بروکر فارکس – احضار مدیرعامل شستا در رابطه با واردات آیفون

 

معاون اولیه قوه قضاییه روز جاری با اشاره به واردات تلفن همراه بوسیله یک کدام از شرکت‌های واردکننده متعلق به شستا , ذکر کرد : مدیرعامل شستا احضار شده و با وجود این‌که این شرکت‌ها زیرمجموعه شستا میباشند از جزئیات اظهار بی‌اطلاعی کردند .
به نقل از خبر نگار فناوری داده ها و ارتباطات باشگاه خبرنگاران پویا ;

حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری صبح روز جاری که در رابطه تشریح تنی چند از پرونده‌های اقتصادی کلان در دست بررسی به وسیله پلیس دانایی تهران بزرگ برگزار شد , بابیان این که براساس پژوهش ها صورت گرفته و گزارش‌های رسیده در دو حوزه تخلف فیس داده است , خاطرنشان کرد : متأسفانه در حوزه توزیع ارز که با دقت به سیاست‌های بانک مرکزی به مراد در دست گرفتن بازار ارز انجام گرفت از یک‌سو و از طرف دیگر در حوزه ثبت پیشنهاد واردات فرآورده اعم از گوشی و اتومبیل , تخلفاتی چهره داده است .

نائب رئیس اولیه قوه قضاییه در رابطه شرکت‌های وارد کننده موبایل با ارز مدنی هم با اشاره به این که برای 40 کمپانی پرونده گشوده شده‌است و در سطح احضار و پژوهش ها قرار دارا‌هستند , اظهار‌کرد : بعضی از این اشخاص پذیرفته‌اند که موبایل را با ارز چهار هزار و 200 تومان وارد کرده و به ارزش ارز آزاد فروخته‌اند .

او با اشاره به این‌که بعضی از این شرکت‌ها فاکتورهایی را بر طبق فروش تلفن‌های همراه به ارز بها مدنی صادر کرده‌اند , افزود : تا به امروز که به طور رندمی از اکثری از خریداران تحقیق به فعالیت آمده , معلوم شده‌است که‌این فاکتورها صوری است و خریداران اظهار کرده‌اند که ابدا مراجعه و خریدی از این فروشندگان نداشته‌اند .

فارکس نفت فارکس نمودار فارکس نيما آزادي فارکس هاي ايران فارکس و بانک اقتصاد نوين فارکس و بورس

 

وی در رابطه با یکی‌از شرکت‌های واردکننده که متعلق به شستا میباشد هم اعلام‌کرد : مدیرعامل شستا احضار شده و با اعتنا به این که این شرکت‌ها زیرمجموعه شستا میباشند از جزئیات اظهار بی‌اطلاعی کردند و سازه شده بعد از پژوهش ها پاسخ دهد که اما ما به پاسخ‌های ایشان اکتفا نخواهیم کرد .

به نقل از تسنیم , دی ماه سال قبلی خبر واردات قانونی آیفون به وسیله تأمین اجتماعی رسانه‌ای و به وسیله مدیریت اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران گفته شد که واردات موبایل به مرزوبوم اندازه‌ای سودآور شده که یکی‌از موسسه ها اداره تأمین اجتماعی تحت عنوان واردکننده قانونی آیفون به میهن معرفی شده و نام آن در لیست دارندگان جواز از طرف اداره حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان آمده است .

این گفتگوها در حالی مطرح شد که چندی سپس , رئیس کمپانی واردکننده آیفون که زیرمجموعه تأمین اجتماعی است این مورد را عهده دار شد .
ایالات متحده به نرم افزار اهل ایران ( آخری خبر ( نیز رحم نکرد! + مدرک
در‌پی ارتقاء اقدامات خصمانه دولت ایالات متحده در مقابل جمهوری اسلامی ایران , وزارت خزانه داری این مملکت اپلیکیشن خبری ( آخری خبر ( را تحریم کرد .

فارکس و دلايل غير قانوني شدن آن در ايران فارکس و فيبوناچي فارکس واقعي فارکس وب ماني فارکس وحيد خراساني فارکس ويکي پديا

نهایی خبر با نشر این خبر نوشت : این مبادرت با فشار بر کمپانی ( اپل ( برای حذف اپلیکیشن اهل ایران آخری خبر از روی اِستورش ( بستر ارائه اپلیکیشن به دارندگان تلفن همراه آیفون ) عملی شده‌است .
در طومار کمپانی اپل به ( پایانی خبر ( که به طور واضحی نشان از فشار وزارت خزانه داری ایالات متحده بر کمپانی اپل دارااست قید شده :

( ما بایستی متناسب با قانون ها ایالات متحده کار کنیم , بر پایه ی قانون ها تحریم های ایالات متحده , استور اپل نمی تواند صاحبخانه اپ شما باشد به‌این علت که انجام این کار نقض تحریم های دولت ایالات متحده است ( به‌دنبال این طومار به طور قانونی وزارت خزانه داری ایالات متحده تحت عنوان مسئول این واقعه به ( پایانی خبر ( معرفی شده‌است .
به حیث نمی‌رسد این کردار دولت ترامپ در خصوص یک کالا ساکن خبریِ که به صورت بدون واسطه برای بیشتراز 200 برنا ایجاد شغل کرده معنایی جز اخلاق و رفتار خصمانه با گسترش فضای آزاد رسانه و دوری از توسعه و گسترش روش های نوین نشر خبر در ( جمهوری اسلامی ایران ( داشته باشد .
بنگاه رسانه ای پایانی خبر از بهمن ماه سال 1391 به طور قانونی کار خبری خویش را در بستر ( android ( و ( ios ( آغاز کرده و بیشتراز 2میلیون استفاده کننده فعال دارااست .