بروکر فارکس – «بیکارِ بی‌پولی که میلیونر شد» – ۱

فارکس
 سود ۳میلیارد تومانی در 1سال ثمره کار یک کارآفرین ۲۶ ساله ای است که اکنون رویش ۱۲۰۰ بدن ماهی کپور را در دست دارااست و اکنون درانتظار سود ۴ میلیارد تومانی برای سال ۹۷ می باشد و برای ۲۵۰ نفر ایجاد شغل نموده است .
درس خوانده ام ولی بیکارم» پاراگراف ای است که بخش اعظم فارغ التحصیلان دانشگاهی به لهجه می آوردند . ولی بعضی از کارآفرینان می باشند که با کار های تولیدی برای خویش کسب و کاری دست و پا کرده اند . جوان ها بدون شغل و بی مبلغی که ترجیح می دهند معطل کار پشت میز نشینی نباشند و خودشان کاری دست و پا نمایند . 

 احمد زائری , رشد دهنده ماهی از همین مجموعه از اشخاص است که در اعلام‌کرد وگو با خبر نگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم , در رابطه فعالیتش می گوید : زیستگاه دارای اهمیت ماهی کپور در چین است ولی به دلیل پرورش سرعت بالا , معاش گله پذیر , قابلیت و امکان نشر تصنعی و مصنوعی و کیفیت مناسب گوشت تحت عنوان مناسب ترین ماهی پرورشی عالم معرفی و در تمام دنیا انتشار و رویش داده می شود .

از خصوصیت های بارز ماهی کپور , قبول حالت گرماست . ماهی کپور در دمای 18درجه سانتی گراد به بالا به نیکی تغذیه می نماید و رویش و انتشار می‌ یابد . شایسته ترین وضعیت پرورش آن ها در دمای28 – 25درجه سانتی گراد محقق می شود . در دمای 12درجه سانتیگراد سرعت پروسه تبدیل طعام به گوشت در ماهی های کپور کاهش مییابد و در دمای 4 رتبه سانتیگراد به خواب زمستانی فرو می روند .

فارکس اندرويد فارکس ايران فارکس ايراني فارکس با آلپاري – غير قابل اطمينان فارکس با باينري فارکس بابک زنجاني

زائری در رابطه طریق ورودش به میدان رشد ماهی کپور افزود : علم آموخته فن ریاضی ها هستم , البته به کار تولیدی و ایستادن روپای خویش , علاقمند بودم . عشق و علاقه ای به معاش کارمندی و حقوق و دستمزد بگیری ندارم . در ادامه کار تولیدی بودم و در همین حین با تأکیدات همگانی رهبر انقلاب بر دستور اقتصاد مقاومتی , اشتغالزایی و ارتقا ایجاد ملی مواجه بودم که هدف های منرا ارتقا می اعطا کرد .

با مطالعاتی که انجام دادم نهایتاً به میدان رویش ماهی کپور رسیدم .

این رشد دهنده ماهی بابیان این‌که معطل سود 4 میلیارد تومانی برای سال 97 هستم ادامه بخشید : علم آموزی در فن ریاضی ها به اینجانب امداد کرد تا ذهن خلاقی داشته باشم و درانتظار شغل اداری نمانم .

بعداز گذراندن عصر های آموزشی کار احداث مجتمع رشد ماهی گرمابی را با تکیه به پروردگار آغاز کردم . این مجتمع اکنون برای 250 نفر به طور بی واسطه و برای تعداد بالایی به طور غیرمستقیم شغل ساخت نموده است .

زائری در رابطه میزان ساخت ماهی کپور و سود حاصله از آن در مجمع تولیدی اش , اظهار می نماید : اکنون درگیر رشد 1200 بدن ماهی کپور هستم . حدود 8 ماه ارتفاع می‌کشد تا کودک ماهی های کپور به وزن 1 کیلو گرم برسند .

بها هر کیلو ماهی کپور در بازار درون دستکم 13 هزار تومان است . این به این مفهوم است که بعداز رویش کافی ماهی ها , از فروش آن‌ها در بازار 14 میلیارد تومان بدست می‌آورم که دست‌کم 3 میلیارد تومان آن سود خالص است . ماهی کپور بازار زیاد نیکی در درون دارااست و هیچ نگرانی بابت فروش آن ندارم . 

فارکس بازان حرفه اي فارکس بانک مرکزي فارکس بدون سرمايه فارکس براي مبتديان فارکس بروکر فارکس به روش پشوتن

این فعال اقتصاد مقاومتی می گوید , ماهی کپور را می شود به عراق و کشورهای لبه خلیج عجم و چه بسا روسیه صادر کرد . البته عراق که همسایه ما است ما راتحریم نموده است و اینک در‌صورتی‌که بخواهیم به عراق صادرات داشته باشیم می بایست حدود 70 میلیون تومان عارضه ها پرداخت کنیم , به دلیل آنکه ابتدا می بایست به کردستان و بعد به عراق بفرستیم .

او با تأکید بر این‌که صادرات هر 30کیلو ماهی کپور به کشورهای همسایه متساوی یک بشکه نفت برای کشورمان ارز آوری داراست اظهار می کند : برای رشد 4هزار بدن آمادگی داریم . افزون بر آن ایجاد شغل هایی که داشتیم توانستیم برای تعداد متعددی مجدداً تولید شغل کنیم . 

این کارآفرین در رابطه مشکلات مختلف در رشد ماهی می گوید : استان هرمزگان به دلیل استعداد بالقوه خدادای میتواند قطب اقتصاد مقاومتی در استان های جنوبی باشد . البته متاسفانه بیشتر جوان ها بعداز اخذ دیپلم , برای کارگری به شهرهای بزرگتر مسافرت می نمایند . هیچکس به آن‌ها نمی آموزد که چه گونه میتوانند روی پای خودشان بایستند و با به کار گیری از نعمت های خدادادی ساخت گنج نمایند . پرداخت وام های خوداشتغالی در کنار فراگیری ایجاد اشتغال به طور