بروکر فارکس – اداره هواپیمایی چه چیزی را انکار می‌کند؟

 

دو روز بعد از اعلام واضح نائب رئیس استاندارد اداره هواپیمایی کشوری بر طبق اذن داشتن انجام پرواز هواپیما با مشکل فنی , اداره هواپیمایی کشوری به‌این گفتگوها برخورد نشان بخشید .
یک شنبه پیشین ( 31 تیرماه 97 ) نائب رئیس استاندارد اداره هواپیمایی کشوری از تنظیم گزارش مرتبط با ادعاهای یکی خلبانان هواپیمایی سپهران مبنی پرواز هواپیماها با نقص فنی خبر بخشید و خاطرنشان کرد : هواپیما مجاز است با اختلال پرواز نماید .

مجید حسنلو اظهار‌کرد : معمولا میان خلبان‌ها و مسئولان فنی یک هواپیما اختلافاتی پیش میاید ; برای مثال خلبان می گوید فلان سیستم خلل داراست ولی فنی می گوید طبق کتاب خلل را برطرف کرده‌ام و وسیله پرنده قابل ترخیص است . در هرصورت تصمیم‌گیری در رابطه پرواز با خلبان است . بعضا خلبانان سخت‌گیری خاصی برای انجام پرواز داراست ولی خلبان دیگری می‌بیند که طبق قوانین است و پرواز را انجام میدهد .

او ادامه اعطا کرد : در شرایطی که مورد نیز وجود داشته باشد قابل گزارش به اداره هواپیمایی کشوری است . در وبسایت اداره بخشی برای گزارش‌ داریم که بر پایه ی آن شرکت‌ها , خلبانان و . . . میتوانند موردها موردنظر را اعلام نمایند که اداره هواپیمایی به اینها رسیدگی می نماید .

استراتژي هاي معاملاتي در فارکس استراتژي هاي معاملاتي فارکس افراد ثروتمند فارکس اکسپرت اکسپرت آپشن اکسپرت چويس اکسپرت چيست

 

او با اشاره به این که زمینه اخیر – بیانات یک کدام از خلبانان هواپیمایی سپهران – بوسیله کارشناسان محل کار صلاحیت پرواز و عملیات پرواز در اکنون رسیدگی است , خاطرنشان کرد : در‌این ارتباط مدارک رویت و گفتگو نیز صورت گرفته تا معلوم شود که آیا این قضیه درستی داشته و در صورتیکه درستی داشته در چه حدی بوده است .

حسنلو با اعلام اینکه گزارش مرتبط با ادعاهای خلبان هواپیمایی سپهران مهیا شده و در درحال حاضر انتقال آن به مراجع مربوطه هستیم , ذکر کرد : در صنعت هواپیمایی در موردها اینچنینی و سوانح کسی را تقصیر کار قلمداد نمی‌کنیم , وظیقه ما این نیست که معلوم کنیم چه کسی تقصیرکار است .

او در جواب به‌این پرسش که آیا موردی وجود داشته که هواپیما با قطعه دارنده مشکل پرواز نموده باشد , اعلام‌کرد : هواپیما مجاز است که با نقص‌ پرواز نماید , در جهان قانون ها این اذن را میدهد . منتها می بایست در کتابی به عنوان MEL بایستی ببینیم در چه حدی این اذن داده شده‌است . بیرون از این کتاب می بایست از اداره هواپیمایی کشوری اذن گرفته شود .

او با تاکید بر اینکه پرواز با خلل هواپیما درصورتی که در محدوده کتاب و لیست امکانات باشد , منعی ندارد در جواب به‌این پرسش که آیا مورد اتفاق افتاده برای هواپیمایی سپهران بیرون از کتاب بوده یا این که خیر , ‌ افزود : «باید گزارش را ببینم زیرا آقایان رفته اند گزارش تهیه و تنظیم کرده‌اند و بایستی ببینم باطن گزارش چه درج شده شده‌است . »

این در حالی است که ارتباط ها همگانی اداره هواپیمایی کشوری هم دقایقی پیش با لود خبر در وبسایت این اداره به بیانات نائب رئیس استاندارد عکس العمل نشان اعطا کرد که به‌دنبال می آید ;

اکسپرت حرفه اي فارکس اکسپرت در فارکس اکسپرت رانگ کوتا اکسپرت رايگان فارکس اکسپرت سود ده فارکس اکسپرت سودده فارکس اکسپرت فارکس

«در پی تکثیر خبری در یکی‌از رسانه ها با عنوان مغایر واقع به عنوان ( هواپیما مجاز است با مشکل پرواز نماید ( نکاتی جهت تنویر ذهن ها همگانی واجب و واجب است .

نائب رئیس استاندارد پرواز در توضیحی از تجهیزات و تجهیزاتی که هواپیماها از آن برای انجام پروازهای ایمن و تندرست برخورداراست و این‌که هر هواپیما براساس کتاب و یا این که لیستی که سوله تولید کننده معلوم نموده است , میتواند پرواز نماید مطالبی را ابلاغ کرده که متاسفانه روش منعکس شدن برخلاف توضیجات تخصصی ایشان که خویش ابعادی از ایمنی بوده است منعکس شده و به طوری تیتر شده که هواپیما دارنده خلل , اذن پرواز دارااست و نقص‌ نیز نقص‌ ایمنی است هم اکنون آنکه این‌گونه نیست و نزد اذهان همگانی همگی سعی های بازرسان عملیات و صلاحیت پرواز اداره هواپیمایی کشوری را کم رنگ و ذیل سئوال برده است .

لذا اداره هواپیمایی کشوری با دقت به رده نظارتی و حاکمیتی خویش نسبت به اجرای ظریف این راهبرد ها , محاسبه و مسئولیت خویش را با آلرژی ضروری انجام می‌دهد همان گونه که گفته نائب رئیس استاندارد پرواز اشعار بدین زمینه داشته است البته دسته چیدمان خبر و تعیین عنوان , منعکس شدن بیانها را به طوری دیگر تداعی نموده است که هیچ سنخیتی با واقعیات بررسی ها و اصول استانداردهایی که در زمینه‌ی هواپیماها اعمال می شود و در حالا انجام است , ندارد . «

به نقل از تسنیم , نائب رئیس استاندارد اداره هواپیمایی کشوری یک‌شنبه قبلی در لبه برگزاری نشست خبری نمایشگاه فرصت‌های پباده سازی در ساخت قطعات صنعت هوانوردی در رابطه پرواز هواپیما با نقص فنی گفته بود : «هواپیما