بها جهانی طلا جواهرات روز جاریبروکر آلپاری – بها جهانی طلا جواهرات روز جاری ۱۳۹۷/۰۴/۲۰

قیمت هر اونس طلا و جواهرات روز جاری با ۰ . ۳ درصد کاهش به ۱۲۵۰ دلار و ۹۰ سنت رسید .
ه نقل از رویترز , در حالی که بعد از تهدید ایالات متحده به اوضاع تعرفه بر طیف بیشتری از کالاهای چینی و تشدید تنش های تجاری قیمت دلار در قبال یوان تقویت شده , ارزش طلا جواهرات روز جاری با کاهش مواجه بود .

دولت ترامپ روز گذشته اظهار کرد , بر 200 میلیارد دلار دیگر از کالاهای وارد شده از چین تعرفه 10 درصدی وضع و اوضاع خواهد کرد . این خبر بعد از آن منتشر می شود که دولت امرکیا هفته پیشین بر 34 میلیارد دلار از کالاهای چینی تعرفه 25 درصدی اوضاع و احوال کرده بود . پکن فورا با اوضاع و احوال تعرفه برعلیه کالاهای آمریکایی به‌این مبادرت واشنگتن جواب داده بود .

کامرون الکساندر , تحلیلگر موسسه جی اف ام اس خاطرنشان کرد : «من تاءمل می‌کنم خبر بد برای بازار طلا جواهرات از لحاظ ریسک های ژئوپلتیک این است که قضیه اختلافات تجاری پیش از این تاثیر خویش را بر بازار گذارده است . » بها جهانی طلا جواهرات روز جاری

بر طبق این گزارش , بها هر اونس طلا و جواهرات روز جاری با 0 . 3 درصد کاهش به 1250 دلار و 90 سنت رسید . ارزش فلز زرد رنگ در گرد‌همایی قبلی به زیر ترین رقم یک هفته اخیر یعنی 1246 دلار و 81 سنت رسیده بود . 

ارزش طلای ایالات متحده برای تحویل در ماه اوت روز جاری با 0 . 3 درصد کاهش به 1251 دلار و 90 سنت رسید .

قیمت یوان چین در قبال دلار روز جاری با بیش تر از نیم درصد کاهش مواجه بود و هر دلار به 6 . 6918 یوان رسید . تقویت بها دلار موجب گران خیس شدن طلا و جواهرات برای خریدارانی می شود که از ارزهای غیردلاری استعمال می نمایند .

بهترين اکسپرت هاي فارکس بهترين بروکر براي فارکس بهترين بروکر فارکس بهترين بروکر فارکس ايران بهترين بروکر فارکس براي ايران بهترين بروکر فارکس براي ايرانيان

استفن اینز , تحلیلگر بازار طلا جواهرات دراین باره اعلام کرد : «زمانی که ریسک پیکار تجاری بالا می‌رود , سرمایه گذاران در پی محل امنی برای سپرده گذاری می گردند . . . اینجانب معمولا بازار طلا جواهرات را سفارش می‌کنم , البته با اعتنا به این‌که قیمت دلار به دلیل جذب سرمایه های گیج بالا رفته , بها طلا و جواهرات اکنون شرایط نابسامانی را تجربه می نماید . » 
هشدار تهران به هند راجع‌به کاهش خرید نفت از جمهوری اسلامی ایران 

کاردار سفارت ایران در هند هشدار اعطا کرد در صورتی‌که دهلی جدید نفت کشورهای ایالات متحده عربی , ایالات متحده و روسیه را جایگزین نفت ناپخته جمهوری اسلامی ایران نماید , تهران امتیازات ویژه ای که به هند ارائه می نماید را کنسل خواهد کرد .

به گزارش مقر خبری ان دی تی او , کاردار سفارت ایران در هند هشدار بخشید در صورتی دهلی جدید نفت کشورهای ایالات متحده عربی , ایالات متحده و روسیه را جایگزین نفت ناپخته کشور‌ایران نماید , تهران امتیازات ویژه ای که به هند ارائه می نماید را کنسل خواهد کرد .

مسعود رضوانیان رهقی این گفتگوها را در میزگردی که سوی جناح بخش کمتر های هند برگزار شده بود ابلاغ داشت . او بابیان این‌که کشور‌ایران تحت عنوان دارای منابع عظیم انرژی , نزدیکترین و امن ترین مرجع تامین انرژی هند است اذعان کرد : «ایران یک بازار گشوده برای تامین نیازهای هند همچون سوخت , اوره , و ال ان جی هم به حساب آورده می شود و تهران نیازهای هند را به خیر می شناسد . »

بهترين بروکر فارکس در آمريکا بهترين بروکر فارکس در ايران بهترين بروکر فارکس کدام است بهترين بروکر هاي فارکس تحليل تجربي استراتژي معاملاتي سرمايه گذاري مبتني بر بازده تحليل طلا فارکس

قیم سفارت کشور ایران در دهلی تازه همینطور با انتقاد از شیوه دولت هند در قبال جمهوری اسلامی ایران اعلام‌کرد , تهران هر زمان که مقدور بوده , عملکرد کرده در موضوع های راهبردی مانند انرژی و ارتباطات به هند امداد برساند , البته دهلی جدید تعهدات خویش در مورد سپرده گذاری در بندر چابهار را تماما اجرا نکرده است .

«ایران مجال قابل قبولی برای به وقوع پیوستن انگیزه هند یعنی دستیابی به بازار اقتصادهای نوظهور بنا شده در آسیای وسط است , ولی متاسفانه تعهدات هند در مسئله سپرده گذاری جهت توسعه و گسترش بندر چابهار هنوز به وقوع پیوستن نیافته است . »

رضوانیان رهقی خاطرنشان کرد , در حالتی‌که حضور هند در بندر چابهار دارای اهمیت راهبردی است , دهلی تازه بایستی هر چه زودتر اقدامات واجب را در زمینه‌ی این بندر به انجام برساند . 

رسانه های غربی در هفته های اخیر از فرمان دولت هند به پالایشگاه های این میهن برای مهیا شدن جهت کاهش شدید و یا این که چه بسا توقف بدون نقص خرید نفت از جمهوری اسلامی ایران خبر داده بودند .