مشکلات روز جاری را نداشتیم در حالتی‌که به منعقد پیمان‌های مبلغی اعتنا می‌کردیم

بروکر فارکس – مشکلات روز جاری را نداشتیم در حالتی‌که به منعقد پیمان‌های مبلغی اعتنا می‌کردیم

 

یک متخصص اقتصادی با اشاره به لزوم منعقد پیمان‌های مبلغی دوجانبه اظهار‌کرد : روز اجرای پیمان‌های مبلغی دوجانبه پس از برجام بود از این رو در شرایطی که نصف سعی ملی را بر مسئله پیمان‌های مبلغی و مالی می‌گذاشتیم اکنون به فیض می رسیدیم .
حسین راهداری اعلام‌کرد : نبرد تجاری فعلی ایالات متحده با شرکای تجاری سنتی مثل اروپا و شرکای تازه خویش نظیر چین در حقیقت ناشی از کسری تجاری منفی شدیدی است که ایالات متحده در‌این امسال سالیان پیدا نموده است .

وی ادامه اعطا کرد : خلل از دلار نیست بلکه اختلال ناشی از ارتباط تجاری ایالات متحده درین تعدادی سال با شرکای تجاری خویش است که به همین منظور ایالات متحده در‌این کسری تجاری شدید گیر کرده و هم اکنون به‌دنبال راهی برای کاهش آن است .

این متخصص افزود : مسلما یک جزء کسری تجاری , نبرد ارزی چین و امریکاست , یعنی مرزوبوم چین عملکرد نموده است قیمت مبلغی یوان را نگه داراست و ایالات متحده که مدام مغایر ضوابط آزاد تجاری فعالیت کرده مخالف این کار بوده است .

راهداری بیان کرد : فقط راهی که ایالات متحده برای تقابل با کاهش بها یوان چین می‌توانست انجام دهد ارتقا تعرفه ها بود به این دلیل که ایالات متحده نمی تواند با دخالت دولت چین گرانبها یوان تقابل نماید .

ثروت فارکس ثروتمندان فارکس جايزه فارکس جبل عاملي فارکس جرايم فارکس جرم فارکس در ايران

وی ادامه اعطا کرد : این مدل رویا رویی در واقع به مبارزه تجاری تبدیل شده‌است .

حسین راهداری تحلیلگر مساله مالی با اشاره به این‌که کشورهایی نظیر کشور‌ایران و روسیه که سرگرم تحریم می باشند می خواهند از ابزار عهد و پیمان های مبلغی و مالی برای به دور زدن تحریم استعمال نمایند اعلام کرد : ریال جمهوری اسلامی ایران در هفت سال پیشین 80 درصد بها خویش را از دست داده همینطور قیمت پول روسیه 60 درصد کم شده است .

وی با اشاره به این‌که بها ریال کاهش شدید و مزمن داشته است ادامه بخشید : بلاک چین بانکداری عالم را زیر تاثیر قرار میدهد لذا , بخش اعظمی از بانک‌های بزرگ جهان با بلاک چین کار می نمایند .

مجید شاکری متخصص مساله اقتصادی هم با اشاره به این که پیمان‌های مبلغی دوجانبه در یک تراز باقی نمی‌مانند اعلام کرد : روز اجرای پیمان‌های مبلغی دوجانبه پس از برجام بود از این رو در شرایطی‌که نصف تلاش ملی را بر قضیه پیمان‌های مبلغی و مالی می‌گذاشتیم اکنون به سود می رسیدم .

فارکس

این متخصص مساله اقتصادی تصریح کرد : امیدوارم دولت از ایده ارز 4200 تومان مسافت بگیرد و بپذیرد که به غیر از 20 درصدی که در‌این بازار آمده‌اند 80 % دیگر که ارز حقیقی در دست آنهاست بتوانند وارد بازار شوند .

 

او با اشاره به اینکه موضوع ارزهای دیجیتال امروزه در دنیا متعارف شده است اظهار داشت: پیمان‌های پولی یکی از روش های مهمی است که در کشورهای مختلف اجرا شده ، متاسفانه در کشور ما با تاخیر روبرو بوده در حالیکه یکی از تکالیف بانک مرکزی محسوب می شود، باید از این ظرفیت با زیر ساخت‌های که وجود دارد استفاده کرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه در حوزه پیمان‌های پولی اقدامات جدیدی شکل گرفته که یکی از آنها مربوط به ارز دیجیتال است گفت: با ترکیه و روسیه قرارداد پیمان های دوجانبه پولی منعقد و بخشی از کار انجام شده است.

جزوه فارکس جيک فارکس چارت زنده فارکس حساب فارکس خاطرات فارکس خامسي فارکس

او با اشاره به اینکه ارتباطی بین پیمان پولی و کاهش ارزش پول ملی نیست گفت: کشوری مانند روسیه مانند ایران از جانب آمریکا تحریم و اکنون در جنگ تجاری آمریکا و چین شرایط خاصی ایجاد شده است، ما باید بتوانیم از دلار جدا و پیمان‌های پولی را با کشورهای دیگر عملیاتی کنیم و از بستر بلاک چین هم استفاده کنیم.

 

شاکری اظهار کرد : کشورهایی نظیر کشور ایران و روسیه به دلیل تحریم و کشورهای دیگر به عوارض متعدد در‌پی قول های مبلغی دوجانبه می‌باشند , در چین 42 قول ارزی دوجانبه دارااست و 25 درصد تجارت فرنگی این میهن سوای دلار است و قرار نیست ما از بیت کویین تحت عنوان وسیله داد و ستد استعمال کنیم , سه سال پیش حالت دنیا این چنین فقدان و می بایست برای روز جاری برنامه داشت .

وی تاکید کرد : می بایست اذن اعطا کرد صرافی ها آزادانه کار نمایند و سیستم ( نیما ) به طور آزاد با بها آزادعمل نماید در برهه کنونی خیر صرفا منجر ارتقاء نرخ نخواهد شد بلکه به دلایلی نسبت به نرخ فعلی بازار آزاد نیز کاهش نرخ خوا هیم داشت .

سید مهدی بنی طبا متخصص مساله اقتصادی بابیان این که می بایست از سوئیفت مسافت بگیریم زیرا تحریم می شویم و از پیام رسانهای داخلی به کار گیری کنیم افزود : بایستی از سامانه های موازی سویفت به کار گیری کنیم و از طرف دیگر می بایست فروش نفت به ریال باشد و متناسب سازی نظام تجاری با نظام ارزی صورت بگیرد . 

بروکر فارکس

بنی طبا اظهار داشت : در صورتی بتوانیم تبادلاتمان را با تهاتر با کشورهای طرف تجاری انجام دهیم به نوعی در تکان تضعیف دلار به جلو پیش رفته‌ایم .

محمدرضا پورابراهیمی مدیریت کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به چالش سال 2008 ایالات متحده اعلام کرد : در‌حالتی که شبیه معضل سال 2008 اکنون رخداد بیفتد عملاً کشورهای دیگر می بایست مخارج معضل مالی ایالات متحده را بپردازند , ایالات متحده از ابزار توان در رویه های تجاریش با بقیه کشورها به کارگیری می نماید و لذا متاع اخلاق و رفتار و روش در‌این اطراف متعدد است .