۶۰۰۰ واحد مسکن مهر در استان تهران بلاتکلیف مانده‌اند

بروکر آلپاری – ۶۰۰۰ واحد مسکن مهر در استان تهران بلاتکلیف مانده‌اند

 

۶۰۰۰ واحد مسکن مهر در استان تهران بلاتکلیف مانده‌اند مدیرکل منش و شهرسازی استان تهران از راکد بودن حدود ۶۰۰۰ تسکین دهنده مهر پایتخت خبر بخشید .
نادر محمدزاده بابیان این که مهمترین پروژه‌ها در حوزه ساخت و گسترش راه‌ها پروژه‌هایی با بالای 50 درصد ترقی فیزیکی میباشند , تصریح کرد : در این خصوص احداث باند دوم محور دیرباز قم به ارتفاع 30 کیلومتر با 75 درصد ترقی فیزیکی , احداث باند دوم محور فیروزکوه – سمنان به ارتفاع 12کیلومتر با 65 درصد ترقی فیزیکی و احداث کمربندی غربی دماوند به ارتفاع 6 . 5کیلومتر با 55 درصد ترقی فیزیکی مهم ترین پروژه‌ها میباشند که در سال 97به افتتاح می‌رسند .

او بابیان این که 6 طرح تفصیلی , 3 طرح بافت فرسوده , 10 طرح هادی روستایی و یک طرح هادی شهری در معاونت معماری و شهرسازی به ثبت رسید , افزود : همینطور 8 واحد صنفی و شهرک صنعتی , 67 واحد تولیدی کشاورزی و 31 واحد خدماتی در جهت اقتصاد مقاومتی و اشتغال در استان تهران جواز اخذ کردند .

او یادآور شد : سازمان کل شیوه و شهرسازی استان تهران دارای مسئولیت به ساخت 100 هزار و 149 واحد آرامبخش مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر بوده که تا پایان فصل بهار این سال , 94 هزار و 526واحد ( 94 درصد ) کل مساکن مهر افتتاح و به متقاضی ها تحویل داده شده‌است . پروژه‌های مانده عمدتاً راکد و در سطح انتخاب تکلیف می باشند .

او بابیان این‌که حوزه املاک و حقوقی هم 5قطعه زمین با واحدپذیری سه هزار و 134 فقره آرامبخش به قشرها ویژه واگذار شده , تصریح کرد : 93 هکتار از زمین ها درون محدوده شهری و 3264 هکتار از زمین ها در اطراف شهرهای استان تهران رفع تصرف شده‌است .

بروکر آلپاری

کرباسیان : حالت مردمان را ادراک می کنم
وزیر اقتصاد اظهار کرد به هیچ وجه مطالبات و خواسته‌های مردمان را رد نمی کنم و شرایط آنها‌را فهم و شعور می کنم .
مسعود کرباسیان ; وزیر کارها اقتصادی و بودجه در یاداشتی اینستاگرامی با اشاره به شرایط اقتصادی میهن نوشت : به هیچ وجه مطالبات و خواسته‌های مردمان را رد نمی کنم و شرایط آن‌ها را شعور میکنم . دولت اقدامات اصلاحی و مدیریتی خویش را انجام میدهد البته وقتی مردمان از آن باخبر میشوند که اثراتش را در جامعه و اقتصاد ببینند و چه بسا احتمال دارد گهگاه نیز نیاز به آگهی فراگیرتر راجع به این اقدامات باشد .

آپارات استراتژي معاملاتي در بورس آموزش استراتژي معاملاتي ايچيموکو آموزش اکسپرت نويسي فارکس استراتژي سيستم هاي معاملاتي فارکس استراتژي معاملاتي استراتژي معاملاتي آتي سکه استراتژي معاملاتي ايچيموکو

اینجانب وزیر اقتصاد این مملکت هستم که خودم را با منافع ملی , گسترش و نیازهای مردمان سطح می کنم . ولی یک رسالت اساسی اینجانب تحت عنوان وزیر اقتصاد این است که از حیثیت اقتصاد کشور‌ایران دفاع کنم . پذیرش دارم که خبر‌ها منفی همیشه در گردش است . به شرایط 99 . 72 درصد سپرده‌گذاران شش موسسه مالی و اعتباری منحله بزرگ رسیدگی و مشکلات سپرده‌گذاران رفع شده‌ است .

نسبتاً می توانم بیان‌کنم که هیچ اقتصاددانی با هر گرایش فکری در میهن نیست که موضوعی را مطرح کرده , دستورالعمل و تحلیلی ارائه داده باشد و ما از آن بی اطلاع باشیم یا این که به آن بازگشت نکرده‌ باشیم .

 

در دو ماهه اولِ همین سال میزان صادرات میهن 21 . 9 درصد ارتقاء یافته‌ است . تاکید دولت فروش اموال اضافی بانک‌هاست . فیض این که کمیته فروش اموال اضافی بانک‌ها در وزارت اقتصاد آغاز به کار کرد و طی 6 ماه 4400 میلیارد تومان از اموال اضافی بانک‌ها فروخته شد . دولت پیروز شد 99 . 72 درصد سپرده‌گذاران شرکت های مالی و اعتباری را گزینش تکلیف نماید , 100 درصد واگذاری‌های سال قبل و دو ماهه این سال به بخش‌خصوصی حقیقی وواقعی بود طی سال‌های 92 , 93 و 94 رقم رویش نقدینگی به ترتیب 32 . 8 , 22 . 3 و 30درصد بوده‌است . از سال 1395 تکان نقدینگی نزولی شد و در‌این همین سال به 23 . 2 درصد رسید .

استراتژي معاملاتي اسکالپ استراتژي معاملاتي با بيشترين احتمال موفقيت استراتژي معاملاتي بورس استراتژي معاملاتي پايپو استراتژي معاملاتي پرايس اکشن استراتژي معاملاتي چيست استراتژي معاملاتي در بورس

سال 96 نیز نرخ رویش نقدینگی 22 . 1 درصد بود . سال 1396 تشکیل سرمایه در بخش ساختمان 9 دهم درصد مثبت , در بخش اتومبیل آلات 2 . 5 درصد مثبت و تشکیل سرمایه اثبات ناخالص نیز 1 . 4 درصد مثبت بوده‌است

 

سال پیشین خالص عرضه کار تازه مرز و بوم 797 هزار نفر و خالص اشتغال تازه 791 هزار نفر بوده‌ است . در خرداد سال جاری دو متغیر دارای اهمیت شاخص کل بورس و بها بازار , نسبت به خرداد سال قبلی به ترتیب با 38 . 3 و 31 . 6 درصد پرورش مواجه شدند ; در گمرکات زمان ترخیص فرآورده که یک چالش بزرگ ما بود در باب صادرات از 7 روز به یک روز رسیده و زمان ترخیص مال برای واردات از 26 روز به 3 روز رسیده‌