افتتاح حساب فارکس – عیب گیری عقبایی به طرح آخوندی ; تعزیراتی کردن اجاره تسکین دهنده پاسخ نمی‎دهد

نایب مدیر اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه با تعزیراتی کردن بازار تسکین دهنده نمیتوان آنرا در اختیار گرفتن کرد , بیان کرد : قاعده فکری تسلیط میگوید مردمان بر اموال غیرمنقول خودشان مسلط می باشند و بر همین اصل هیچکس نمی‌تواند بها ملک کسی را گزینش نماید .
در باب پیش‌نویس لایحه الحاق یک ماده و چندین تبصره با ضابطه ارتباط ها موجر و مستاجر سال 76 که یکی‌از تبصره‌های آن انتخاب سقف 10 درصدی برای ارتقا نرخ اجاره‌بهاست , گفت : تعدادی نکته حقوقی درین پیش‌نویس به ویژه این‌که نباید موجر نرخ اجاره‌بها را بیش تر از 10 درصد ارتقا دهد , موجود هست .

او ادامه اعطا کرد : به نظرم درباره با گزینش سقف ارتقاء اجاره‌بها به فرض این‌که لایحه رسمی شد , چنانچه صاحب و مالک میزان اجاره‌بها را بیشتر از 10 درصد ارتقا دهد تکلیف چیست؟ در صورت ارتقا بیشتر از سقف اجاره ارزش چه مجازاتی برای موجر در حیث گرفته شده است؟

او بابیان این که دست مستاجر تحت سنگ موجر است , افزود : موجر در طول تمدید به جای 10 درصد , 20 درصد اجاره‌بها را ارتقا می دهد , آیا در لایحه پیش گویی شده که چه‌گونه او را مجازات می کنند .

نایب مدیر اتحادیه مشاوران املاک در‌پی بابیان اینکه صرف اعلام کردن گزینش سقف 10 درصدی عالی است , اعلام کرد : در اصل آیا می‌توان مجازاتی برای سرپیچی موجران از چنین رسمی ( به فرض ثبت ) پیش گویی کرد . موجر در طول تمدید می گوید 30 درصد نرخ اجاره‌بها بایستی ارتقا یابد , مستاجر پذیرش نمیکند سود چه می گردد . موجر به مستاجر می گوید : ( خانه‌ام را میخواهم برخیز (

بروکر مناسب براي فارکس بروکر ها بروکر هات بروکر هات فارکس بروکر هاي ايران بروکر هاي باينري آپشن

 

عقبایی بابیان این که کلیه مردمان موظف می باشند پشت لامپ قرمز رنگ بایستند , افزود : در صورتی‌که شخصی پشت لامپ قرمز رنگ نایستد جریمه میشود . البته اصولا ما در صورتیکه چنین پیشنهادی – انتخاب سقف 10 درصدی برای ارتقاء نرخ اجاره‌بها – را بدهیم آیا آقای وزیر با مجلس و شورای دربان برای این مراد مصاحبه کرده است؟

او با تاکید بر اینکه ما در میهن اسلامی هستیم و همگی ضوابط می بایست در شورای پاسبان با شرع تطبیق داده شود , اعلام‌کرد : در اسلام مالکیت را داریم که دوچندان با شخصیت است , در‌این حالت قاعده فکری تسلیط را داریم که می گوید مردمان بر اموال غیرمنقول خودشان مسلط میباشند . مبنی بر همین قاعده تسلیط کسی نمی‌تواند بها ملک کسی را گزینش نماید .

او ادامه بخشید : ما در یک مملکت سوسیالیستی یا این که کمونیستی معاش نمی‌کنیم که دولت بتواند برای اموال غیرمنقول ما تصمیم‌گیری نماید .

او بابیان اینکه حتما نمایندگان عقلشان می‌رسیده وگرنه طی 40 سال اخیر این کار را انجام می‌دادند , تاکید کرد : فرض کنیم پدری منزل ای را برای فرزندش به یادگاری میگذارد ; متخصص می گویند اجاره این منزل ماهانه یک میلیون تومان است , البته هر کس به وی ارث رسیده میگوید کمتر از سه میلیون تومان نمی‌دهیم . درحال حاضر مبتنی بر کدام ضابطه میتوانید از این کار خودداری فرمائید . بی تردید نمی‌توانید .

بروکر هاي فارسي بروکر هاي فارکس بروکر هاي فارکس در ايران بروکر هاي فارکس معتبر بروکر هاي معتبر بروکرهاي فارکس

 

مدیریت قدیمی اتحادیه مشاوران املاک در پی با اشاره به اینکه زمین , املاک , گلشن , ویلا , سوئیت و . . . نظیر کالای اصلی مردمان نیستند که بتوانیم روی آن قیمتگذاری کنیم , ذکر کرد : چنانچه از باب اجتماعی به‌این قضیه نگاه کنیم کلیه موافق این میباشند حرکتی برای قشرها کم درآمد صورت پذیرد تا فشار کمتری به آن ها وارد آید . ولی استراتژی این قضیه تعزیراتی کردن بازار نیست .

عقبایی با یاد آوری اینکه اداره کارها مالیاتی هر سال ضرایب مالیاتی را گزینش می نماید , اعلام کرد : با دقت به شرایط اقتصادی شاید در یک‌سال کمتر یا این که بیشتر از 10 درصد نرخ اجاره اضطراری باشد ارتقا یابد , در این‌حالت صاحب و مالک ضابطه گذار را به دور می زند . موجر به مستاجر میگوید : ( در‌صورتی‌که میخواهی بنشینی در قرارداد 10 درصد ارتقا اجاره‌بها را می‌نویسیم تا کسی به اینجانب گیر ندهد البته 20 درصد مابقی را یک محاسبه حمل کننده بنویس . (

او تاکید کرد : از حیث اجتماعی نمی‌توانیم ارزش آرامبخش را با تکان تعزیراتی در اختیار گرفتن کنیم زیرا بایستی توازن درین بازار بوجود آید . هنگامی ارزش یک سیمکارت گوشی 3 . 8 میلیون تومان بود و به عبارتی زمان ارزش یک نشانه گر یک میلیون و 800 هزار تومان . هر کس می‌خواست سیم کارت بخرد بایستی به میزان ارزش دو دستگاه نشانه گر پول پرداخت میکرد .

او یادآور شد : البته حال حاضر ارزش سیم کارت 5 هزار تومان است که یک سیم کارت و وب هم کادو آن است . چرا این‌گونه شد؟ زیرا اپراتورهای زیادی وارد بازار شدند و