ثبات سرمایه ثابت ناخالص  قبل و بعد از برجام (قسمت 7)

افتتاح حساب فارکس – ثبات سرمایه ثابت ناخالص  قبل و بعد از برجام (قسمت 7)

فارکس

اینهمه رفتند و ما ی شوخ دیده هیچ نگرفتیم از ایشان اعتبار

آنچه دیدی بر قرار خویش نماند وینچه بینی نیز نماند بر قرار

سال دیگر را که می داند اکانت یا این که کجارفت آنکه باما بود پار؟

در یک توده بندی , چه پیشنهاد و راهکارهایی در حال حاضر دارید؟

فعلا جدا از سیاستهای استراتژیک فی مابین المللی تازه ضروری جمهوری اسلامی ایران – جهت جنگ با تبانی دو رهبر امریکا و اسرائیل – واجب است که دولت جمهوری اسلامی ایران با تمرکز حاذق به اقدامات زیرین کمر ببندد :

1 – تعدیل میزان دارایی میهن و اعمال سیاستهای مردمان سالاری

فارکس بازان حرفه اي فارکس بانک مرکزي فارکس بدون سرمايه فارکس براي مبتديان فارکس بروکر فارکس به روش پشوتن

2 – بهبود ارتباط ها میان سازمان های مدنی و مردمان و تعهد به تقویت و تولید آزادیهای دولتیسیاسیاجتماعی و مطبوعا ت , . . . . .

3 – ساخت یک کانون جوان ها جهت توسعه و گسترش اشتغال از روش گرد نیز آوری سازمانها ی مدنی – محرمانه – تعا ونی – از یکطرف و جوان ها بی کسب و کار – از سوی دیگر

4 – سپرده گذاری مدنی و سری در آموختن و رشد ماهر جوان ها جهت آمادگی آن ها برای نیازهای واحد های تولیدی مدنی و سری ( از قبیل عصر های کوتاه و موثر طرح ریزی کامپیوتری – کارها ساختمانی – برق و گاز – بهداشت – مواد غذایی و دارویی و کارها مرتبط با اتومبیل آ لات صنعتی و غیره

 

5 – سرمایه گداری مدنی و سری در ساخت آپارتمانهای دوچندان کوچک با کار گیری تکنیکهای نو ساختمانی که هم این روز ها در درحال حاضر پرورش در اروپا و امریکا هستند

 

*6 – بر طبق تخمینهای نو – در اثرجنایت گریز از مالیات در جمهوری اسلامی ایران درآمد مالیاتی دولت جمهوری اسلامی ایران دربین 20 تا 25 درصد کل درآمد ملی تنزل دارااست که در کشورهای توسعه یافته این جور جنایت عواقب زندانی شدن در پیش دارااست . تصحیح این فرمان سوای اخلاق و تنبیه مختلف درباره‌ی صاحبنفوذان و متمولین و اشخاص کم نفوذ خیس موجب جبران کسری درآمد چشمگیری برای دولت خواهد شد .

فارکس به زبان ساده فارکس به سبک پشوتن فارکس بهتر است يا بورس فارکس بيت کوين فارکس پارادايس فارکس پرداخت

*ضرر حاصل از فرار و گریز از پرداخت مالیاتها در کشور ایران مبتنی بر تقریب علی عسکری – به حدود 20 تا 25 در صد درآمد ملی تقریب زده می شود .

*http : //presstv . com/Detail/2015/02/19/398290/Iran – is – losing – between – 1220 – billion – a – year – through – tax – avoidance – and – evasion – head – of – the – State – Tax – Organization – Ali – Askari – says –

7 – آماده کردن ارز با نازلترین نرخهای جان دار برای نهادهای تجاری میان الملل که – مثلأ دربین 20 تا 40نفر – کارآفرینی مستند می نماید .

8 – آماده کردن اعتبارات مالیاتی و وامهای کم فایده برای واحد های تولیدی و تجاری که بطریق مستند ایجاد اشتغال می نمایند .

 

9 – ساخت یک اداره مدنی سرتاسری بیمه سپرده های بانکی و ثبت یک لایحه رسمی پیشنیازی آن – که همگی بانکها ناچار به پرداخت حق بیمه به آن بوده و سپره های مردمان را تا یک میزان مشخص و معلوم از قبیل 500 ملیون ریال بیمه نمایند . در‌حالتی که در شرایطی‌که قانون ها شبیه موجود هست – حتی بتوان به خوب تر نمودن چنان شرایطی مبا درت کرد . تعادل اقتصادی بر روی ستون سفت تعادل بانکی میسر است که خویش به تعادل بازار ارز هم امداد خواهد نمود .

10 – دفاع منطقی بر پایه ی اصول انسانی و حقوق و دستمزد معادل ملل و پیشگیری کردن از هر نوع خلع سلاح بلند بازه و بی راه و نا عادلانه جمهوری اسلامی ایران دراین حیطه دارای سلاح هسته ای : اسرائیل , – پاکستان و هند

11 – ترخیص ذخایرنقدی کشور ایران که در حین انقلاب به وسیله امریکا و بعضا دیگراز کشورهای غربی ضبط شده بود که تا حد وسیعی جبران کسری بودجه مدنی خواهد بود – در حالتی‌که توافقات جدیدی عملی شود .

 

12 – تقاضای وام ها صادرات و واردات کم هزینه از دولتهای غربی , علی الخصوص ایالات متحده , در حالتی که توافقات جدیدی عملی شود – در قبا ل توافقهای روان که عالم خواستار آن است .