افتتاح حساب فارکس – پزشکیان : بایستی اعلام ( مبارزه اقتصادی ) شود/ لزوم برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی

پزشکیان : بایستی اعلام ( مبارزه اقتصادی ( شود/ لزوم برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی نایب مدیر مجلس اعلام کرد : در نشست ستاد نبرد با مفاسد اقتصادی این مسئله را سفارش دادم که می بایست اعلام نبرد اقتصادی شود ; ایالات متحده هر روز در مقابل کشور‌ایران برنامه‌ریزی می کند تا اقتصاد مارا زمین‌گیر نماید .
مسعود پزشکیان نایب مدیریت مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبر نگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به حالت بازار ارز طی ماه‌های اخیر , اکثر مشکلات در بازار ارز را مرتبط با مقررات داخلی دانست و اظهار داشت : مشکلی که در مرزوبوم ما در حوزه در دست گرفتن بازار ارز موجود است این است که قیمت‌گذاری ارز را آزاد نهاده بودیم .

 

جلسات فوق‌العاده مجلس در رابطه تخصیص ارز 4200 تومانی

او با تأکید بر این‌که می بایست با افرادی که مشکلات مالی برای سیستم مالی و ارزی مرزو بوم تولید مینمایند , برخورد قاطع شود , افزود : متأسفانه برخورد قاطعی با اخلال‌گران بازار ارز صورت نمی‌گیرد ; هر کس میتواند 30 , 40 هزار عدد سکه را بخرد و قیمت‌ها را تغییر و تحول دهد , خلاف‌کار است و بایستی به وی قاطعانه برخورد شود . پزشکیان : بایستی اعلام ( مبارزه اقتصادی ( شود/ لزوم برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی 

نایب مدیریت مجلس بیشتر کرد : سکه‌ , کالایی نیست که نیاز ایجاد و یا این که سرمایه‌گذاری را برطرف نماید , ایراد ما در حوزه بازار ارز , ضابطه و قانون ها مصوبه مجلس است ; ما خلل مدیریتی‌ داریم و این خلل در سیستم موجود هست .

پزشکیان با انتقاد از واردات چندین اتومبیل از طرف بعضی اشخاص و اختصاص ارز برای آن , اعلام‌کرد : می بایست با کسانی که خودروهایی را وارد کرده و سودهای تعدادی برابر اخذ کرده‌اند , برخورد شود , این وظیفه سیستم قانونگذاری و مدیریتی است که با آن ها برخورد نماید .

اکسپرت فارکس چيست؟ اکسپرت مارتينگل اکسپرت مووينگ اوريج اکسپرت نويسي اکسپرت نويسي در فارکس اکسپرت نويسي فارکس اکسپرت هاي فارکس

او با تأکید بر این‌که سود ناشی از واردات کالاها به باطن میهن تا حدی قابل پذیرش است , افزود : هنگامی سود تعدادی برابر می شود , مداخله در اقتصاد میهن صورت می گیرد و موجب به‌هم ریختن اقتصاد جامعه می گردد , مسئولان و مدیران بایستی نشست‌های زیادی در این زمینه برگزار نمایند تا مشکلات ریشه‌یابی شود .

نایب مدیریت مجلس تصریح طولانی تر کرد : مخلوق در گردهمایی ستاد پیکار با مفاسد اقتصادی این زمینه را توصیه دادم که می بایست اعلام پیکار اقتصادی شود ; ایالات متحده هر روز برعلیه کشور‌ایران برنامه‌ریزی می کند تا اقتصاد مارا زمین‌گیر نماید .

پزشکیان در پایان اعلام کرد : ایالات متحده با تمام کشورها برای ضریه زدن به اقتصاد مرزوبوم رابطه و قصد داراست تا اقتصاد مارا زمین‌گیر نماید , ما نیز گاه و بی‌گاه کاری میکنیم , با این فرآیند نمی شود اقتصاد مرزو بوم را در حالت نبرد اقتصادی رئیس کرد .  پزشکیان : بایستی اعلام ( مبارزه اقتصادی ( شود/ لزوم برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی 
پدافند هوایی سوریه با هجوم رژیم صهیونیستی به قنیطره رویارویی کرد  پزشکیان : بایستی اعلام ( مبارزه اقتصادی ( شود/ لزوم برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی 
تلویزیون سوریه خبر بخشید که پدافند هوایی این سرزمین با هجوم رژیم صهیونیستی به قنیطره تقابل کرد .

اکسپرتيج اموزش فارکس طلا انتخاب استراتژي معاملاتي انواع استراتژي معاملاتي انواع استراتژي هاي معاملاتي در بورس انواع استراتژي هاي معاملاتي در فارکس ايا فارکس غيرقانوني است بروکر اينستا فارکس

تلویزیون سوریه خبر اعطا کرد که پدافند هوایی این مرز و بوم با هجوم رژیم صهیونیستی به قنیطره تقابل کرد .

مبنی بر این گزارش , پدافند هوایی سوریه دو موشک شلیک شده به وسیله رژیم صهیونیستی که مقر های ارتش سوریه در صمدانیه شرقی در حومه قنیطره را انگیزه گرفته بودند نابود کرد . پزشکیان : بایستی اعلام ( مبارزه اقتصادی ( شود/ لزوم برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی 

اسکای نیوز نیز به گزارش یک منشا نظامی سوریه خبر بخشید که جنگنده های رژیم صهیونیستی یک‌سری موشک در راستای نقاط زیادی از مقر های ارتش سوریه در بلده حضر و تل کروم در قنیطره شلیک کردند که‌این تهاجم ها فقط ضرر و زیان های دنیوی داشتند .

بعضی منابع خبری هم اعلام کردند که گروه‌های تروریستی هم‌زمان با هجوم جنگنده‌های رژیم صهیونیستی , با خمپاره بلده جبال در حومه قنیطره را انگیزه قرار دادند .

قنیطره در سلطه مجموعه های تروریستی و در جوار بلندی های جولان با رژیم صهیونیستی جای‌دارد . بلندی های جولان حیطه ای کوهستانی است که در جنوب غربی ترین بخش خاک سوریه واقع شده و از نگاه تقسیمات اداری از توابع استان قنیطره سوریه است . این ناحیه فقط 70 کیلومتر از شهر دمشق مسافت دارااست .