نرخ تورم تا چندین ماه آتی غیر قابل مهار میشود

بروکر آلپاری – نرخ تورم تا چندین ماه آتی غیر قابل مهار میشود

فارکس

سخنگوی کمیسیون صنعت های و معادن مجلس هشدار بخشید در صورتی دولت از عهده ارتقاء بها پول ملی بر نیاید , نرخ تورم در یک سری ماه آتی غیر قابل مهار می شود .
سعید باستانی با اشاره به اعلام نرخ تورم نقطه به نقطه و هر ساله اظهار داشت : دولت می بایست بر پایه ی نرخ تصویب شده دلار , نرخ تورم را اعلام نماید از آنجایی که نرخ دلار 4 هزار و 200 تومان تصویب شده شده‌است به این ترتیب دولت نمی تواند نرخ تورم را بر پایه ی کاهش قیمت پول ملی اعلام نماید .

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنعت های و معادن مجلس ادامه بخشید : دولت چنین دلیل می نماید که برای واردات سویا ارز 4 هزار و 200 تومان اختصاص می‌دهد بدین ترتیب نرخ تورم را می بایست با همین عدد گزینش نماید ; ولی حقیقت جامعه با عامل دولت مطابقت ندارد .

بروکر آلپاری

نماینده مردمان تربت حیدریه در مجلس دهم شورای اسلامی با تاکید بر این که حقیقت بازار نرخ د یگری از تورم را منعکس می نماید , ابلاغ داشت : در واقع نرخ تورم 2 رقم داراست , نرخ مدنی و نرخ حقیقی وواقعی , نرخ حقیقی وواقعی ناشی از تلاطم بازار است و نرخ مدنی بر اساس نرخ تصویب شده دلار است .

او تاکید کرد : از آنجایی که هیج کجای عالم دو نرخ تورم را نمی پذیرد دولت نمی تواند دو نرخ تورم حقیقی و واقعی و مدنی را ارائه نماید , به همین بهانه نرخ تورم را با دلار 4 هزار و 200 تومان بیان می کند که مطابقت بر حقیقت بازار نیست .

 

باستانی نسبت به نرخ تورم در یک سری ماه آتی هشدار دارااست و به منزل ملت اعلام‌کرد : در شرایطی‌که دولت نتواند نرخ تورم را بر مبنا بها پول ملی مدیر نماید , این نرخ تشدید می شود و در غایت مجبور خوا‌هیم بود نرخ تورم را بر پایه ی وضعیت حقیقی و بی ملاحظه به دلار 4 هزار و 200 تومان اعلام کنیم .

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنعت های و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : اینک نرخ تورم د و رقمی است و در صورتی همین موقعیت تدوام پیدا نماید ظرف بازه 5 ماه نرخ تورم غیر قابل مهار می شود با این وجود امید واریم که دولت موقعیت بها پول ملی را به حالت قبلی برگرداند و نرخ تورم را مهار نماید .
ارتقاء بها نفت و طلا جواهرات در معاملات روز جاری عالم

اکسپرت حرفه اي فارکس اکسپرت در فارکس اکسپرت رانگ کوتا اکسپرت رايگان فارکس اکسپرت سود ده فارکس اکسپرت سودده فارکس اکسپرت فارکس

بها نفت و طلا جواهرات در معاملات روز جاری بازارهای جهانی ارتقاء یافت .
به گزارش بلومبرگ , ب­های نفت نپخته سبک ‏برنت ( دریای خزر ) ‏ , سبد نفتی اروپا , در معاملات روز دو شنبه ارتقاء یافت .

بهای ‏هر بشکه نفت ناپخته سبک ‏برنت ( دریای خزر ) برای تحویل در ماه سپتامبر به 77 دلار و 85 سنت رسید که نسبت به پایان معاملات روز کاری قبلی , 74 سنت ارتقا داشته است .

 

ولی در معاملات الکترونیک بازار نیویورک , بهای هر بشکه نفت نپخته سبک و ‏‏شیرین ( وست تگزاس اینترمدییت ‏ ) برای تحویل ‏در ماه اوت با 40 سنت کاهش نسبت به پایان معاملات روز کاری گذشته , به 73 دلار و 40 سنت رسید .

دیوید مادن از چک گران نفتی در این زمینه اعلام کرد : بازار فراوان ناپایدار است چون فعالان بازار نفت و کارشناسان در سعی می باشند تا اختلالات آینده تحریم های ایالات متحده در مقابل کشور‌ایران را بر بازار محاسبه نمایند .

 

کشور‌ایران هشدار داده است در حالتی که دولت ایالات متحده سیاست تحریم نفتی جمهوری اسلامی ایران را اجرایی نماید عبور و مرور نفت از تنگه هرمز مختل خواهد شد .

در بازار طلا و جواهرات هم روز جاری هر اونس طلا و جواهرات در قبال 1261 دلار داد و ستد شد که‌این رقم نسبت به گرد هم آیی معاملاتی پیشین حدود 6 دلار ارتقا داشته است .