بروکر آلپاری – سیاست های ارزی دولت کارشناسی شده نیست

فارکس
سیاست های ارزی دولت کارشناسی شده نیست رئیس کمیسیون صنعت های اتاق بازرگانی با انتقاد از سیاست های ارزی دولت بیان کرد : متأسفانه این سیاست ها هنوز کارشناسی قابل قبولی نشده و همین دستور علتی شده تا اجرای آن ها نتایج مثبتی نداشته باشد .
با اشاره به سیاست‌های اشتباه ارزی دولت , اظهارداشت : متأسفانه این سیاست ها هنوز کارشناسی قابل قبولی نشده و همین دستور علتی شده تا اجرای آنان نتایج مثبتی نداشته باشد . 

او بابیان این‌که حتما مجموعه بندی کالاها برای اخذ ارز بایستی مورد باز نگری قرار گیرد , افزود : روز جاری تولیدکنندگان با مشکلات زیادی در تنظیم مواد اول خویش روبرو هستند که بایستی این زمینه مورد اعتنا مسئولین قرار گیرد . 

مدیر کمیسیون صنعت های اتاق بازرگانی تصریح کرد : به حیث می رسد دولت باید پیشین از اعلام لیست واردات کالاهای ممنوعه از یک کمیته متشکل از تولیدکنندگان قسمت های گوناگون صنعتی نظرخواهی میکرد تا اشخاص سوای هیچ ارتباطی با حوزه عمل خویش کالاهای متفرقه وارد مرزوبوم نکنند .

روغنی با اعلام این که دولت قادر است با توافق بر یک نرخ اثبات , دلار مدنی را تنها برای واردات کالاهای مهم و دارو اختصاص دهد , اظهار‌کرد : روز جاری بایستی هزینه کردن منابع ارزی معقول باشد تا تمام قسمت های صنعتی بتوانند مواد موردنیاز خویش را تأمین نمایند .

او در‌پی سخن های خویش به تغییر‌و تحول نرخ دلار مدنی اشاره نمود و افزود : قرار بود پس از آغاز به کار بازار ثانویه ارز , به طور هفته ای ارزش دلار مدنی درصد هایی تغییر و تحول نماید تا در غایت به رقم قابل قبولی رسد . البته هنوز این مورد اجرایی نشده اما به صورت حتم ارز مدنی بیشتراز 4200 تومان خواهد شد .
بانک آرامبخش حق پرداخت وام ها تجاری را ندارد

سايت بروکر هات فارکس سايت فارکس سيگنال فارکس طلا شبکه عصبي فارکس شرکت فارکس شرکت فارکس در ايران

متخصص اقتصاد آرامبخش با اشاره به رانت‌های مدنی بانک آرامبخش , اعلام‌کرد : این بانک با دقت بدین رانت‌ها حق پرداخت وام ها تجاری را ندارد و بایستی تمام وام‌های پرداختی‌اش در حوزه آرامبخش باشد .
فرهاد بیضایی در گفت‌ و گو با خبر نگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به برنامه دولت برای توسعه‌ای کردن بانک تسکین دهنده , اظهار‌کرد : بر طبق ضابطه , دولت مکلف بوده تا اساسنامه بانک تسکین دهنده را به گونه‌ای تغییر و تحول دهد که‌این بانک به یک بانک توسعه‌ای تخصصی تبدیل شود .

او بابیان اینکه هنوز این حادثه برای بانک آرامبخش روی نداده است , افزود : کماکان رانت‌های مدنی در اختیار این بانک قرار می گیرد که‌این رانت‌ها را می بایست با یک شرط به بانک مسکن دهنده بدهند .

او ادامه بخشید : شرط این است که بانک آرامبخش حق پرداخت وام ها تجاری ندارد و بایستی تمام وام‌ها در حوزه تسکین دهنده و با نرخ‌های قرض‌الحسنه باشد .

متخصص اقتصاد آرامبخش یادآور شد : در اصل رانت‌های مدنی به‌عنوان یک حامی در اختیار بانک‌ها اعم از تسکین دهنده قرار می گیرد تا با حمایت کننده آن ریسک منابع آنان‌را پوشش دهد . 

بروکر آلپاری

بیضایی اذعان کرد : اینکه زمین یا این که بودجه در اختیار بانک آرامبخش برای ارتقا سرمایه قرار میگیرد چیز بدی نیست , ولی می بایست به‌این نکته اعتنا شود که‌این کار با انگیزه بسط شدن بانک انجام می گردد و در وضعیت کنون این رانت‌ها نظیر سم است . 

او با اشاره به اینکه وام ها بانک تسکین دهنده کماکان تجاری پرداخت میگردد , ذکر کرد : در صورتی‌که رانت‌های مدنی در غایت باعث به توسعه‌ای شدن بانک تسکین دهنده و به وقوع پیوستن شرط ذکر شده ( عدم پرداخت وام ها تجاری و پرداخت وام ها صرفا در حوزه آرامبخش با نرخ قرض‌الحسنه ) شود , توان خانوارها برای به کارگیری از وام ارتقا مییابد . چراکه وام ها بلند زمان با نرخ قرض‌الحسنه به آن‌ها اعطا میشود که اقساط ماهانه پایینی دارااست .