بروکر آلپاری – اعلام برهان برکناری مدیریت تیم ورزشی آزادی

فارکس
اعلام برهان برکناری مدیریت تیم ورزشی آزادی مدیرعامل کمپانی توسعه و گسترش و محافظت اماکن ورزشی میهن در گفت‌وگو با تسنیم عامل برکناری مدیریت گروه ورزشی آزادی را خاطرنشان کرد .
حسن کریمی در گفت‌وگو با خبر نگار ورزشی  , در رابطه عوارض برکناری ناصر محمودی‌فرد از رئیس تیم ورزشی آزادی اظهار داشت : عامل اساسی این بود که ما از محمودی‌فرد خواستیم یک کار اداری را انجام بدهد , البته اکراه داشت . مورد هم مرتبط با کمپانی استدلال مبین بود . اینجانب 2 , 3 توشه به محمودی‌فرد زمینه را گفتم , زیرا کاری که قرار بود انجام بدهیم , رسمی بود , ولی وی شرط و شروطی داشت . ما نیز گفتیم یکی بیاید که بتواند کار را انجام بدهد . در واقع علت دارای اهمیت برکناری محمودی‌فرد همین زمینه بود .

او افزود : محمودی‌فرد از مدیران عالی و قادر مرزوبوم است و ما با نیز صلح و دوستی 20 ساله داریم . اینجانب در نشست خبری‌ام پیمان دادم که حالت گروه آزادی در 6 ماه تغییر‌و تحول حیاتی نماید و توقع داشتم قولی که داده‌ام , عملی شود . در همین راستا هم آن سرعت فعالیت و برنامه‌ای که دیده‌ایم , وجود داشته باشد , البته سرعت ضروری را ندیدیم .

مدیرعامل کمپانی بسط و نگهد اری اماکن ورزشی درخصوص مورد کمپانی استدلال مبین تیتر کرد : این موسسه ظاهراً قراردادی با فدراسیون فوتبال یا این که اداره لیگ داشته که بلیت‌فروشی دیدارهای استقلال و پرسپولیس را انجام بدهد . این قرارداد مرتبط با سال‌های پیشین است .

بروکر هاي فارسي بروکر هاي فارکس بروکر هاي فارکس در ايران بروکر هاي فارکس معتبر بروکر هاي معتبر بروکرهاي فارکس

در پیشین فدراسیون فوتبال و کمپانی دلیل مبین سوای موافقت کمپانی بسط و مراقبت , تاسیساتی را ساخت کرده بودند که ما می‌خواستیم این تاسیسات را به خارج از تیم آزادی منتقل کنیم . ما به‌دنبال آن هستیم که خودمان گیت‌های شیک و آبرومند ساخت کنیم و به همین منظور , تاسیسات قبل مزاحم بود و از کار ما پرهیز می کرد .

کریمی دراین مورد ادامه بخشید : هماهنگی برای انتقال این تاسیسات به خارج از تیم ورزشی آزادی با تیم قضایی انجام یافته بود . محمودی‌فرد هم جزو کار را انجام بخشید , البته برای انجام ما‌نده کارها شرط و شروطی داشت که ما نیز گفتیم کسی در مدیر آزادی حضور داشته باشد که سوای شرط و شروط امور را انجام بدهد .

 

او در جواب به‌این سوال که آیا برکناری محمودی‌فرد ارتباطی با حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدارهای کشور ایران در استکان جهانی 2018 داشته است یا این که خیر , به تسنیم اظهار کرد : اتفاقاً این تصمیم , سیاست وزارت ورزش و کمپانی توسعه و گسترش بود که محمودی‌فرد هم دراین مورد عالی فعالیت کرد . بدین ترتیب برکناری‌اش ارتباطی به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی نداشت .

 

گزارش خبر نگار اعزامی تسنیم از روسیه|سخندان : تمامی داوران گفتند فینال حق شما بود/منصوری : هجمه‌ها مقابل داوران اهل ایران صحیح نیست
امداد داوران اهل ایران حاضر در لیوان جهانی ۲۰۱۸ روسیه تأکید کردند که تمامی داوران , حضور در فینال را حق گروه داوری جمهوری اسلامی ایران می‌دانستند .
او با اشاره به موفقیت مجموعه داوری اهل ایران در لیوان جهانی خاطرنشان کرد : داورانی داشتیم که یک یا این که دو بازی بیشتر قضاوت نکردند .

بروکرهاي فارکس ايران بروکرهاي فارکس فارسي بهترين استراتژي معاملاتي بهترين استراتژي معاملاتي در فارکس بهترين استراتژي معاملاتي فارکس بهترين اکسپرت فارکس

در حالتی‌که بازی اول‌تان عالی باشد , در سوی بازی‌های بعدی میروید . در تورنمنت‌های اخیر تا پایان مسابقات بودیم و فینال چندین تورنمنت اعم از لیوان کنفدراسیون‌ها و المپیک را قضاوت کردیم . داورانی که در بازی‌های مقدماتی و حذفی عالی قضاوت نمایند , در فینال یا این که رده‌بندی حضور خواهند داشت .

 

یاری داور بین‌المللی فوتبال کشورمان با اشاره به قضاوت رده‌بندی تصریح کرد : زمانی اعلام شد بازی رده‌بندی به مجموعه داوری اهل ایران رسیده , تمامی شوکه شدند و گفتند تامل می‌کردند فینال برای ما خواهد بود . با این وجود فرقی نمیکند چه کسی فینال را فضاوت خواهد کرد , داوری که روز جاری بازی فینال را قضاوت مینماید , از خانواده ما بوده و امیدوارم قضاوت خیر و خوبی داشته باشد .

سخندان درباره با این‌که مجموعه داوری جمهوری اسلامی ایران از سیستم امداد داور ویدئویی به کارگیری نکرد , اظهار‌کرد : این زمان شایسته ترین استکان جهانی بود , به دلیل آن که سیستم VAR به داوران و یاری داورانی که مرتکب نادرست می‌شدند , امداد کرد تا تصمیم صحیح بگیرند . از سیستم VAR برای ما نیز به کارگیری شد , ولی خیر این که کنار زمین برویم و آنالیز کنیم . اشخاصی که با این سیستم کار می نمایند , با داوران از روش موبایل در رابطه می‌باشند . در دیدار فرانسه و آرژانتین فغانی پنالتی گرفت و 20 ثانیه طولانی شد تا آن‌ها بعد از تحلیل کردن تصاویر بگویند پنالتی صحیح بوده یا این که خیر . چنانچه تصمیم خطا واضح باشد , خودشان میگویند که خطا بوده , البته چنانچه شک و تردید داشته باشند از اعلام برهان برکناری مدیریت تیم ورزشی آزادی