افتتاح حساب فارکس – هانسوکو بانوان کاراته کشور ایران در تاتامی اردن

فارکس
 پرونده پانزدهمین زمان مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در حالی بسته شد که برخلاف مجموعه مردان گشوده نیز بانوان جمهوری اسلامی ایران به نتایج خیر و خوبی در پیکارهای آسیایی دست پیدا نکردند .
مسابقات کاراته قهرمانی آسیا روز قبل ( یک‌شنبه – 24 تیرماه ) با برگزاری مسابقات کومیته تیمی بانوان و آقایان پیگیری شد تا پرونده پانزدهمین زمان این مسابقات هم بسته شود . در رقابت‌های دیروز برخلاف گروه کومیته تیمی آقایان که در دوام مراحل موفقیت خویش , این توشه هم به رده قهرمانی دست یافت , گروه کومیته بانوان با باخت در به دور دوم مقابل چین تایپه از به دور مسابقات کناره گیری کرد تا نتایج ضعیف بانوان ما کماکان ادامه داشته باشد .

گروه بانوان کشورمان در قوانینی در‌این عصر از مسابقات حاضر شد که مسئولان فدراسیون کاراته در مسافت کمتر از 20 روز تا آغاز مسابقات قهرمانی آسیا , در دوام تصمیمات تعجب آور خویش در بخش بانوان با برکناری لیلا بهرامی ,

ستاره موسوی را جایگزین وی کردند تا احتمالا با چهره دادن معجزه‌ای شاهد اتفاقات مثبتی در کاراته بانوان باشیم . بهرامی همان‌طور که معلوم نشد به چه عاملی ساماندهی مجموعه ملی را برعهده گرفته است با به عبارتی موقعیت و فارغ از هیچ توضیحی هم در مسافت کمتر از 20 روز تا مسابقات اردن عزل شد تا بازهم فارغ از هیچ عاملی ستاره موسوی جهت دهی گروه ملی را برعهده بگیرد

. کارایی بهرامی در مقطع ساماندهی گروه ملی به هیچ وجه مثبت فقدان , ولی قطعاً موسوی هم درین زمان کوتاه نمی‌توانست معجزه‌ای را رقم بزند و خوبتر بود , مسئولان فدراسیون برای پیاده کردن تصمیمات خویش بازه مناسب‌تری را گزینش می‌کردند . 

فارکس بازان حرفه اي فارکس بانک مرکزي فارکس بدون سرمايه فارکس براي مبتديان فارکس بروکر فارکس به روش پشوتن

اتفاقات کادرفنی گروه بانوان هم در قوانینی رقم خورد که گشوده نیز نظیر تصمیمات قبلی افسانه باقری , نایب مدیریت بانوان فدراسیون کاراته هیچ نقشی در آن نداشت و فقط نظیر تمام دوران مسئولیت خویش در فدراسیون کاراته به‌عنوان یک تماشاگر به تاءمل محافظت صندلی خویش بود .

 

اما باقری اولی نایب مدیریت بانوان کاراته جمهوری اسلامی ایران نیست که در تصمیمات حوزه بانوان این فدراسیون هیچ نقشی ندارد و در قبل هم شاهد بودیم که تمام تصمیمات در باب تیم‌های بانوان از طرف مدیر و علی الخصوص دبیر فدراسیون انجام شده است , سیاستی که قبلی از وقوع با تلاش‌هایی هم همراه بود و ابتدا برای زمینه‌چینی جابه‌جایی با بازیکنان گروه ملی حرف و منزلت سرمربی را تخریب و در پی با برقراری شم بی‌اعتمادی فی مابین کادرفنی و بازیکنان آیتم مدنظر خویش را به‌عنوان سرمربی تعیین می‌کردند ,

سیاستی سوای تعمق که فقط سبب قربانی شدن مربیان کاراته کشور ایران شده , استمرار مراحل افول بانوان را به همراه داشته است و ثمره‌اش چیزی جز سوختن گزینه‌های جهت دهی مجموعه ملی نبوده است . در هر عصر هم حمیده عباسعلی ( به استثنای زمان پیشین ) مثل یک منجی ظواهر شده‌است و با کسب یک گردن بند طلا و جواهرات زهر نتایج ضعیف بانوان را تا حدودی گرفته است تا مسئولان فدراسیون پشت آن نهفته شوند . 

کاراته بانوان کشور ایران در حالی در مسابقات قهرمانی آسیا اردن برنده به کسب یک طلا و جواهرات به وسیله حمیده عباسعلی و یک برنز به وسیله شیما آ‌ل‌سعدی شد که در عصر قبلی هم با کادری دیگر همین سود را کسب کرده بود .

فارکس به زبان ساده فارکس به سبک پشوتن فارکس بهتر است يا بورس فارکس بيت کوين فارکس پارادايس فارکس پرداخت

اما نباید فراموش کرد در عصر قبلی حمیده عباسعلی پرافتخارترین بانوی کاراته‌کای جمهوری اسلامی ایران در مخلوط کومیته انفرادی حضور نداشت و مجموعه کومیته تیمی ما هم با باخت چین تایپه در دیدار پایانی چیره به کسب مهم‌ترین گردن آویز طلای مسابقات شده بود , ولی در‌این عصر خیر صرفا از گنجایش عباسعلی برای ارتقای تعداد مدال‌ها به کارگیری نشد بلکه گردن آویز عصر قبلی مبینا کاویانی و فرایند مدال‌آوری تازگی خاکسار در لیگ جهانی هم توقیف شد . با این حالت چه سرنوشتی منتظر آل‌سعدی خواهد بود که در اولی حضور آسیایی خویش به گردن بند دست یافت و قرار است با مدیر نادرست فرایند مثبت وی هم متوقف شود؟ 

گروه کاراته بانوان در قوانینی در اردن حاضر شد که از روز برگزاری مسابقات انتخابی گروه ملی کاراته اعتراضات و حاشیه‌های متعددی در رابطه طرز برگزاری مسابقات انتخابی مجموعه ملی وجود داشت و تا زمان اعزام هم ادامه پیدا کرد . هیچ‌کس متوجه نشد چه گونه پگاه زنگنه بعداز تعدادی سال دوری از این فن و تجربه حضور در کادرفنی مجموعه ملی در 34 سالگی جواز حضور در انتخابی گروه ملی را کسب کرد و چرا پس از برتری در مسابقات انتخابی و اعلام خبر عضویت وی در مخلوط کومیته