بروکر فارکس – صادرکنندگان از مالیات بر قیمت افزوده معاف می شوند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لایحه تصحیح ضابطه مالیات بر بها افزوده خاطرنشان کرد : درین لایحه مالیات با نرخ صفر برای صادرکنندگان و مالیات با نرخ ترجیحی ۳ درصد و مالیات با نرخ ۹ درصد نیز پیش گویی شده‌است .
رحیم زارع با حضور در بخش خبری 21 کانال یک سیما ابلاغ این‌که این کمیسیون و کمیته های متفاوت حدود یک‌سال و نیم با دعوت از بخش سری روی لایحه تصحیح ضابطه مالیات بر قیمت افزوده در حالا کار می باشند , ​گفت : تغییرات درین ضابطه به نفع تولیدکننده و مصرف کننده است .

عضو کمیسیون اقتصادی و سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از ساخت ملی مجلس شورای اسلامی افزود : در حوزه ساخت و کشاورزی معافیت مالیاتی در تصحیح ضابطه مالیات بر قیمت افزوده چشم شده‌است .

او ادامه بخشید : مالیات با نرخ صفر برای صادرکنندگان و مالیات با نرخ ترجیحی 3 درصد و مالیات با نرخ 9 درصد نیز پیش گویی شده‌است .

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اذعان کرد : ​ با سامانه مودیان , ​ شفافیت ها بیشتر شده و روند به طوری است که در غایت , مصرف کننده حقیقی می بایست مالیات را پرداخت نماید .

او افزود : لایحه دولت در باره صندوق مکانیزه را تصحیح کردیم و کامل کننده ضابطه مالیات بر قیمت افزوده است .

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از ایجاد ملی مجلس شورای اسلامی طولانی تر کرد : موردها تشویقی برای افرادی که‌این صندوق ها را نصب می نمایند در لحاظ گرفته شده‌است اعم از این‌که مالیات آن‌ها کاهش می‌یابد و این قضیه به روشن سازی بیشتر یاری می نماید .

اکسپرتيج اموزش فارکس طلا انتخاب استراتژي معاملاتي انواع استراتژي معاملاتي انواع استراتژي هاي معاملاتي در بورس انواع استراتژي هاي معاملاتي در فارکس ايا فارکس غيرقانوني است بروکر اينستا فارکس

برنامه قطعی برق روز جاری نخستین مردادماه تهران اعلام شد+جدول
کمپانی توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی‌های برنامه‌ریزی‌شده روز جاری اولیه مردادماه ۹۷ جدول جدیدی منتشر کرد .
در پی اعلام جداول روزمره انقطاع برق در تهران , روز جاری کمپانی توزیع برق تهران بزرگ با تکثیر اطلاعیه‌ای گفت ( با دقت به تداوم هوای گرم و ارتقاء بی‌سابقه مصرف انرژی برق و هم محدودیت منابع ایجاد انرژی , صنعت برق ضمن معذرت خواهی ناگزیر به پیش‌بینی اعمال محدودیت توشه در شبکه‌های توزیع برق تهران میباشد ( .

ازاین‌رو , این موسسه برای امروز ( نخستین مردادماه 1397 ) مبادرت به نشر جدول نو اعمال محدودیت‌های توشه ( خاموشی‌های برنامه‌ریزی‌شده ) کرد .

کمپانی توزیع نیروی برق تهران از شهروندان تهرانی درخواست کرد که با فقط 10 درصد صرفه‌جویی در مصرف برق به‌ویژه در ساعت ها نقطع ی عطف مصرف ( 12 الی 17 و 20 الی 23 ( , و انتقال مصارف غیرضروری به دیگر ساعت ها , گروه صنعت برق را در تأمین برق استوار کمک رسانند .

بروکر خوب فارکس بروکر روبو فارکس بروکر شدن فارکس بروکر فارکس بروکر فارکس آلپاري بروکر فارکس اکسنس بروکر فارکس ايران بروکر فارکس ايراني بروکر فارکس با کمترين اسپرد

 

برای مشاهده جدول قطعی‌های روز جاری برق در کلان‌شهر تهران ایـــــــنـــــــــجــــــــــا کلیک فرمائید .
سیف تصریح کرد : در کنار ترتیبات اتخاذ شده , بایستی دقت داشت که ثبات بلندمدت در بازار ارز نیازمند تقویت درونزایی اقتصاد ملی است که دستیابی به آن از روش تنوع منتخب به ساختار ایجاد و صادرات میهن و همینطور کاهش تعلق تولید ها داخلی به دنیای بیرون قابلیت و امکان پذیر است . موفقیت دراین باره تعلق اقتصاد داخلی به بیرون را کمتر کرده و هزینه‌های تحریم‌های مالی و اقتصادی بر مرز و بوم را محدود خواهد کرد .

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به نامگذاری سالیان اخیر از سمت رده معظم رهبری ادامه اعطا کرد : جا داراست در‌این رابطه به نام‌گذاری سال‌های اخیر از سمت رده معظم رهبری هم اشاره شود که همه مضمون واحدی به سمت تقویت بنیه اقتصادی مرزوبوم داشته‌اند . به عنوان مثال سال ( 1396 ( با تیتر سال ( اقتصاد مقاومتی : ساخت ـ اشتغال ( و همین سال هم تحت عنوان سال ( حمایت از کالای اهل ایران ( از طرف ایشان نام‌گذاری شده‌اند . مطمئناً فعالیت به شعارهای مذکور نیز کاهش واردات کالاهای مصرفی از مبادی قانونی و غیر رسمی ( قاچاق ) را به همراه خواهد داشت و نیز این که دوام ثبات اقتصاد کلان و متانت در بازار ارز را موجب خواهد شد .