بروکر فارکس – قطعی برق در مملکت تا ۲ هفته آتی ادامه داراست

فارکس
 در حالی که مدیرعامل کمپانی توانیر می گوید قطعی برق به جهت گرمای هوا و ارتقا مصرف تا ۲ هفته آتی در مرزو بوم ادامه خواهد داشت عضو کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد : بزرگترین خلل در شرایط کنونی برق مرزوبوم ; ضعف رئیس است .
آرش کردی در برنامه «گفتگوی ویژه خبری» کانال دو سیما افزود : به ازای هر مورد مرتبه ارتقاء گرما , 1500 مگاوات به مصرف برق سرزمین طولانی تر می شود .
او گنجایش نیروگاه های برقابی مملکت را 14 درصد مجموع گنجایش نیروگاهی مرز و بوم دانست و بیان کرد : این نیروگاه ها پنج درصد برق مرزوبوم را تأمین می نمایند . 

بروکر فارکس

کردی با اشاره به کاهش نزولات جوی بار از سال پیشین تا به امروز افزود : پارسال تا 9500 مگاوات از گنجایش نیروگاه های برقابی به کار گیری کردیم که این سال گنجایش استعمال از آن‌ها بیشتراز پنج هزار مگاوات کم شده است .
او با اشاره به پرورش پنج عدد شش درصدی مصرف هر ساله برق اعلام‌کرد : در پنج سال قبل بیش تر از 9 هزار مگاوات به گنجایش نیروگاه های برق مرز و بوم بیشتر شده‌است .

صرافي فارکس ضررهاي فارکس طراحي اکسپرت فارکس عاقبت فارکس عکسهاي فارکس علم فارکس

مدیرعامل کمپانی توانیر اذعان کرد : قطعی برق مربوط به گرمای هوا و ارتقا مصرف است و سازه بر پیش گویی هواشناسی , شدت گرما تا دو هفته آتی در مملکت موجود است و از این رو قطعی برق نیز دست کم تا همین زمان ادامه خواهد داشت .
مدیرعامل کمپانی توانیر افزود : در حین نقط ی اوج مصرف فصل تابستان پارسال بیشتراز 55 هزار مگاوات برق مصرف می‌شد که‌این میزان اکنون به 57 هزار مگاوات ارتقا یافته است .

کردی تصریح کرد : از سال 87 تا کنون گنجایش نیروگاه های برقابی سرزمین بدین حادی نبوده است .
او عدم توازن در بها تمام شده و فروش هر کیلووات برق را اعم از مشکلات این صنعت دانست و اذعان کرد : بها تمام شده هر کیلووات برق 110 تومان است در حالی که ما آن را کیلوواتی 67 تومان میفروشیم .
کردی افزود : در سال 92 تلفات و هدررفت برق در کانال توزیع 16 درصد بود که با اقدامات انجام شده این میزان حال به 10 . 6 درصد کاسته شده است .
او تصریح کرد : فرایند پرورش مصرف برق در مملکت مطلوب نیست از این رو نیازمند نگرشی تازه و مدیر مصرف انرژی و علی الخصوص برق هستیم .
مدیرعامل کمپانی توانیر اذعان کرد : اکنون صادرات برق به آن سوی مرز نداریم بلکه برای امداد به کانال 300 تا 400 مگاوات برق واردات داریم .

عمليات فارکس فارس نيوز فارس ويديو فارکس فارکس آلپاري فارکس آموزش

کردی افزود : درحال حاضر 17 هزار مگاوات گنجایش نیروگاهی در هم اکنون تبدیل به سیکل ترکیبی است فارغ از این که برای مصرف آن سوخت در حیث گرفته شود .
او اعلام‌کرد : در بخش صنعت در همت با صاحبان صنعت برای توافق در موضوع رئیس مصرف برق هستیم و برنده به مدیر مصرف 1500 مگاوات برق در‌این بخش شده ایم .
کردی افزود : 60 درصد نیروگاه های مرزوبوم را بخش محرمانه سازمان می نماید و سپرده گذاری در 100 درصد انرژی های تجدیدپذیر را نیز بخش سری انجام داده است .

* بزرگترین استدلال خاموشی ها ضعف رئیس است

عضو کمیسیون انرژی مجلس نیز درین برنامه اعلام‌کرد : وسیع ترین اختلال در موقعیت کنونی برق مرزو بوم ; ضعف رئیس است .
بهروز نعمتی افزود : در حالی که در زمان کوتاه 42 هزار مگاوات به گنجایش ایجاد برق مرزوبوم بیشتر شد در پنج سال اخیر صرفا پنج هزار مگاوات بدین گنجایش بیشتر شده‌است .  

عمليات فارکس فارس نيوز فارس ويديو فارکس فارکس آلپاري فارکس آموزش

او بابیان این که تلفات و هدرروی برق در کانال توزیع 17 درصد است اظهار کرد : نیازمند تصحیح سیستم و مدیر در صنعت برق هستیم .
نعمتی افزود : در شرکتهای محرمانه مشکلی در مسئله ساخت , توزیع و انتقال برق نیست البته در شرکتهای خصولتی اینگونه نیست و مشکلات مضاعف است .

عضو هیئت مدیره سندیکای برق کشور ایران نیز در تماس تلفنی با این برنامه اذعان کرد : همگی فرآیند ساخت , توزیع و انتقال برق در مملکت مستقر است .
حمیدرضا صالحی افزود : در دولت های هفتم و هشتم 43 هزار گنجایش نیروگاهی نصب شد و 17 هزار در هم اکنون ساخت با 70 درصد ترقی به دولت آن گاه تحویل اعطا کرد . 
او بیان کرد : در سال 92 دولت نو 65 هزار مگاوات گنجایش نیروگاهی تحویل گرفت و در کنار آن 5600 هزار مگاوات در اکنون احداث بود .  
صالحی بابیان این که نقص‌ دارای اهمیت در صنعت برق ; بی مبلغی است , افزود : ما به التفاوت ارزش تمام شده و فروخته شده هر کیلووات برق را فراموش کرده ایم