دولت مسئول در اختیار گرفتن پرورش اجاره

بروکر آلپاری – دولت مسئول در اختیار گرفتن پرورش اجاره

فارکس

دولت مسئول در اختیار گرفتن پرورش اجاره بهاست
عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد : وقتی که دولت نرخ تورم را تک رقمی اعلام می کند بایستی نرخ اجاره بهای آرامبخش هم تک رقمی باشد و دولت مسئول در اختیار گرفتن این داستان است .
مجید کیان پور عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در برنامه گفتگوی ویژه خبری کانال دو سیما بابیان این که از زمان تعدیل نرخ سپرده بانکی و تغییرات شالوده مبلغی مرز و بوم مالکان آرامبخش قیمت‌ها را متناسب با این تغییرات ارتقا داده اند افزود : می‌توان با برنامه و سیاست‌های مطلوب مشاجره اجاره بهای تسکین دهنده را در اختیار گرفتن کرد .

او اظهار‌کرد : وقتی که دولت نرخ تورم را تک رقمی اعلام می کند بایستی نرخ اجاره بهای آرامبخش هم تک رقمی باشد و دولت مسئول در دست گرفتن این مورد است .

بروکر آلپاری

علی قائدی نائب رئیس دفتر کار طرح ریزی و اقتصاد وزارت راه و روش و شهر سازی هم در‌این برنامه اعلام‌کرد : دولت سیاست دستوری برای در دست گرفتن اجاره بهای تسکین دهنده ندارد بلکه بایستی عرضه را برای حل این مورد تقویت نماید .

او افزود : در صورتی دولت به دعوا اجاره بهای آرامبخش وارد شود شاید در کوتاه برهه زمانی اثر خیر و خوبی داشته باشد , ولی در دست گرفتن ارزش در بازه طولانی ایراد تولید میکند .

 

قائدی اذعان کرد : ضابطه مالیات بر اجاره واحد‌های بیشتراز 150 متر هیچ تاثیری بر میزان اجاره ارزش نداشته است .

نائب رئیس محل کار طرح ریزی و اقتصاد وزارت روش و شهر سازی افزود : ابزار شناسایی خانه‌های خالی را برای اخذ مالیات از آن ها نداریم .

او اعلام‌کرد : ابزار مالیات در بخش اجاره آرامبخش ناکارآمد است .

 

قائدی افزود : با ساخت سامانه‌های الکترونیکی می بایست نقش بنگاه‌های معاملاتی و افراد در قیمت‌های آرامبخش و اجاره قیمت کم شود .

نائب رئیس محل کار طرح ریزی و اقتصاد وزارت شیوه و شهر سازی بیان کرد : سیاست وزارت شیوه و شهرسازی برای در دست گرفتن اجاره بهای تسکین دهنده , تقویت عرضه و ساخت رقابت بدون نقص با توسعه و گسترش سامانه‌های الکترونیکی است .

فارکس حرفه اي فارکس حرفه اي اپارات فارکس حرفه اي روزبه افشاري فارکس حرفه ايي فارکس حلال فارکس حلال است

مهدی هاشمی متخصص بازار آرامبخش هم در‌این برنامه بابیان این که مبنی بر قانون اساسی ایران دولت مکلف است ورود بی واسطه به مسئله تسکین دهنده برای مردمان داشته باشد اظهار کرد : با اعتنا به این‌که دولت وظیفه داراست آرامبخش بسازد و آن را در اختیار مردمان علی الخصوص قشرها نیازمند جامعه بگذارد , البته در مشاجره اجاره ارزش هم مدیریتی از دولت نمیبینیم .

او افزود : زیرا عرضه و تقاضا در بازار آرامبخش با یکدیگر هماهنگ نیست دولت می بایست برای متقاضی ها تسکین دهنده تهیه و تنظیم نماید , ولی دراین مورد سیاست , مدیر و حمایتی از سوی دولت نیست .

 

هاشمی خاطرنشان کرد : در جهان 20 درصد هزینه خانوار مرتبط با هزینه آرامبخش است در حالی که‌این میزان در جمهوری اسلامی ایران 30 تا 70 درصد درآمد خانوار را تشکیل می دهد .

متخصص بازار آرامبخش افزود : مبنی بر پژوهش راس پژوهش ها آرامبخش در 50 سال قبل تورم بخش آرامبخش از تورم همگانی بیشتر بوده است .

او اعلام کرد : هیچ ساز و کاری برای ارائه سرویس ها به درخواست کنندگان اجاره آرامبخش نیست .

هاشمی افزود : با اعتنا به این که 20 میلیون واحد مسکونی تازه نیاز داریم سیاست‌های دولت بایستی به گونه‌ای باشد که مردمان به جای اجاره نشینی منزل دار شوند .

فارکس حلال است يا حرام فارکس حلال يا حرام فارکس خامنه اي فارکس خوب يا بد فارکس خوبه يا بد فارکس خوبه؟

مصطفی قلی خسروی مدیریت اتحادیه املاک مرز و بوم هم تلفنی درین برنامه کمپانی کرد و اعلام کرد : : مشاوران املاک وظیفه‌ای در رابطه کارشناسی املاک ندارند و به آنان چنین اجازه‌ای داده نشده است .

 

او افزود : بر بنگاه‌های معاملات ملکی اتاق صنف ها , صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی چک می نمایند و مشاوران این بنگاه‌ها نمی‌توانند در سرمایه مردمان دخالت نمایند .

خسروی بیان کرد : دوره‌های آموزشی برای کارشناسان بنگاه‌های معاملات ملکی برگزار می کنیم .

احمد هنگامی نائب رئیس پژوهش و طرح ریزی اداره کارها مالیاتی میهن هم درین برنامه اعلام‌کرد : بیشترین مشوق‌های حتمی برای بازار اجاره بهای آرامبخش اعمال میگردد .

 

او بابیان این که هیچ مالیات بر قیمت افزوده‌ای در رابطه املاک نداریم افزود : دولت بایستی غیر بدون واسطه در گزینش اجاره بهای آرامبخش تاثیر بگذارد و ورود بی واسطه آن اثر عکس خواهد داشت .

وقتی ذکر کرد : دولت می بایست سیاست‌های حمایتی در قضیه اجاره بهای آرامبخش داشته باشد .

نائب رئیس پژوهش و طرح ریزی اداره کارها مالیاتی افزود : در صنف مشاوران املاک مثل دیگر بخش‌های شغل ها کم اظهاری مالیاتی موجود است .