بروکر فارکس – جنگ جهانی غذا__قسمت دوم

فارکس

جنگ جهانی غذا__قسمت دوم این گونه تفکرات بین بخش اعظمی از قدرتمندان سیاسی و اقتصادی ایالات متحده ترویج داراست و بخش اعظمی از کنشها و واکنشهای عالم از این مورد متأثر است . 14 براین اساس بایستی اعتنا کرد که علاوه بر دگرگون سازی زیرساختها و پیرایش تازه سیاسی و تجاری دنیا , اغراض ایدئولوژیک گروههای یگانه هم در شکل‌گیری ساختارهای تازه توان تأثیرات بدون شوخی داشته است ;

به‌گونه‌ای‌که کشورها , ارگان ها و معاهده‌های بین‌المللی و چندملیتی گوناگونی , نظیر تشکیل رژیم اشغالگر قدس , اداره ملل , شورای امنیت , بانک جهانی , اداره جهانی بهداشت , ‌فائو , یونسکو , صندوق بین‌المللی پول , دادگاه لاهه , ناتو , آ‌سه‌آن , بریکس , و چه بسا معاهده‌هایی زیرا تکان عدم‌تعهد , و همینطور تعاملات منطقه‌ای و دو جانبه عمیقاً تحت‌تأثیر این نگاههای ایدئولوژیک جای دارد . 15 این ساختار جهانی قهراً بر رابطه ها اجتماعی , فرهنگی , اقتصادی و سیاسی تک‌تک جامعه ها و کشورها تأثیرگذار بوده است .
شکل‌گیری کولنی‌های زرسالار فراملی 

مؤلفه‌های فوق‌الذکر موجب شد کانال توان که طی سده‌های متمادی , در انحصار تعداد انگشت‌شماری از خانواده‌های ثروتمند , مثل مدیچی16 , مورگان17 , روچیلد18 و بعد ها دوپونت19 , ملون20 , فورد21 , کارنگی22 , راکفلر23 , پولیتزر24 , بوش25 و کندی26 قرار داشت , طی دهه‌های اخیر به گروهها و کولنیهای نوظهور در قالب کمپانیهای بین‌المللی انتقال یابد ;

فارکس قانوني شد فارکس قانوني يا غيرقانوني فارکس قم فارکس قمار فارکس کاران فارکس کاران ايران

27 گو این که نظام حقوقی و نظارتی بین‌المللی هم عملاً در اختیار سازمانهای بین‌المللی است که آن ها خویش با تصمیم همین ابرکمپانیها تأسیس شده و طی چندین ده سال اخیر ساماندهی شده‌اند . دیدیم که مهم ترین عامل این تحولات راهبردی , دگرگون سازی در ابزارهای رابطه ها فراملی بشری – آن نیز به‌دلیل توسعه و گسترش زیرساختهای تبادل داده ها و هم حمل‌ونقل – است .

تأییدیه‌ای از بیانات رهبر انقلاب 

جذاب است که رهبر فرزانه انقلاب هم یک سری نوبت به تبیین این معنی پرداخته و با وسیعتر کردن دایره اصطلاحات «زرسالاران» و همینطور «شبکه جهانی صهیونیزم»28 این کانال را زیاد بالاتر از «اسرائیل» معرفی کرده‌اند . به عنوان مثال ایشان در بیانات 28 بهمن سال 94 فرمودند :

«دشمنان ما معاندان بی‌پروایی می باشند ; در رأس آن‌ها شبکه‌ خطرناک و بدور از انسانیّت صهیونیستی است که بر دولتها و بر قدرتهای غربی تسلّط دارا‌هستند ; بخصوص بر آمریکایی‌ها . شبکه‌ صهیونیستی – خیر رژیم صهیونیستی ; خویش رژیم صهیونیستی یک گوشه‌ای از مجموعه‌ استکبار آمریکایی است – که تجّارند , پول‌دارهای درجه‌ یک دنیایند , تبلیغات جهان دست اینهاست , بانکهای جهان دست اینهاست , متأسّفانه بر بخش اعظمی از کشورها مسلّطند , بر دولت ایالات متحده مسلّطند , بر سیاست ایالات متحده مسلّطند , بر سیاست اکثری از کشورهای اروپایی مسلّطند ; درمقابل اینها می بایست بیدار بود . آمریکایی‌ها طبق حیث آن‌ها کار مینمایند , برطبقِ میل آن‌ها فعالیت می‌نمایند . »

فارکس کاران حرفه اي فارکس کارگزاري فارکس کتاب فارکس کجاست فارکس کريس فارکس کلاهبرداري

همینطور بیانات رهبری در 19 دی 93 هم جای تأمل دارااست :

«دشمن , سرمایه‌داری ایالات متحده و استکبار جهانی است که روز جاری در رأس آن , ایالات متحده و صهیونیستهایند ; موادتشکیل دهنده صهیونیست , که دولت صهیونیست در فلسطین اشغالی نیز یک قسمتی از آن مجموعه‌ خطرناک و آن سرطان مهلکی است که صهیونیستها در جهان به وجود آوردند . »

ایشان 21 اسفند 93 هم بر این معنی تأکید می کنند :

«اینکه روز جاری اسلام را آماج حمله ها خودشان قرار داده‌اند [به‌خاطر این است] ; آن افرادی نیز که آماج قرار داده‌اند , مشخّص است چه اشخاصی می باشند و چه دستگاه‌هایی و چه جریانهایی می باشند ; مشخّص است ; اینها وابسته‌ به یک مجموعه‌ی قدرتمندِ زر و اجبار سیاسی و اقتصادیِ غالباً صهیونیست یهودی , و در حالتی‌که صهیونیست یهودی نیز نیستند صهیونیست غیریهودی – که روز جاری در جهان صهیونیستهای غیریهودی داریم – می باشند . »
البته به‌کاربردن اصطلاح «زرسالار» برای این کانال به سالها قبلی بازمی‌گردد . رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز آدینه تاریخ 26 اسفند 1379 فرمودند :

«امروز تقریباً همگی رسانه‌های تبلیغاتی مهمّ جهان در انحصار دستگاههای زرسالارِ قدرتمندی است که بر اکثری از حکومتها تسلّط دارا‌هستند . اکثری از آن‌ها صهیونیست و یا این که از هم‌پیمان‌های صهیونیستهایند . »

فارکس کيلر فارکس گام به گام فارکس گرجستان فارکس گروپ فارکس گروه تلگرام فارکس گفتگو

و در غایت روشن‌ترین بیانات در مورد این کانال را می‌توان در بیانات رهبر انقلاب در مورخ 24 آبانماه 1379 دید : 

«محور سلطه در عالم , روز جاری دستگاههای فراوان خطرناک و دوچندان بیرحمی میباشند که تیم کارتلها و تراستها – یعنی شرکتها و کمپانیهای اقتصادی – را در سرتاسر جهان تشکیل میدهند و بیشترین تسلّط را نیز اینها بر دولت امریکا دارا‌هستند . اینکه ما امریکا را یک دولت مستکبر می‌دانیم ; این که ما هنگامی می گوییم استکبار جهانی , به ذهن تمامی دولت امریکا خطور مینماید ; این به خاطر آن است که تسلّط دستگاههای استکبارىِ سودجوىِ قدرت‌طلبِ زرسالارِ عالم بر آن حکومت از همه‌جا بیشتر است و همگی ابزارهای علمی و تسلیحاتی و سیاسی آن دولت در رویکرد استثمار ملتها به کار می‌رود . »

 

قضیه دگرگون سازی و تطور نظام اقتدار جهانی طی یک سری ده سال اخیر سزاوار جنگ جهانی غذا__قسمت دوم