بروکر آلپاری – ساخت ۱۷۶ فروند شناور با سپرده گذاری ۱ . ۷ میلیارد دلاری

رییس دبیرخانه شورایعالی صنعت های دریایی از ساخت ۱۷۶ فروند شناور با حجم سپرده گذاری حدود ۱ . ۷ میلیارد دلاری طی مقطع سه سال خبر بخشید .
ستایش رفعت با اشاره به طرح دگرگون سازی صنعت های دریایی سرزمین با شرکت کردن بخش مدنی و سری گفت : تقابل با تحریم های اعمال شده نیازمند استعمال از گنجایش داخلی میهن است و در همین ارتباط 176 فروند شناور با حجم سپرده گذاری حدود 1 . 7میلیارد دلار طی بازه سه سال ساخته می شود .

او بابیان اینکه این شناورها در یاردهای اهل ایران ساخته خواهند شد , افزود : 59 درصد قطعات این شناورها ساخت باطن و 41 درصد نیز قطعاتی است که ساخت درون آن ها نیست و بدون چاره به واردات آن هستیم .

او بابیان اینکه در طرح دگرگون سازی صنعت های دریایی دگرگون سازی بزرگی در صنعت سرزمین به وجود خواهد آمد , تصریح کرد : این طرح دربرگیرنده همگی شناورهایی که مملکت به آن نیازمند است و جزو آنان شناورهای خدماتی بوده به وسیله 4 کمپانی اهل ایران ساخته می شود .

به گفته او , این طرح در شورایعالی صنعت های دریایی مرزو بوم ثبت و 27 تیرماه بیان شده‌است .
نقص‌ چندین ساعته توزیع بنزین و گازوئیل در کرج چه بود؟
به جهت ارتقاء تقاضای بیشتر از حالت نرمال نسبت به روزهای اخیر برای سوخت گیری بنزین و عدم هماهنگی بخش توزیع سوخت از انبار ری بعضا از جایگاههای عرضه بنزین کلانشهر کرج , عرضه بنزین و آن گاه گازوئیل در بعضا جایگاهها با وقفه مواجه شد , که‌این اختلال رفع شد .

استراتژي معاملاتي در بورس ايران استراتژي معاملاتي در فارکس استراتژي معاملاتي رابرت ماينر استراتژي معاملاتي سپيدار استراتژي معاملاتي سهام استراتژي معاملاتي فارکس استراتژي معاملاتي گن

گزارش های مردمی حاکی از این است که از اولی ساعتها صبح روز جاری در بعضی جایگاههای کلانشهر کرج ( گزارش های مردمی از 3 مقام حکایت داشت ) نبودِ بنزین موجب توقف سوخت رسانی شده بود و همینطور صف های طولانی و غیرمعمول سوخت گیری در جایگاههای عرضه نفت گاز ( گازوئیل ) هم به موجب فقدان موقت عرضه این متاع نفتی , گزارش شده بود .

پیگیری های خبر نگار تسنیم درباره‌ی صدق و سقم این واقعه نشان بخشید که به دلیل ارتقا تقاضای بیشتر از موقعیت نرمال نسبت به روزهای اخیر برای سوخت گیری بنزین و عدم هماهنگی بخش توزیع سوخت از انبار ری تا بعضی از جایگاههای عرضه بنزین کلانشهر کرج , برای ساعاتی در صبح روز جاری , دستکم 3 مقام , بنزین برای عرضه نداشتند که با اختصاص گنجایش خط لوله ای که قرار بود گازوئیل را از انبار ری به جایگاههای عرضه نفت گاز برساند , خلل کسری توزیع بنزین درین 3 منزلت بعداز حدود یک تا 2 ساعت ایراد در پروسه همیشگی سوخت رسانی , رفع شد .

اختصاص گنجایش خط لوله ارسال گازوئیل به بنزین برای رفع خلل کسری بنزین , موجب شد تا در طول طرح ریزی شده , گازوئیل مایحتاج جایگاههای عرضه این جنس نفتی تأمین نشده و صف های طولانی اتوبوس ها , مینی بوس ها و کامیون ها در جایگاههای عرضه گازوئیل صورت بگیرد .

استراتژي معاملاتي ماينر استراتژي معاملاتي همراه استراتژي هاي معاملاتي استراتژي هاي معاملاتي – آقاي امام استراتژي هاي معاملاتي با بيشترين احتمال موفقيت استراتژي هاي معاملاتي بورس استراتژي هاي معاملاتي در بورس

 

کسری گازوئیل سریعا با اختصاص نفتکش های جاده پیما , از انبار ری بارگیری شد و ظهر روز جاری ( ساعت 12 ) اکثر اوقات جایگاههای عرضه گازوئیل , جنس مایحتاج خویش را اخذ کردند و اکنون تنها دو سه رده نقص‌ نبود گازوئیل دارا‌هستند که نفتکش های جاده پیما در مسیر آنان در حالا رفت و آمد میباشند .

سید جواد حسینی سخنگوی کمپانی ملی پخش مال های نفتی استان البرز به خبر نگار تسنیم اظهار کرد : اکنون خلل عرضه بنزین در تراز استان البرز و مخصوصا کلانشهر کرج نداریم و زمینه ای که در توزیع سوخت گازوئیل در بعضا جایگاهها بوجود آمده بود هم در جایگاههای مهم با سوخت رسانی با نفتکش ها حل شده و در چندین رده فرعی هم تا 2 ساعت آتی زمینه کسری گازوئیل با سوخت رسانی به آنان , به صورت کل برطرف خواهد شد .

به نقل از تسنیم , درین خلل یک سری ساعته در بخش توزیع سوخت کلانشهر کرج , زمینه نقص‌ در رفت وآمد نفتکش ها و یا این که وجود اعتصاب به هیچ وجه مطرح نبوده ; همینطور مورد فقدان وجود سوخت هم درستی ندارد و در حالتی‌که مسئولان ذی‌ربط می توانستند طرح ریزی ظریف تری برای ارسال کالا نفتی از انبار ری به جایگاههای عرضه سوخت کرج داشته باشند , همین مشکل چندساعته هم چهره نمی اعطا کرد .