بروکر فارکس – انگیزه چین از سرمایه‌گذاری میلیاردی در آسیای غربی چیست؟

فارکس
انگیزه چین از سرمایه‌گذاری میلیاردی در آسیای غربی چیست؟ چین دومی مصرف کننده بزرگ نفت نپخته دنیا وعده داده است که ۲۳ میلیارد دلار وام و میلیون‌ها دلار امداد مالی در اختیار کشورهای خاورمیانه قرار خواهد اعطا کرد .
به گزارش الجزیره , سئوال حیاتی این است که چرا چین قصد دارااست با اختصاص میلیاردها دلار وام و امداد مالی به رویش اقتصادی خاورمیانه امداد کند . بخش مهمی از این وام و امداد مالی قرار است به طور سپرده گذاری در کشورهای حوزه‌ خلیج عجم باشد .

بر طبق این گزارش شی جین پینگ مدیر جمهور چین خواهان گفتمان برای تولید بخشها آزاد تجاری شده و طرح تازه الگوی سپرده گذاری در بخش نفت و گاز را به نمایندگان 21 مملکت عربی که در یک نشست در پکن کمپانی کرده بودند , ارائه کرده است . او بر این اعتقاد است که‌این سرمشق می‌تواند موجب ایجاد شغل شده و تامین نیازهای آتی چین به انرژی را تضمین نماید .

 

مدیریت جمهور چین به رهبران عرب گفته است که پکن مایل به تولید یک شراکت راهبردی است تا به حفظ کننده صلح و آشتی و ثبات در خاورمیانه تبدیل شود و دو طرف عزیزان خیر و خوبی باشند تا از یکدیگر چیزهای بیشتری یاد بگیرند .

شایان ذکر است که خاورمیانه نقش مهمی در طرح ابتکاری چین موسوم به ( یک کمربند – یک جاده ( دارااست , پروژه عظیمی که انگیزه اساسی آن دارای ربط کردن مردمان آسیا , آفریقا و اروپا از روش مسیر تجاری است .

بهترين اکسپرت هاي فارکس بهترين بروکر براي فارکس بهترين بروکر فارکس بهترين بروکر فارکس ايران بهترين بروکر فارکس براي ايران بهترين بروکر فارکس براي ايرانيان

این گزارش افزود : کشورهای خاورمیانه اکنون بیشتراز نیمی از واردات نفت چین را تامین می نمایند و چین اصلی ترین سهم دار تجاری ناحیه خاورمیانه به شمار میرود . انگیزه چین دو برابر کردن مبادلات تجاری با خاورمیانه و رساندن آن به 600 میلیارد دلار تا سال 2020 میلادی است .

روبن موندار مدرس دانش گاه ناوارا در بارسلونا در این مورد بیان کرد : مبادرت چین در همت برای بسط همیاری های اقتصادی با خاورمیانه , قسمتی از انگیزه بلندمدت پکن برای تضمین منابع مورد نیازش در آتی است .

او به دنبال افزود : نفت مضاعف حیاتی است , منابع انرژی برای چین طی 10 تا 20 و 30 سال آتی زیاد حساس و مهمتر خواهد شد . چین تا قبل از این هم برای دستیابی به بقیه منابع در آفریقا و آمریکای جنوبی سپرده گذاری های کلانی انجام داده است . اما برای نفت , خاورمیانه یک ناحیه دست اولیه به شمار میرود و پلتفرمی که چین مبنی بر آن هدف ها خویش را دنبال می نماید , طرح یک کمربند یک جاده است .
محدود شدن احتمالی دوران زمان سر کردگی جمهوری کوبا
قانون اساسی ایران نو کوبا محدودیت‌هایی را برای مقطع زمان عصر سر کردگی جمهوری اعمال خواهد کرد .
به گزارش اسپوتنیک , قانون اساسی کشور نو کوبا قصد دارااست با اعمال محدودیت‌های نو بازدارنده از آن شود که یک فرد بتواند بیشتر از دو عصر 5 ساله مدیریت جمهور باشد .

بهترين بروکر فارکس در آمريکا بهترين بروکر فارکس در ايران بهترين بروکر فارکس کدام است بهترين بروکر هاي فارکس تحليل تجربي استراتژي معاملاتي سرمايه گذاري مبتني بر بازده تحليل طلا فارکس

بر طبق این گزارش , در قانون اساسی ایران تازه کوبا حق مالکیت محرمانه به رسمیت شناخته خواهد شد . رسانه های خبری کوبا این مقاله را به گزارش پیش نویس قانون اساسی ایران این مرز و بوم منتشر کرده اند .

در قانون اساسی کشور کوبا برای اولین دفعه ممنوعیت تبعیض جنسیتی گنجانده شده‌است . قرار است پارلمان کوبا در رابطه پیش نویس قانون اساسی کشور نو طی روزهای 21 تا 23 جولای رای گیری نماید .

 

اوایل ژوئن گزارش‌های خبری نشان می بخشید که نمایندگان پارلمان کوبا فرایند آماده ساختن پیش نویس قانون اساسی کشور نو را آغاز کرده اند . کمیسیون ویژه ای به سر کردگی رائول کاسترو مدیر جمهور دیرین کوبا برای تهیه و تنظیم پیش نویس قانون اساسی کشور نو تشکیل‌شده شده‌است . میگوئل دیاز کانل مدیر جمهور تازه کوبا هم نائب رئیس این کمیسیون است .

هنگامی که پیش نویس قانون اساسی ایران نو کوبا پایانی شود , پارلمان در رابطه آن رای زنی و رای گیری خواهد کرد و در غایت به انتخابات همگانی و سراسری گذارده خواهد شد .

 

قانون اساسی کشور فعلی کوبا از سال 1976 میلادی تا به امروز اجرا شده‌است