بروکر فارکس – برگشت توله خرس تصادفی گچسر به طبیعت

فارکس
 توله خرسی که آبان ۹۶ , بر اثر برخورد شدید با یک خودروی زانتیا در محور کرج – ‌چالوس مبتلا آسیب‌هایی دور از شوخی اعم از خون ریزی مغزی , خون‌ریزی ریوی , شکستگی جمجمه و یک جراحت عفونی بزرگ شده بود بعد از ۷ ماه معالجه و بازپروری , با حیث دامپزشک معالج در زیستگاهش رهاسازی شد .
توله خرسی که آبان 96 , بر اثر برخورد شدید با یک خودروی زانتیا در محور کرج – ‌چالوس در گیر آسیب‌هایی دورازشوخی اعم از خون ریزی مغزی , خون ریزی ریوی , شکستگی جمجمه و یک آسیب عفونی بزرگ شده بود بعداز 7 ماه معالجه و بازپروری , با حیث دامپزشک معالج در زیستگاهش رهاسازی شد .

 

این توله خرس که از سمت مسئولان محیط زیست استان البرز , ( آرزو البرز ( اسم گرفته بود , زمان درمانی 88 روزه را در راس مراقبت از حیات وحش بوستان چمران در استان البرز و گذرانده و آن گاه برای دریافت کردن آمادگی واجب برای رجوع به طبیعت , یک سری ماهی را در جایگاهی در دهکده طبیعت قزوین گذرانده بود .
آرزو مرادی , کارشناس جراحی دامپزشکی و دامپزشک معالج این توله خرس با ابراز رضایت از پروسه معالجه , بازپروری و رهاسازی این مریض متعدد به تسنیم می گوید : آرزو البرز , پس طی کردن عصر معالجه 88 روزه به جایگاهی بزرگتر در گلشن وحش قزوین منتقل شد و چندین ماهی پایین لحاظ مجموعه معالج قرار داشت تا برای رهاسازی در بهار آمادگی اضطراری را به دست آورد . 

فارکس حلال است يا حرام فارکس حلال يا حرام فارکس خامنه اي فارکس خوب يا بد فارکس خوبه يا بد فارکس خوبه؟

او ادامه میدهد : این خرس , با حیث یک کمیته فنی که در سازمان کل حفاظت محیط زیست استان البرز برگزار شده بود دارای شرایط اضطراری برای رهاسازی می داند شد و در اولی روزهای خرداد ماه در زیستگاهش رهاسازی شد ولی خبر رهاسازی , به صلاحدید مسئولان محیط زیست و به مراد امنیت هرچه بیشتر این حیوان اطلاع‌رسانی نشد .  

مرادی بابیان این‌که برنامه‌ریزی منظمی برای رصد این توله‌ خرس بعد از رهاسازی برای محیط‌بانان ناحیه تعریف شده بود می گوید : آرزو البرز , را با به کار گیری از داروی بیهوشی , از گلشن وحش قزوین به محل رهاسازی منتقل کردیم . حیوان هنگامی به هوش آمد , از ارتفاعات بالا رفت و ناپدید شد ولی ناحیه به برهه زمانی سه هفته از سمت محیط‌بانان زیر لحاظ قرار داشت تا در صورت نزدیک شدن این خرس به بخش ها مسکونی , اقدامات حتمی صورت گیرد که خوشبختانه این رخداد فیس نداد . 

روند پیچیده معالجه آرزو البرز که میلاد دوباره‌اش را مرهون پیگیر دائمی و دلسوزانه گروه معالج و مسئولان محیط زیست البرز است از یک سو و تیمار و آماده‌سازی برای یک رهاسازی موفقیت‌آمیز از سمت دیگر , نویدبخش بهبود پروسه معیوب معالجه و بازپروری حیات وحش در مرز و بوم است . بهبودی که کلید آن , استعمال از شرکت کردن بخش محرمانه در معالجه و همینطور محافظت وحوش آسیب‌دیده است .
بلاتکیلفی پروژه‌های بزرگراهی / بدون صدا مدیران شهری
عضو قدیمی شورای شهر تهران با اشاره به این‌که هیچ تلاشی برای اتمام پروژه‌های بزرگراهی نیست , بیان کرد : در حالی این واقعه در ۱۰ ماه پیشین انجام یافته است که مسئولان شهری در این مسیر بی صدا کرده‌اند .   

فارکس در آلمان فارکس در ارمنستان فارکس در امريکا فارکس در ايران فارکس در ايران جرم است فارکس در ايران غيرقانوني اعلام شد

بخت شاکری در گفت‌وگو با خبر نگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به عدم اعتنا مدیر شهری برای اتمام پروژه‌های نصفه تمام و بخصوص پروژه‌های بزرگراهی اذعان کرد : اکنون تنی چند از این پروژه‌ها در شهر وجود دارا هستند که رها شدند .

او تصریح کرد : رئیس شهری در زمان پیشین دقت ویژه‌ای را به مشکلات شهروندان داشت و به همین منظور احداث بزرگراه‌ها و تونل‌ها را در امر کاری خویش قرار بخشید و تا حدود 70 تا 90 درصد پروژه‌ها پیش رفت و توقع میرفت درین زمان این پروژه‌ها به افتتاح رسد .

عضو کهن شورای شهر تهران بابیان این‌که امیدی به کار کردن رئیس شهری در‌این زمان نیست , اظهار‌کرد : اکثری از پروژه‌ها بر روی زمین ما‌نده است و این در حالی که چه بسا مدیریت شورای شهر تهران هم در این باره به معاونان شهر‌دار تهران یاد آوری بخشید که‌این پروژه‌ها با پایان برسانند .

شاکری بابیان این‌که خبری از اجری پروژه‌های نو نیز در شهر نیست , ذکر کرد : این گونه کار کردن از سمت مدیران شهری وضعیت را دشوار خیس خواهد کرد و پیش گویی میشود در‌این عصر اتفاقات بدتری برای شهر بیفتد .  

او تصریح کرد : عدم شناخت مدیران شهری به مساله و مشکلات شهر باعث شده که شهر در خاموشی به رمز برنده شود به گونه ای که غیراز بهره‌برداری دوباره خط 7 هیچ اتفاقی دیگری در شهر نیفتاده