بروکر آلپاری – ۳ شکایت مردمان از جداول قطعی برق

فارکس
 انتشار جداول قطعی های طرح ریزی شده برق , در روزهای اخیر ۳ شکایت مردمی را به دنبال داشت .
از چهاردهم تیرماه این سال ;نشر و اعلام همگانی جداول خاموشی های طرح ریزی شده به مراد کاهش پیدایش مشکل در معاش روزمره مردمان ناشی از قطعی های دور از هم برق ; در فرمان کار گروه وزارت نیرو قرار گرفت .
 با اعتنا به محدودیت های جان دار در تأمین برق و مصرف افسارگسیخته برق در ساعت ها پیک ; نشر جداول خاموشی ها به خواسته محدودیت مدیر شده توشه کانال پیش از پیدایش قطعی برق ; راهکاری مثبت در جهت احترام به دستمزد مشترکان برق بود ; البته در روزهای اخیر نشر این جداول خاموشی 3 شکایت مردمی را در ادامه داشت . 

1 زمان بندی خاموشی ها با آنچه در کار حادثه می افتد یکسان نیست

2 ناحیه بندی خاموشی ها با آنچه در کار واقعه می افتد یکسان نیست

3 جداول خاموشی های طرح ریزی شده , خیلی دیر آگهی می شود

چرا خاموشی در بعضی نقاط مملکت مطابق جداول اعلام شده نیست؟

بعضا از نظرها هموطنانمان درباره‌ی جداول قطعی های برق که به خبرگزاری تسنیم ارسال شده , پیرو آورده شده‌است .  

***********************

دانلود استراتژي معاملاتي فارکس دانلود اکسپرت رايگان فارکس دانلود اکسپرت فارکس دانلود بروکر فارکس دانلود بروکر هات فارکس درباره بروکر هات فارکس

 

* خیر زمانش درسته خیر بازه قطعی برق . لااقل بگید طرح ریزی نداریم جرا بلوف میاین یه پوشه pdf چرت میزارین تو تارنما که به ادراک مردمان توهین فرمائید متاسفم

* عالی ما رو راز کار گذاشتید صرفا حسن این برنامه جدا برق این‌که به هیچ وجه چه بسا نزدیک بهش نیز فعالیت نمیشه!

* چرا هنگامی جدول زمان بندی مشکل داره منتشر میکنید؟

* خوشگل معلومه خیلی دقیقه جدولشون! محدوده خونه ی ما رو زده صبح آنگاه عصر برق نداریم؟ 

* از روز اولیه که برنامه منتشر شد به هیچ عنوان صحیح کمبود , حال حاضر نیز که به هیچ عنوان شهر ری تو جدول برنامه نیست و هر ساعتی میخوان برق رو جدا میکنند! یک روز 11 صبح , یک روز بیست دقیقه به چهار , یک روز ساعت دو و ربع! پدر مردمان معاش دارا‌هستند چرا نمیفهمن اینا؟!!!!

* به هیچ عنوان طبق جدول زمان بندی جدا نمی‌کنند ; مجیدیه شمالی روز جاری یک شنبه 24 تیرماه ساعت 8 : 20 صبح جدا و ساعت 10 : 45 وصل شد . چرا با اینهمه منابع بایستی قطعی داشته باشیم . آقایان چیکار می کنند ؟؟; سیل میاد میکنن منتظرش نبودیم برف میاد . . . گردباد . . . . آلودگی . . . . فقدان آب . . . گرانی . . . . خرابی اقتصادی . . . . دولت چیکار میکنه کی میخواد از خواب بیدار بشه ؟؟!!!

* برنامه سرکاریه هیچ کس پاسخگو نیست ملتو گذاشتن راز کار برنامه دادن ساعت ;9 تا 11 از ساعت 12 . 55 تا 3 . 15 برق نداشتیم برق خوشبختی اباد جالبیش اینه که خیابان کوهستان تو هیچ برنامه قطعی نیست . . . عجیبه

راهنماي ثبت نام فارکس ربات فارکس روانشناسي فارکس روبو فارکس ريبيت در فارکس ريبيت فارکس

* ابدا چرا برق انقطاع شود؟؟؟؟کشوری با این همگی منابع چرا می بایست برقش جدا شود؟؟؟؟؟  

* این برنامه صحیح نیست ; تحت عنوان هر کس شرایط کنونی برق مون انقطاع شده پهنا می‌کنم که‌این برنامه چرت و پرت است .

* لطفا به مسئولین بگید این طرحی که ارائه کردن; ظریف نیست انگار هر ساعتی که دلشون میخواد برق انقطاع میشه ما که از این زمانبندی چیزی رمز در نیاوردیم!!

* جدولی که در رابطه با قطعی برق در منتشر می شود خیلی دیر است بایستی از شب گذشته یا این که صبح ساعت 7 اعلام شود خواهشمندم تحت عنوان یک خبرگزاری , پیگیر آگهی پر سرعت باشید با قدردانی

* فعلا که تنها دارا‌هستند برق شهرستانها رو انقطاع می نمایند صداشون نیز به جایی نمی رسه . این برنامه ها الکی روی تارنما می ذارند . تهران یا این که قطعی نداره یا این که در مقایسه تعداد مشترکین دوچندان کم می‌باشد; بعد از آن می گن چرا مردمان به پایتخت سفر می نمایند .

***********************

 , این مورد ها فقط قسمتی از پیامهای مردمی است که در دو دیروز  رسیده است . تا این لحظه جواب مسئولان صنعت برق مرزوبوم نسبت به ناهماهنگی برنامه های اعلام شده در قالب جداول قطعی برق نسبت به آنچه در کار چهره میدهد ; پیدایش اشکالات فنی در کانال برق تحت فشار مضاعف توشه در ساعت ها پیک بوده ; اما نائب رئیس وزیر نیرو در کارها برق و انرژی روز قبل عهد بخشید تا در روزهای آتی ; شرکت ها توزیع برق , جداول ظریف تری منتشر نمایند .