خواب بی‌تعبیری به اسم فعال‌سازی بورس نفت

بروکر فارکس – خواب بی‌تعبیری به اسم فعال‌سازی بورس نفت

در حالی که نائب رئیس نخستین مدیریت جمهور تازگی‌ها گفته نفت ناپخته کشور ایران در بورس داخلی عرضه خواهد شد , عضو شورای خوب بورس معتقد است وضعیت قابل قبولی برای راه اندازی بورس نفت برقرار نیست .

( نفت نپخته را در بورس عرضه خوا هیم کرد/ بخش‌خصوصی نفت بخرد و صادر نماید ( . این مسئله را طراوت ها اسحاق جهانگیری , نائب رئیس اولیه مدیر جمهور اعلام کرده و گفته نفت ناپخته کشور‌ایران در بورس داخلی عرضه خواهد شد و بخش سری , روشن نفت بخرد صادر نماید . ضمن اینکه به میزانی که نیاز داشته باشیم , بخش سری در تناژهای متفاوت وارد میدان شده‌است .

 

به دنبال این اظهار لحاظ هم رئیس دلیل بورس انرژی اظهار داشت : تا به حالا نفت ناپخته در بورس انرژی عرضه نشده و تنها در مقطعی در سال 93 در حجم های فراوان کم برای پالایشگاه های کوچک ( مینی ریفایندرها ) درون میهن که عددش زیاد کم بود انجام شده بود .

 

به گفته علی حسینی , روش کار گزینش ارزش نفت نپخته در بورس بدین صورت است که براساس بازار جهانی , عرضه کننده نفت ناپخته بها مبنا را انتخاب می نماید , البته ارزش آخری براساس رقابتی که در بورس صورت میگیرد انتخاب می شود . بدین ترتیب پیش گویی میکنم عرضه نفت نپخته در بورس در صدر با حجم های محدود استارت شده و بعداز تجربه ساز و شغل های متعدد خریدار و فروشنده هم وارد بازار میگردند .

استراتژي معاملاتي در بورس ايران استراتژي معاملاتي در فارکس استراتژي معاملاتي رابرت ماينر استراتژي معاملاتي سپيدار استراتژي معاملاتي سهام استراتژي معاملاتي فارکس استراتژي معاملاتي گن

به اعتقادوباور این منزلت مسئول , فروش نفت نپخته در انحصار کمپانی ملی نفت است و تمام خریداران حقوقی که تائیدیه های نخستین خویش را از کمپانی ملی نفت اخذ نمایند و کد معاملاتی بگیرند میتوانند وارد معاملات نفت نپخته شوند . تمام خریداران فرنگی هم می بایست مطابق روش ذکر شده تائیدیه اول خویش را از کمپانی ملی نفت بگیرند و پس از اخذ کد معاملاتی در خرید و فروش کمپانی نمایند .

 

مدیرعامل بورس انرژی اظهار‌کرد : بورس این گنجایش را داراست که نفت را عرضه نماید و بدین صورت راههای جدیدی برای عرضه نفت ناپخته بدست بیاورد و امید‌وار‌یم دولت با اراده راسخ این مبادرت را دنبال نماید .

 

این اظهار امیدواری‌ و خوشبینی‌ها در باب فعال‌ساز‌ی بورس نفت در حالی به وسیله نائب رئیس اولیه مدیریت جمهور مطرح می شود که عضو شورای خوب بورس معتقد است وضعیت قابل قبولی برای راه اندازی بورس نفت برقرار نیست , چرا‌که بورس نفت و انرژی ماهیت دربین المللی داراست و در اصل نیز در بورس‌های کالایی مثل بورس نفت , بورس انرژی , فولاد , برق و . . . مردمان معمولی نمی‌توانند ورود نمایند . ضمن این‌که درین بازارهای سرمایه , معمولا افرادی سرگرم میشوند که در‌این کسب‌وکارها حضور دارا‌هستند و رقم‌های بالایی در دستشان است . همینطور مردمان معمولی شناختی از بورس‌های کالایی ندارند و بیشتر مشغول بورس ورقه ها بهادار می شوند و ما نیز به مردمان سفارش نمی‌کنیم که وارد بورس مال و بورس انرژی شوند .

استراتژي معاملاتي ماينر استراتژي معاملاتي همراه استراتژي هاي معاملاتي استراتژي هاي معاملاتي – آقاي امام استراتژي هاي معاملاتي با بيشترين احتمال موفقيت استراتژي هاي معاملاتي بورس استراتژي هاي معاملاتي در بورس

با اعتقادوباور عبده‌تبریزی بورس نفت را بایستی در یکی بخش ها آزاد با دسترسی به قوانین وسیع‌تر نسبت به قوانین روان مملکت فعال‌سازی کنیم و ارگانیک است که بورس نفتی می بایست در موقعیت اقتصادی و رابطه ها دربین المللی مناسب‌تر ساخت شود .

 

عضو شورای خوب بورس همینطور با تاکید بر این که روز جاری شایسته ترین زمان برای تولید بورس نفت نیست , گفته , در هر حال تشخیص دولت این است که احتمالا فعال سازی بورس نفت بتواند در فروش نفت کشورمان موءثر باشد البته برای فروش نفت از روش بازار سرمایه دست‌کم بایستی بازار منطقه‌ای برای آن ساخت کنیم که عده‌ای از آن سوی مرز بتوانند نفت کشور‌ایران را خریداری نمایند .

تغییر‌و تحول نرخ سود بانکی در امر کار بانک مرکزی قرار گرفت

قائم رده بانک مرکزی از احتمال باز نگری نرخ سود سپرده ها خبر بخشید و اعلام کرد : با مطالعاتی که در جریان است نرخ های سود بانکی مورد باز نگری قرار خواهد گرفت .

به گزارش پژوهشکده مبلغی بانکی , اکبر کمیجانی در رابطه احتمال تغییر تحول نرخ سود بانکی , افزود : با مطالعاتی که در جریان است نرخ های سود بانکی مورد باز‌نگری قرار خواهد گرفت .

 

قائم منزلت بانک مرکزی تصریح کرد : ولی بررسی متغیرهای مبلغی و به ویژه نرخ های سود همواره از حق تقدم های مطالعاتی و سیاست گذاری بانک مرکزی است و سازه به موقعیت در این مورد تصمیم گیری خواهد شد .