بروکر آلپاری – فروش رنو در جمهوری اسلامی ایران ۱۰ درصد کاهش یافت

میزان فروش تولیدها رنو در جمهوری اسلامی ایران در ۶ ماهه در آغاز ۲۰۱۸ ; زیر تاثیر تحریم های احتمالی نو دولت ایالات متحده ۱۰ . ۳ درصد کاهش داشته و به ۶۱ هزار و ۳۴۵ دستگاه رسیده است .
به گزارش رویترز ; کمپانی خودروسازی رنو گفت ; به لطف تقویت بازارهای روسیه و آمریکای جنوبی و همینطور تقاضای بالا در اروپا ; میزان فروش محصولاتش در نصفه ابتدا این سال با رشدی 9 . 8 درصدی به یک رکورد تازه دست یافته است .

رنو همینطور منظره رویش بازار جهانی تولیدات خویش را از 2 . 5 به 3 درصد ارتقا داده است . میزان فروش محصول ها رنو در 6 ماهه منتهی به 30 ژوئن به 2 . 07 میلیون دستگاه رسیده است . 

این مجموعه فرانسوی تصریح کرده که قصد داراست میزان فرو ش خویش در سال 2018 را گشوده نیز ارتقا دهد .

میزان فروش تولید ها رنو در نصفه ابتدا این سال با 4 . 4 درصد رویش به 1 . 07 میلیون دستگاه رسیده ; در حالی که پرورش بازار خودروی اروپا درین بازه زمانی 2 . 8 درصد بوده است . میزان پرورش فروش تولیدها رنو در ناحیه اوراسیا که روسیه را هم مشتمل بر می شود از 15 درصد بالاتر رفته و در آمریکای جنوبی هم 18 درصد بوده است . 

میزان فروش تولیدات رنو در کشور ایران ; ذیل تاثیر تحریم های احتمالی نو دولت ایالات متحده 10 . 3 درصد کاهش داشته و به 61 هزار و 345 دستگاه رسیده است .
صنعت اسباب و اثاث خانگی بلاتکلیف است/رشد ۳۰ درصدی بها مواد نخستین

 

فارکس کيلر فارکس گام به گام فارکس گرجستان فارکس گروپ فارکس گروه تلگرام فارکس گفتگو

دبیرکل انجمن صنعت های اثاثیه خانگی با تأکید براینکه قرار بود در همین سال حمایت ویژه ای از تولیدکننده داخلی شود ; اظهار‌کرد ; روز جاری تولیدکننده ابدا توانمند به عمل نیست و دولت هم سیاست روشنی را برای رفع مشکلات اعلام نمی کند .
حبیب الله انصاری در رای زنی با خبر نگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ; با اشاره به این که صنعت های اسباب و اثاث خانگی مرزوبوم روز جاری شاهد رویش 30 درصدی ارزش مواد نخستین است ; اظهار داشت ; جزو مواد نخستین مایحتاج واحدهای تولیدی از بورس محصول خریداری می‌گردد که در‌این بخش واحدها با رویش شایان توجه قیمت‌ها روبه رو هستند . به طوری که قابلیت خرید تولیدات برای آن ها نیست . 

او به پرورش قیمتهای فولاد ; تولیدها پتروشیمی و مس اشاره نمود و اعلام کرد ; روز جاری تأمین مواد اول برای تولیدکنندگان از باطن میهن به مشقت انجام می گردد و هیچ گشایشی نیز درین ارتباط صورت نمی‌گیرد 

 

فارکس گلدن گرين فارکس گلشاهيان فارکس گيلان فارکس لات فارکس لايو فارکس لوريج

 

دبیرکل انجمن صنعت های اسباب و اثاث خانگی تصریح کرد ; در موقعیت نبود ارز منابع حتمی در اختیار واحدهای تولیدی برای واردات مواد اول صورت نمی گیرد به طوری که اینک واحدهای تولیدی با گنجایش کمتر به عمل پرداخته و حتی‌د‌ر آتی با عدم رفع مشکلات شاهد تعطیلی واحدها هم در آتی خوا هیم بود .

او به عدم ارتقا ارزش اسباب خانگی اشاره نمود و افزود ; چه‌طور است که مواد نخستین ارتقاء پیدا می کند البته تولیدکننده مجوزی برای ارتقا قیمت‌ها ندارد . روز جاری تولیدکننده به هیچ وجه قدرتمند به کار نیست و دولت هم سیاست روشنی را برای رفع مشکلات اعلام نمیکند .

انصاری با تأکید براینکه قرار بود در همین سال حمایت ویژه ای از تولیدکننده داخلی شود ; افزود ; تولیدکنندگان صنعت اسباب خانگی توانمندی اکثری دارا‌هستند ولی هنوز هیچ مساعدتی برای امداد به آنان صورت نگرفته است . واحد تولیدی چه طور قادر است با وام ها با سود 20 درصدی عمل نماید .