بروکر آلپاری – هشدار صندوق در میان المللی پول نسبت به زخم پذیری ایالات متحده از نزاع تجاری

صندوق در بین المللی پول هشدار بخشید , ارتقا و دوام تنش های تجاری قادر است مراحل ترمیم اقتصاد جهانی را از مسیر خویش بیرون سازد و دیده اندازهای رویش اقتصاد جهانی در بین زمان را تنزل دهد .
به گزارش رویترز , صندوق در بین المللی پول در گزارشی نو آورده است , ایالات متحده تحت عنوان کشوری که شرکای تجاری اش بر اقدامات تلافی جویانه تجاری مقابل آن تمرکز کرده اند , به صورت ویژه در معرض ریسک کاهش صادرات جای دارد . 

به گفته صندوق دربین المللی پول , تشدید نبرد تعرفه ها به سطحی که ایالات متحده , چین و دیگر کشورها تهدید کرده اند , خیر فقط تاثیری بدون واسطه بر تقاضا خواهد داشت بلکه موجب بالا رفتن مرحله عدم قطعیت و جراحت دیدن سپرده گذاری خواهد شد .

موری آبستفلد , اقتصاددان ارشد صندوق فی مابین المللی پول نیز در بیانیه ای نوشت : «الگوی جور سازی ما نشان میدهد که در شرایطی‌که تهدید‌ها تجاری فعلی محقق شوند و اعتماد تجاری کاهش یابد , ساخت جهانی تا سال 2020 به حدود نیم درصد زیر خیس از پیش گویی های فعلی خواهد رسید . . . با دقت به این که اینک تمرکز جهانی روی تلافی اقدامات آمریکاست , دذ بک نزاع تجاری گسترده سهم ایالات متحده از صادراتی در بازار جهانی مشمول حال و روز مالیات می‌شوند , سهم نسبتا بالایی خواهد بود و از این رو این میهن به صورت ویژه در معرض زخم قرار خواهد گرفت . »

صندوق میان المللی پول پیش گویی خویش از پرورش اقتصاد جهانی در امسال و سال آتی میلادی را فارغ از تغییر‌و تحول نسبت به پیش گویی ماه آوریل در تراز 3 . 9 درصد مراقبت نموده است 

فارکس در ترکيه فارکس در کانادا فارکس در گرجستان فارکس دمو فارکس رشت فارکس رضا گلشاهيان

پیش گویی صندوق از پرورش اقتصادی ایالات متحده و چین هم فارغ از تغییر‌و تحول ما‌نده است . بر این اصول رویش اقتصادی ایالات متحده در امسال 2 . 9 و در سال آتی 2 . 7 درصد خواهد بود و رویش چین هم به ترتیب 6 . 6 و 6 . 4 درصد پیش گویی شده‌است .
پروازهای مسافری فرودگاه پیام از شهریور ماه آغاز میشود
مدیریت استدلال فرودگاه بین‌المللی پیام بابیان این که پروازهای مسافری ما از شهریور آغار میشود , اذعان کرد : در سعی هستیم تا پایان سال ۹۸ گنجایش جابه‌جایی مسافر درین فرودگاه به ۵۰۰هزار نفر در سال رسد .  
به نقل از خبر نگار فناوری داده ها و ارتباطات باشگاه خبرنگاران پویا ;

سعید زرندی با اشاره به این‌که در هفته دولت , پروازهای مسافری فرودگاه بین‌المللی پیام آغاز می گردد , اذعان کرد : براساس برنامه ریزی های انجام شده در بالا کار با دو پرواز آغاز میشود که به‌تدریج تا پایان همین سال به شش پرواز در طول روز ارتقاء مییابد .

مدیریت ادله فرودگاه بین‌المللی پیام در رابطه تالار ترمینال مسافری این فرودگاه تیتر کرد : هم‌اکنون عملیات احداث یک ترمینال مسافری به مساحت شش هزار متر مربع به اتمام رسیده و در هم اکنون نصب امکانات آن هستیم ; البته در آتی ساخت یک ترمینال دیگر در فرمان کار قرار گرفته است که بعد از آغاز پروسه مسافری دراین مورد اطلاع‌رسانی بیشتری صورت می گیرد .

فارکس رهبري فارکس روسيه فارکس روش ابوناچي فارکس ريالي فارکس زنده فارکس سرمايه گذاري

او در رابطه گنجایش این فرودگاه در دعوا حمل مسافر هم اعلام‌کرد : امید‌واریم تا پایان سال 98 به گنجایش جا‌به‌جایی 500 هزار مسافر در سال برسیم ;

اما برنامه‌ریزی‌ها و فازهای بعدی ما براساس مجوزهای أخذ شده تا 5 . 3 میلیون مسافر در سال است که چهت نیل بدین حیاتی بایستی دستگاه‌های استانی همدلی واجب را با فرودگاه بین‌المللی پیام داشته باشند تا بتوانیم این کار را به شایسته ترین صورت در استان البرز انجام دهیم .
تحویل سکه‎های پیش فروش ۳ ماهه در بانک ملی آغاز شد  
تحویل سکه های پیش فروش شده با موعد سه ماهه از روز جاری در شعب بانک ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد .
به گزارش رابطه ها همگانی بانک ملی کشور ایران , افرادی که از 26 فروددین ماه ماه سکه فصل بهار آزادی با سررسید سه ماهه را پیش خرید کرده اند , از روز جاری میتوانند سکه های خویش را اخذ نمایند . 

سکه ها در به عبارتی شعبه ای که عملیات پیش خرید در آن صورت گرفته , تحویل خواهد شد .

مراجعه کنندگان می بایست هنگام حضور در شعبه , کارت ملی به همراه ورقه ها پیش خرید سکه را به همراه داشته باشند .