود، گفت: از سه ماهه قبل در حساب همه وزارتخانه ها بود در دو ماه اول با توجه به اینکه این افزایش باید به صورت پلکانی عمل می شد مقرر بود که یک استفسار از مجلس انجام شود که انجام شد و در اعمال این اصلاحات براساس تفسیر مجلس باید احکام همکاران ما در دستگاه های اداری اصلاح می شد که امیدوارم انجام شده باشد؛

چرا که آنچه اهمیت بسزایی دارد تامین اعتبار و پرداخت این ها به دستگاه هاست که صورت گرفته و من از همه دستگاه های دولتی میخواهم که اگر تا به حال به هر دلیلی اصلاح احکام صورت نگرفته، سریعا ظرف چند روز اتی انجام دهند تا ما برای پرداخت حقوق تیرماه این افزایش سنواتی را که پرداخت نشده بود را بپردازیم.