بروکر آلپاری – درمانی تازه برای بیماران دچار به سرطان

فارکس
 یک کارشناس رادیوتراپی و آنکولوژی اظهار‌کرد : با به کارگیری از طریق IMRT در رادیوتراپی کمترین جراحت , به بافت سلامت مریض وارداتی و شایسته ترین معالجه را برای تومور از روش رادیوتراپی شاهد خوا‌هیم بود .
پزشک حمیدرضا دهقان منشادی در شروع برگزاری چهارمی سمینار تومورهای رمز و گردن اظهار داشت : در‌این سمینار مسئله رادیوتراپی های نوین اعم از معالجه به روشIMRT که در واقع نوعی نقطه زنی در معالجه رادیوتراپی تومور است مورد دعوا و گفت‌وگو قرار می گیرد .

این کارشناس رادیوتراپی و آنکولوژی افزود : سرطان درمان‌های مختلفی دربرگیرنده جراحی , پرتو درمانی و پرتودرمانی داراست که شیمی درمانی هم مشتمل بر روش‌های متعدد بوده که یک کدام از روش‌های نوین دراین مورد روشIMRT است .

او ادامه بخشید : این روش سبب ساز می شود که اشعه‌ای که از دستگاه رادیوتراپی بیرون می شود تمرکز حداکثری روی تومور و بخش ها اطراف آن که ممکن است جزء تومور را دربرگیرنده میگردد , داشته باشد و در واقع با استعمال از این روش بافت ارگانیک و نرمال اطراف تومور دوز کمتری از اشعه به آن وارداتی لذا جراحت کمتری می‌بیند . 

دهقان منشادی تیتر کرد : این روش رادیوتراپی در بعضی از کلینیک‌های تهران انجام می‌گردد که دستگاهی آمریکایی بوده و علی رغم تحریم‌ها در کشور ایران وارداتی و در معالجه رادیوتراپی برای بیماران یک روش درمانی نوین به شمار میرود .

آپارات استراتژي معاملاتي در بورس آموزش استراتژي معاملاتي ايچيموکو آموزش اکسپرت نويسي فارکس استراتژي سيستم هاي معاملاتي فارکس استراتژي معاملاتي استراتژي معاملاتي آتي سکه استراتژي معاملاتي ايچيموکو

او ابلاغ داشت : هزینه استعمال از این روش بستگی به بیماری و گونه تومور دارااست و حدود 30 تا 50 میلیون تومان برای مریض هزینه دارااست اما بعضی از بیمه‌ها همچون بیمه تکمیلی ارتش و بانک‌ها سرویس ها حمایتی را پذیرفته و گفتمان با بیمه‌های تامین اجتماعی در هم اکنون انجام است .

این کارشناس رادیوتراپی و آنکولوژی ذکر کرد : بخش اعظمی از بیماران بعد از بهبودی با آسیب‌های احتمالی و مشکلات ناشی از رادیوتراپی مواجه می گردند که به کارگیری از این روش دست‌کم جراحت و مشکلات را برای مریض به همراه دارااست به صورت نمونه شخصی که در گیر تومور رمز و گردن بوده چنانچه از روش‌های دیگر رادیوتراپی استعمال شود , نخاغ , غدد بزاقی و فک آنان در معرض زخم است برای همین اکثری از بیماران با تومورهای سروگردن که رادیوتراپی شدند بعداز معالجه , مبتلا مشکلاتی زیرا کم آبی دهن و ایراد در بلع می گردند که با این روش عارضه ها به دست کم خواهد رسید .

به نقل از انجمن رادیوتراپی آنکولوژی کشور‌ایران – این کارشناس رادیوتراپی و آنکولوژی تیتر کرد : همینطور بیشتر مواقع کسانی که در گیر تومورهای لگن می‌باشند با انجام رادیوتراپی احتمالا مبتلا عوارضی زیرا خون‌ریزی , درد از مقعد و یا این که نقص‌ در دفع شوند در حالیکه به کارگیری از این روش رادیوتراپی دستکم آسیب‌ها را به مریض وارد مینماید . 

او اظهار‌کرد : همینطور کسانی که دارنده تومور روده و پانکراس می باشند چسبندگی روده از عارضه ها احتمالی رادیوتراپی برای آنان است البته سود مندی از روشIMRT حین معالجه تومور , آسیب‌های حداقلی را برای این تیم از بیماران به همراه خواهد داشت .
کادو تهرانگردی ویژه دختران +جزئیات

استراتژي معاملاتي اسکالپ استراتژي معاملاتي با بيشترين احتمال موفقيت استراتژي معاملاتي بورس استراتژي معاملاتي پايپو استراتژي معاملاتي پرايس اکشن استراتژي معاملاتي چيست استراتژي معاملاتي در بورس

مدیریت کل به جا مانده فرهنگی استان تهران به جزئیات تهرانگردی ویژه دختران در شب فرهنگی تهران که تحت عنوان کادو برای آنان درنظر گرفته شده‌است , پرداخت .  
دلاور بزرگ نیا – مدیریت کل به جا مانده فرهنگی , صنعت های دستی و توریسم استان تهران اظهار داشت : به مطلوب به دنیا آمدن با به روزی حضرت معصومه ( س ) , و روز دختر تور ویژه دختران تحت عنوان جوایز در شب فرهنگی تهران به کلیه بانوان حاضر در برنامه شب فرهنگی تهران که در ساختمان بلند میلادر برگزار می گردد کادو داده میگردد . 

مدیریت کل ارثیه فرهنگی استان تهران با اشاره به این‌که شهر تهران این گنجایش و توان را داراست تا شب‌های روشنی برای هواداران حوزه فرهنگ و تمدن و هنر مهیا نماید , افزود : با دقت به موقعیت آب هوایی در فصل‌تابستان بایستی برنامه‌ها درسمت برگزاری محورهای فرهنگی شبانه سوق داده شود .

بزرگ نیا اعلام‌کرد : عرضه تولید ها صنعت های دستی از مشکلات حساس هنرمندان است و برای یاری به حل این قضیه تولید محورهای شبانه فرهنگی می تواند زمان عرضه بی واسطه و بی واسطه را برای هنرمندان صنعت های دستی مهیا نماید .

او ادامه بخشید : شب‌های فرهنگی استان تهران با همیاری و شرکت کردن استانهای همجوار از مرداد ماه با انگیزه معرفی جاذبه‌های توریسم , صنعت های دستی تهران و بسط و رونق توریسم داخلی برگزار میشود .

شب فرهنگی تهران از مورخ 20 الی 24 تیرماه از ساعت 20 الی 24 در فستیوال چارسوق ساختمان بلند به دنیاآمدن با حضور 30 هنرمند صنعت های دستی و برگزاری موسیقی سنتی برگزار می‌گردد .