افتتاح حساب فارکس – همراه اولیه تعرفه ارتباطی حج تمتع ۹۷ را اظهار کرد

 

تعرفه مکالمه , اس ام اس و وب همراه مشترکان همراه اولیه در مرز و بوم ایالات متحده عربی اعلام شد
به نقل از خبر نگار فناوری داده ها و ارتباطات باشگاه خبرنگاران پویا ; سازمان کل ارتباطات کمپانی ارتباطات سیار کشور‌ایران اظهار‌کرد : با آغاز مراسم حج تمتع و به مراد ارائه سرویس ها مطلوب به حجاج همراه اولین , از روز سه شنبه ( دوم مرداد ) در کلیه اپراتورهای مملکت ایالات متحده عربی , تعرفه مکالمه 20 درصد و تعرفه پیام کوتاه و وب همراه 80 درصد کاهش یافت .

درین طرح که در پی طرح‌های تخفیفی رومینگ بین‌الملل همراه اولیه بیان شده شده‌است , مکالمات دریافتی , داخلی و با کشور ایران و همینطور وب همراه و اس ام اسهای ارسالی دربرگیرنده تخفیف شده‌است .

تعرفه مکالمات داخلی به ازای هر دقیقه 599 تومان , مکالمه با کشور ایران 779 تومان , مکالمه دریافتی 599 تومان , تعرفه ارسال اس ام اس 199 تومان و اخذ اس ام اس در میهن ایالات متحده عربی همچون قبل بدون پول است .

تعرفه هر مگابایت وب همراه هم با 80 درصد تخفیف , از هزار تومان به ازای هر مگابایت , به 189 تومان رسیده است .

همینطور مشترکانی که قصد هجرت حج را دارا هستند , میتوانند با خرید بسته ترکیبی رومینگ بین‌الملل 10 روزه ویژه روز ها حج , ضمن اطلاع از میزان به کارگیری از مکالمه , اس ام اس و دیتا , هزینه کمتری پرداخت نمایند .

بسته خریداری شده به مبلغ 149 هزار تومان , دربرگیرنده 50 دقیقه مکالمه با کشور ایران , 50 دقیقه مکالمه داخلی , 50 دقیقه مکالمه دریافتی , 50 عدد پیام کوتاه و 250 مگابایت وب همراه است ; مشترکان می توانند برای خرید این بسته کد دستوری *1*631# را شماره‌گیری نمایند .

فارکس در ترکيه فارکس در کانادا فارکس در گرجستان فارکس دمو فارکس رشت فارکس رضا گلشاهيان

 

همراه نخستین تأکید کرده بقیه بسته‌های اینترنتی داخلی در هنگام استعمال از خدمت رومینگ بین‌الملل غیرقابل به کارگیری بوده و هزینه به طور تعرفه آزاد محاسبه می گردد .

یوزرها در صورت عدم تصمیم به به کارگیری از وب همراه , می بایست مورد «دیتا رومینگ» موبایل خویش را غیر فعال نمایند . »
بیان راهبرد نو تهیه و تنظیم بازار پتروشیمی از طرف وزیر صنعت /کف عرضه پتروشیمی‎ها ۲۰درصد ارتقاء یافت+سند
وزیر صنعت فرمان العمل تهیه بازار محصول ها پتروشیمی را بر پایه ی تصمیمات کارگروه تهیه بازار بیان کرد و بر این پایه کف عرضه پتروشیمی ها در بازار نسبت به سال پیشین ۲۰ درصد ارتقاء خواهد یافت .
محمد شریعتمداری فرمان العمل نو تهیه و تنظیم بازار تولیدات پتروشیمی را بیان کرد . مبتنی بر این امر العمل سازو کار انتخاب ارزش شالوده محصول ها پتروشیمی قابل عرضه در بورس کالایی ( مساوی ارزش جهانی یا این که محموله های صادراتی در خلیج عجم – هر یک زیر خیس بود ) ضرب در نرخ تسعیر ارز بانک مرکزی و قابلیت رقابت حداکثر 5 در صد در بورس است .

فارکس رهبري فارکس روسيه فارکس روش ابوناچي فارکس ريالي فارکس زنده فارکس سرمايه گذاري

در بند 4 این مصوبه پتروشیمیها موظف شدند کف میزان عرضه محصول ها در بازار را رعایت نمایند . بدین ترتیب می بایست دست‌کم عرضه برابر با میزان تقاضای حقیقی و واقعی سال قبل به علاوه 20 درصد باشد .
سکه ۳ . ۵ میلیون تومان شد
در ادامه ارتقاء ارزش طلا و جواهرات و ارز طی روزهای اخیر و امروز , ارزش سکه تمام فصل بهار آزادی از مرز ٣ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گذشت .
ارتقا ارزش طلا و جواهرات و ارز در روزهای قبل و ادامه سیر رو به بالا بها ها در طول روز امروز موجب شد تا بها سکه از سه میلیون و 500 هزار تومان بگذرد و رکورد جدیدی برای این فلز طلایی ثبت شود .

سکه فروش های سبزه عرصه درحال حاضر سکه های تک فروش را با بها 3 میلیون و 530 هزار تومان می‌فروشند .

ارتقاء ارزش سکه هم زمان شده با رکورد دیده گیر اشکال ارز در بازار آزاد ; این درحالی است که توزیع بدور دوم سکه های پیش فروشی از هفته قبلی آغاز شده اما این سکه ها وارد بازار نشده و به تعبیری وارد بالشت ها شده‌است .

هر گرم طلای ١٨ عیار اکنون در بازار آزاد از ٢٧٩ هزار تومان نیز عبور نموده است . بها یورو نیز اینک بیشتراز 11 هزار و 100 تومان است .