بروکر فارکس – صعود ۲۰ پله‌ای کشور ایران در رده‌بندی جهانی دولت الکترونیک

گزارش مقایسه رده کشورها در پیاده‌سازی دولت الکترونیکی منتشر و موقعیت کشور ایران درین شاخص اعلام شد .
به نقل از خبر نگار فناوری داده ها و ارتباطات باشگاه خبرنگاران پویا ; محمد جواد آذری جهرمی در توییتی نو به مقام دولت الکترونیکی از منظر اعداد و ارقام بین‌المللی اشاره نمود و نوشت : رده‌بندی سال 2018 کشورها در شاخص EGDI که بیان کنده پیاده‌سازی دولت الکترونیکی است , منتشر شد .

وزیر ارتباطات بیشتر کرد : بر این اصول کشور‌ایران ارتقای 20 رتبه‌ای را تجربه نموده است ; در برنامه ششم بسط , ارتقای 30 رتبه‌ای برای پنج سال پیش‌بینی شده که‌این ارتقاء در طی سال اولیه برنامه شایان توجه است .

به نقل از تسنیم , براساس استانداردهای بین‌الملل برای سرویس ها دولت الکترونیکی سه شاخص سرویس ها آنلاین , زیرساخت‌های مخابراتی و سرمایه انسانی تعریف شده‌است .

شاخص توسعه و گسترش دولت الکترونیکی آمیزه‌ای از سنجه‌های متعدد برای نظارت میل و توان کشورها برای بهره برداری از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی در سوی ارائه سرویس ها همگانی به یک جامعه است .

از این رو , اقدامات دولت در مورد مهیا کردن زیرساخت‌های مخابراتی , تربیت نیروی انسانی در حوزه فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی و ارائه سرویس ها برخط بررسی کلی هرکدام از بعد ها به هنجار می گردد تا دربین صفر تا یک قرار گیرد .

جزوه فارکس جيک فارکس چارت زنده فارکس حساب فارکس خاطرات فارکس خامسي فارکس

آغاز بیمه تکمیلی بدون‌پول ۹۰۰ هزار راننده کامیون از روز جاری
نائب رئیس وزیر رویه و شهرسازی اعلام کرد : ​برای اولین بار در مورخ حمل‌ونقل جاده‌ای مملکت , طرح گسترده بیمه تکمیلی بدون پول ۹۰۰ هزار راننده حمل ونقل توشه از روز جاری شروع میشود .
عبدالهاشم حسن نیا اعلام کرد : برای رفاه اکنون رانندگان حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای کالای مرز و بوم از روز جاری طرح بیمه تکمیلی برای 900 هزار نفر رانندگان حمل‌ونقل جنس به همراه همسرانشان به طور بدون‌پول اجرایی می‌گردد .

او افزود : رانندگان مشغول به کار در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای محصول میتوانند با مراجعه به مرکز ها ارائه کارت هوشمند در سراسر مرزوبوم نسبت به کامل شدن داده ها خویش مبادرت نمایند .

مدارک مایحتاج برای بهره‌مندی از سرویس ها بیمه تکمیلی رانندگان دربرگیرنده شماره شبای اکانت بانکی راننده و خصوصیات شناسنامه ای همسر ( کارت ملی و شناسنامه ) است .

خبر فارکس خبرگزاري فارس خبرهاي فارکس خريد اکسپرت فارکس خودآموز فارکس دانلود استراتژي معاملاتي

 

بیمه تکمیلی به‌عنوان یکی‌از مطالبات رانندگان با فرایند محور قرار دادن در اختیار گرفتن هزینه در بین صاحب و مالک متاع , کمپانی حمل‌ونقل و راننده اجرایی می شود . قرار است در فاز نخستین سوای پرداخت هزینه رانندگان و همسران آن ها و در سطح آن‌گاه کلیه اعضای خانواده رانندگان ذیل پوشش این بیمه قرار گیرند .
رییس کل بانک مرکزی در بخش دیگری از سخنان خویش در نشست تخصصی بررسی راهکارهای جنگ با اخلال و قاچاق ارز با اشاره به کاهش نسبت قاچاق واردات به کل واردات مرزو بوم طی سالهای 1393 تا 1395 اعلام‌کرد : قاچاق در معنی کلی و عام آن فقط مخصوص به اقتصاد جمهوری اسلامی ایران نبوده و همگی کشورها کم و بیش با این پدیده مخرب روبه رو هستند .

در اقتصاد کشور ایران هم دامنه و شدت قاچاق و چه بسا ماهیت آن در حین زمان یکسان نبوده و در ادوار متفاوت به انواع گوناگون پیدایش یافته است . برای مثال , مبتنی بر ارقام اعلامی به وسیله ستاد پیکار با قاچاق فرآورده و ارز , حجم قاچاق وارد شده در سالیان 95 – 1393 به ترتیب متساوی 15 . 7 , . 14 . 5 و 12 . 1 میلیارد دلار برآورد شده‌است . بر این اصول نسبت قاچاق واردات به کل واردات میهن در حین این سالها به ترتیب هم اندازه 22 . 1 , 20 . 4 و 17 . 1 درصد بوده است . مروری بر سیر تغییرات نسبت مزبور حاکی از این است که علیرغم کاهش قدر مطلق و نسبت , حجم قاچاق وارد شده همچنان در سطح ها بالایی جای دارد و لذا بایستی اقدامات ضروری به خواسته محدودسازی آن با توان پیگیری و اجرا شود .