بروکر فارکس – اصلاح‎طلبان فراری شدند(2)

فارکس

اصلاح‎طلبان فراری شدند  در بخش دیگری از این گزارش تالیف کننده این خبر نامه تصحیح طلب پیرو سهم خواهی های این جریان از تغییرات کابینه است . در قسمتی از این گزارش آمده است : «با دقت به بالا رفتن اعتراضات نسبت به کارایی گروه اقتصادی , کلیددار اعظم اتاق مدیریت جمهور که او‌را مشایی میانروی می‌نامند , به همراه نائب رئیس اقتصادی مدیر جمهور خواستار عبور از مشکلات با کمترین جراحت ممکن به ساختار و چینش مدیریتی فعلی اقتصادی مرزو بوم شدند . دست زدن به مخلوط هیئت مدیره دهها بانک و کمپانی بزرگ مدنی و معاونت‌های اساسی قادر است صدای اکثری را دربیاورد ;

اشخاصی که از اهرم‌های اضطراری برای واردکردن فشار بر رینگ خاکستری برخوردار می باشند . به همین خاطر در شرایطی‌که قرار است که برای محافظت وجهه مدیریت جمهور , شریعتمداری و نوبخت و سیف قربانی شوند , بایستی کسانی به جای آن‌ها گمارده شوند که تامین‌کننده‌ این منافع باشند . به همین خاطر تصحیح طلبان از خبر‌ها رایزنی‌های واعظی با طیف یگانه اصول‌گرایان نگرانند . »
روحانی بدقولی کرد 

اصلاح‎طلبان فراری شدند  مجله اعتماد نیز از سایر خبر نامه های زنجیره ای است که زمینه ناکارآمدی دولت دوازدهم را فارغ از درنظر دریافت کردن سهم تصحیح طلبان در امر کار خویش قرار داده است . این خبرنامه در مذاکره ای با سعید حجاریان به گزارش وی می نویسد : «جایگاه رییس‌جمهور نزد حامیان خویش به دلیل به وقوع پیوستن نیافتن وعده‌های اقتصادی و همینطور عدم بضاعت و توان در رفع حصر و بعضا دیگر از مساله افول نموده است . فی مابین احزاب و چهره‌ها هم عبور از روضه خوان محتمل است ; به این دلیل که هرمورد از متحدان امروزین او تئوری بقای مختص خویش را دارا‌هستند و شاید در یک نقطه قدرت به موضع عدم دفاع برسند . »

سیاستگذاری های مخرب قوای مقننه و مجریه

هج فارکس هدج فارکس هک فارکس هود فارکس حساب معاملاتي پم حساب معاملاتي

 

علاوه بر رخ های سیاسی و رسانه های تصحیح طلب که‌این ایام شکایت های خویش از همت کابینه را علنی کرده اند و با تعقیب کردن برنامه تغییر‌و تحول گروه اقتصادی پیرو فرارو گریز از مسئولیت خویش در ناکارآمدی دولت می‌باشند , اقتصاددان هایی نیز میباشند که با شدت و ضعف از شیخ حمایت می کردند ولی فعلا ناکارآمدی دولت را فریاد می زنند .  

یک کدام از این اشخاص فرشاد مومنی است که در زمان 1 سال قبل گفته بود دولت طرحی ندارد و کابینه دوازدهم را از این جهت که اقتصاددان ندارد مورد انتقاد قرار داده بود . وی با اشاره به این‌که چرا می بایست زمانی شغل های اشتباه و یا این که جهت گیری های غلط را مجریها و سیاست گذاریها و قوه مقننه انجام می‌دهد , مخارج آن را فرودستان و ساخت کنندگان بایستی بپردازند , می گوید :

سیاست های گذاری مخرب برنامه تعدیل ساختاری سبب بهم ریختگی های بی شمار و حیف و میل ها واتلاف های غیر متعارفی در اقتصاد جمهوری اسلامی ایران شده , به نحوی که , اوائل سال قبلی , وزیر روش و شهرسازی فرمودند که , شیوه قاعده گذاری در بازار تسکین دهنده و شیوه اجرا , کار را به جایی رسانده که ما بی نظیر ترین حیف و میل در تخصیص منابع روبه رو شدیم .

مومنی ادامه میدهد : هنگامی چنین خطاهای فاحشی در نظام قاعده گذاری و اجرایی سرزمین پدید میاید , از منظر اسلامی ما بایستی معین کنیم که به محاسبه حکومت گران خاطی چه طور می بایست رسیده شود؟ و سهم آنان در‌این خطاهایی که کرده اند چیست؟ در حالی که بیشمار مسائل را می توان در این باره را مطرح کرد , برای مثال درآمدهای حاصل از نفت و گاز از حیث اسلامی ,

ريبيت بروکر اکسنس ريبيت ايکس ام ريبيت ايران روبو فارکس ريبيت فارکس تايم ريبيت ريبيت فارکس تايم الپري ريبيت ريبيت بروکر الپاري الباري آلپاري ريبيت آلباری

مشاعاً به همگی اشخاص مرزو بوم وابستگی دارااست . در اینجا مشاجره بر رمز این است که ما یک نوسانات خیلی شدید در میدان سیاست گذاری مرزو بوم مشاهده می‌کنیم که برای مثال سهم کالهای سرمایه ای و مصرفی , تفاوت های خیلی فاحش در عصر های گوناگون پیدا می نمایند , عالی هنگامی که درین تفاوت ها جهت گیری های ضد بسط ای و اشتغال زدا موجود است , چه کسی می بایست پاسخگو باشد؟

دولت متشتت است

 

بهروز هادی زنوز که اعتقاد دارد دولت دوازدهم مضاعف متشتت است طی 1 سال قبلی انتقاد خویش را به او‌لین لایحه میزان دارایی که دولت به مجلس ارسال کرد , مطرح کرد . وی می گوید مسائلی همچون بیکاری نشان میدهد که دولت طرحی در بخش اقتصادی ندارد . در حالی که در اولی سال کار دولت دوازدهم دارایی ای بنا کردن شده‌است که با کسری مخفی ای مواجه است و به یک طبل توخالی مشابه است .