بروکر آلپاری – نشر ورقه ها گرانی ۳۰۰درصدی داروی بیماران کلیوی

فارکس
 انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی به سخنان یک عضو کمیسیون بهداشت مجلس نسبت به گرانی ۳۰۰ درصدی داروی بیماران کلیوی برخورد نشان بخشید .
در حالی که یکی‌از اعضای کمیسیون بهداشت و معالجه مجلس شورای اسلامی روز جاری ارتقاء 200 درصدی بها داروی بیماران کلیوی را تکذیب نموده است , انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی با تکثیر اوراق جدیدی از جزئیات رویش سرسام آور ارزش یک مداد داروی مالامال مصرف بیماران لینک تمامی در سه ماهه اولیه همین سال تا سقف 300 درصد پرده برداشت . 

براساس بیانیه انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی , این نماینده مجلس شورای اسلامی در حالی منکر ارتقاء بها داروی بیماران کلیوی شده‌است که آن چه در روزهای پیشین از لهجه مدیر این انجمن در رابطه ارتقا ارزش 200 درصدی بیان شده شده‌است همانطور که در نوشته اخبار هم موجود است مرتبط با داروی ( راپامیون ( ویژه بیماران پیوندی بوده است خیر بیماران دیالیزی . اگرچه داروهای بیماران دیالیزی هم در چندین ماه اخیر با ارتقا ارزش روبرو بوده است .

انجمن حمایت از بیماران کلیوی برای واضح سازی و ارتقا داده ها مردمان , مسئولان و مخصوصا این نماینده مجلس اعلام میکند که داروی ( راپامیون ( ساخت داخلی ندارد . مبتنی بر فاکتورهای جانور این دارو در اسفند 96 به بها 11 هزار تومان به فروش می سید که سهم بیماران پیوندی از این رقم صرفا 1000 تومان بود . با دقت به این که هر مریض پیوندی می بایست روزمره 2 عدد قرص مصرف نماید براین اساس بیماران ماهیانه مبلغ 60 هزار تومان برای این دارو هزینه می‌کردند .

استراتژي معاملاتي اسکالپ استراتژي معاملاتي با بيشترين احتمال موفقيت استراتژي معاملاتي بورس استراتژي معاملاتي پايپو استراتژي معاملاتي پرايس اکشن استراتژي معاملاتي چيست استراتژي معاملاتي در بورس

البته متاسفانه بعد از تعطیلات عید نوروز این سال , بها این دارو تعدادی برابر شد و بدلیل این‌که شرکت‌های بیمه حاضر به ارتقا تعرفه فرانشیز خویش نشدند سهم بیماران بصورت ماهیانه به 324 هزار تومان ارتقاء یافت که نشان دهنده پرورش دست‌کم 300 درصدی هزینه دارو است .

در بیانیه انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی کشور ایران همینطور آمده است : این ارتقا ارزش در ماه خرداد ماه امسال به‌صورتی چشمگیر بوده که ورقه ها ضمیمه نشان دهنده رویش سرسام آور قیمت‌ها است . لذا این انجمن با عمر 40 ساله ,

دارا بودن حدود 200 شعبه در سراسر مرزو بوم که 100 هزار مریض کلیوی را پایین پوشش خویش داشته و هر ساله 2500 کار لینک و پیوند تمامی را انجام میدهد وظیفه خویش می داند که ضمن رسیدگی به همگی کارها بیماران , در موقعیت مشقت بار , صدای فریاد و مظلومیت این بیماران را به گوش مسئولان برساند . چه بسا در حالتی که بعضا اشخاص , در اظهاراتی غیرمنطقی این انجمن را فاقد منزلت حقوقی بدانند . 

استراتژي معاملاتي در بورس ايران استراتژي معاملاتي در فارکس استراتژي معاملاتي رابرت ماينر استراتژي معاملاتي سپيدار استراتژي معاملاتي سهام استراتژي معاملاتي فارکس استراتژي معاملاتي گن

در بخش دیگری از بیانیه انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی کشور‌ایران تاکید شده‌است : می بایست از این نماینده مجلس شورای اسلامی سئوال کرد این که آیا ما به‌عنوان سخنگوی بیمارانی که با مشکلات فراوانی مواجه هستند و سایه تحریم‌ و گرانی‌ها و مشکلاتش بر سرشان افکنده شده‌است , در حالتی‌که از مشکلات روحی و کم عقل و دنیوی آن ها کلام گفته ایم , غلط کرده ایم؟

دستکم توقع ما از این نماینده مجلس این بود در صورتیکه وزیر بهداشت , معالجه و فراگیری طبابت با صراحت اعلام می کند که می بایست برای گردباد تحریم از حال فراهم باشیم و حالت مشقت بار پیش رو را با مدیر و تعامل پشت رمز بگذاریم , خوبتر نیست به جای دیده بستن بر واقعیات به کمک بیماران مختص , به‌ویژه بیماران کلیوی بشتابید؟
انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی جمهوری اسلامی ایران در‌این بیانیه از مبادرت پر سرعت وزرای بهداشت , معالجه و فراگیری طبی و تعاون , کار و رفاه اجتماعی برای بدون‌پول کردن داروی ( راپامیون ( قدردانی کرده و در عین درحال حاضر خواهان حذف فرانشیز بقیه داروهای بیماران کلیوی شده‌است , تا بخشی از مشکلات مالی گربیانگیر این بیماران کاهش یابد .