افتتاح حساب فارکس – تهیه و تنظیم مستند بیراهه بوسیله پلیس با اذن دستگاه قضایی نبوده است

فارکس
 سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد : پخش مستند بیراهه بوسیله معاونت اجتماعی ناجا سوای اذن دستگاه قضایی بود . قرار بود گزارش پایانی مستند به قاضی ارائه شود ولی این کار صورت نگرفت .  
حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای به دنبال یکصدوبیست و هشتمین نشست خبری در رابطه مستند بیراهه بیان کرد : پخش این مستند با اذن دستگاه قضایی نبوده است . زمانی پرونده به دست قاضی می رسد , معاونت اجتماعی ناجا می گوید می‌خواهد مستند بسازد که قاضی می گوید گزارش تنظیم نمائید البته حتما باز‌بینی شود و از راءس رسانه قوه قضاییه نیز یاری گرفته شود ولی گزارش به قاضی داده نمیشود و از راس رسانه قوه قضائیه نیز یاری نمی گیرند .

سخنگوی قوه قضاییه در رابطه پرونده ریخته گران هم افزود : یکی‌از پرونده‌های سنگین وزن مفاسد اقتصادی , پرونده ریخته گران بود که حال حاضر حکم دادگاه بدوی صادر شده و خیلی نیز به طول انجامید و 41 نفر درین دادگاه محکوم شدند . این پرونده متهمان دیگری نیز داراست که متعاقبا محاکمه میشوند . این 41 به حبس تا 15 و رد فرآورده و بعضی محرومیت ها محکوم شدند . 

محسنی اژه ای در رابطه وصول عقب افتادگی ها بانکی هم خاطرنشان کرد : از حدود 40 الی 50 نفر که معوقه‌ها سنگین وزن از یک‌سری هزار تا 500 الی 600 میلیارد تومان داشتند , بعضا دستگیر شدند . با بانک سخن شد یا این که ترتیبی دادند که بدهی را بدهند یا این که وکالت اموالی را به بانک دادند تا فروخته شود . ثبت نیز اقدامات خیر داشته و از روش اجراییات ثبت , 6 هزار و 400 میلیارد تومان از معوقه‌ها بانک ها وصول شد .

اکسپرت فارکس چيست؟ اکسپرت مارتينگل اکسپرت مووينگ اوريج اکسپرت نويسي اکسپرت نويسي در فارکس اکسپرت نويسي فارکس اکسپرت هاي فارکس

محسنی اژه‌ای : در مبارزه اقتصادی سنگین وزن با ایالات متحده هستیم/ این نزاع به دین دادرسی مختص نیاز داراست
سخنگوی قوه قضاییه اظهار‌کرد : شرایط کنونی ما معتقدیم در نزاع اقتصادی سنگین وزن با ایالات متحده هستیم و در صورتی قائل به نبرد اقتصادی هستیم , در نظر دین دادرسی می بایست , یک آئین دادرسی خاص موقعیت یگانه داشته باشیم . 
حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در‌پی یکصدوبیست و هشتمین نشست خبری خویش در جواب به سوالی درباره‌ی حکم دیوان عدالت دربار تعرفه خودروهای فرنگی خاطرنشان کرد : قبلاً تعرفه تا 45 درصد بود و سپس تا 90 درصد بیش تر شد . بعضا اشخاص گلایه کردند که دیوان عدالت , امر موقت برای توقف اجرای مصوبه اعطا کرد . هنوز هیئت همگانی لحاظ نداده است و یک عامل که شتاب نکردند به خاطر این است که ورود ماشین عملاً منتفی شده‌است .

او در جواب به سوال دیگری در رابطه اعطای 2500 ملیت به مقامات اهل ایران و این که آیا قوه قضاییه وارداتی شده‌است یا این که خیر افزود : از مسئله بی اطلاع هستم البته در رابطه دوتابعیتی ها چند دفعه توضیح دادم . از لحاظ ضابطه ما ,

اکسپرتيج اموزش فارکس طلا انتخاب استراتژي معاملاتي انواع استراتژي معاملاتي انواع استراتژي هاي معاملاتي در بورس انواع استراتژي هاي معاملاتي در فارکس ايا فارکس غيرقانوني است بروکر اينستا فارکس

اشخاصی که کارمند دولت میباشند حق داشتن ملیت دوچندان ندارند . وزارت داده ها گفته که تا قبل از این داشتیم که یاداوری دادیم و از کار عزل شدند و شرایط کنونی دو تابعیتی نداریم . هیئت تحقیق و تفحص گفته که دوتابعیتی داریم و دادستان کل مرزو بوم نیز وارداتی البته شرایط کنونی نمی دانم گزارش به قوه قضاییه آمده است یا این که خیر .

 

سخنگوی قوه قضاییه در جواب به سوال دیگری بر پایه ی این‌که با دقت به حال حاضر , آیا ضابطه مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی که تصویب شده ده سال 60 است , کارآیی داراست یا این که خیر اعلام‌کرد : اعتقادوباور دارم که‌این ضابطه از حیث انتخاب مجازات , همت داراست ولی معتقدم مصادیق و گزینش قضیه در‌این ضابطه می بایست آپ دیت باشد . حیث فردی اینجانب این است که زمان پیکار , آئین دادرسی یگانه خویش را داراست و شرایط فعلی ما معتقدیم در پیکار اقتصادی سنگین وزن با ایالات متحده هستیم و در حالتی که قائل به مبارزه اقتصادی هستیم , در نظر آئین دادرسی بایستی , یک دین دادرسی یگانه موقعیت یگانه داشته باشیم . از لحاظ دین دادرسی در روش احضار و بیان و رسیدگی , می بایست با وضعیت زمان مطابقت باشد و از این لحاظ می بایست ضابطه نبرد با اخلالگران باز بینی شود .