بروکر فارکس – «هزار خط مش نرفته» |یک رویه بی آلایش برای رفع ۵۰ درصد تحریم‎ها

در قوانینی که معاندان جمهوری اسلامی ایران می‌خواهند با تشدید تحریم ها مشکلاتی را برای مرزوبوم تولید نمایند , هزار خط مش نرفته برای بی فایده کردن این تحریم ها موجود است . یک کدام از این‌راه ها «پیمان مبلغی دوجانبه» است .
رهبر معظم انقلاب یک‌شنبه هفته روان در دیدار اعضای هیئت دولت با ایشان شرط کلیدی موفقیت در کلیه عرصه‌ها را برخورداری از «روحیه توانا , هدف , شجاعت و اراده راسخ» دانستند و اضافه کردند : تمامی مدیران مدنی می بایست برعلیه مشکلات با تحرک بیشتر و با حس مسئولیت فراوان کار نمایند .

ایشان گروه اقتصادی دولت را میاندار و محور حساس کار و تحرک در مرزوبوم خواندند و کلیه دستگاه‌ها را به هماهنگ شدن با آن فراخواندند . امام خامنه‌ای شرط دیگر غلبه بر تنگناها را ارسال چهره‌ای مقتدر از دولت برشمردند و اضافه کردند : تصویر دولت در دیدگاه مردمان می بایست چهره‌ای حاذق , کارآمد و تلاشگر باشد , چون نفس تلاشگری برای مردمان جالب و امید‌بخش است .

رهبر معظم انقلاب همینطور با تأکید بر «لزوم توسعه و گسترش روزافزون دیپلماسی و ارتباطات خارجی» , اضافه کردند : به غیر از موردها معدودی همچون امریکا , ارتباط ها مملکت با شرق و غرب می بایست هر چه بیشتر تقویت شود و تحرک عملیاتی و هدفمند دیپلماسی ارتقا یابد .

ایشان , تنظیم «نقشه رویکرد اقتصادِ با ثبات» را واجب دانستند و فرمودند : در صورتی نقشه منش اقتصاد تنظیم شود , مردمان و فعالان اقتصادی تکلیف خویش را خواهند دانست و با شم ثبات و متانت به امداد دولت خواهند شتافت . 

به نقل از تسنیم , با دقت به بیانها رهبر معظم انقلاب در مورد تقویت رابطه ها با شرق و غرب , یک کدام از شایسته ترین راهکارهای کنونی برای بی نتیجه کردن تحریم‌های ایالات متحده درمقابل اقتصاد مملکت , امضای پیمان‌های دو یا این که تعدادی جانبه مبلغی با کشورهای گوناگون است .

فارکس به زبان ساده فارکس به سبک پشوتن فارکس بهتر است يا بورس فارکس بيت کوين فارکس پارادايس فارکس پرداخت

با دقت به حالت مو جود در مرزوبوم یکی شایسته ترین ابزارها برای پیشبرد هدف ها اقتصادی بهره‌گیری از پیمان‌های مبلغی دو یا این که چندجانبه با کشورهای متفاوت است چراکه پیمان‌های مبلغی دوجانبه راهکاری برای واکسینه کردن اقتصاد در قبال تحریم‌هاست و قادر است گرفتاری تجار و فعالان اقتصادی کشور‌ایران را در تأمین ارز از روش راءس مبادلات حل نماید .

ظرفیت‌های این ابزار کارآمد به کشور‌ایران این یاری را میکند تا علاوه بر واکسینه شدن در قبال تحریم‌های احتمالی , مبادلات تجاری باکشورهای همسو در شرق و غرب را به شایسته ترین وجه ممکن پیش برنده شود . عهدوپیمان مبلغی دو یا این که یک سری جانبه با کشورهای دیگر می تواند در انتقال ارز , آزادسازی ارز , مدیر نوسانات نرخ ارز و تقویت نقش ارزهای ملی در تجارت فرنگی نقش مهمی داشته باشد . از سمت دیگر اجرای این سیاست از طرف دولت قادر است به بهبود فضای کسب و کار در میهن باعث شده و آغازی برای پایان معاملات دلار در مرزو بوم باشد . 

کارشناسان اقتصادی تاکید می نمایند , پیمان‌های مبلغی قادر است یکی محوری‌ترین اقدامات در سمت پیاده‌سازی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه تبادلات بانکی فرنگی سرزمین باشند . قسم دوجانبه مبلغی در نوع اقتصاد مقاومتی به‌صورت ویژه قادر است مدنظر قرار گیرد و در‌این اقتصاد یک استراتژی دارای اهمیت و قابل اتکا اجرای این قسم است .

فارکس پرشين فارکس پشوتن فارکس پليس فتا فارکس پول فارکس پي دي اف فارکس پيپ

اجرای این پیمان‌های مبلغی فقط ویژه حالت تحریم نیست و تأثیرات بخش اعظمی بر منزلت پول ملی , کاهش ریسک ناشی از نوسانات ارزی , بسط تجارت دوجانبه و نظیر آن داراست لذا در وضعیت غیرتحریمی نیز می بایست پیمان‌های مبلغی با شرکای تجاری جمهوری اسلامی ایران امضا و پیگیری شود . 

پیمان‌های مبلغی دو یا این که  چندجانبه مزیت‌های زیادی دارااست علی الخصوص اینکه در حین تحریم‌های احتمالی هزینه‌های ناشی از نقل و انتقالات مبلغی و بانکی به واسطه به کار گیری از ارز ( مثلا دلار ) را از میان می برد . به عبارت دیگر زمانی از واحد مبلغی میهن طرف مبادله برای نقل و انتقالات مبلغی به کارگیری می‌گردد عملا در حین تحریم موجبات تسهیل مبادلات تجاری را در میان کشورهای طرف عهد و پیمان را مهیا می کند .

یکی دیگر از امتیازات پیمان‌های مبلغی دو جانبه یا این که یک‌سری جانبه میان کشور‌ها , ارتقا صادرات غیرنفتی میهن فارغ از دردسرهای نقل و انتقالات مبلغی و بانکی است . 

با دقت به آنچه در سطور بالا به آنان اشاره شد و مورد‌علاقه قرار دادن تهدید ها ایالات متحده درخصوص تشدید تحریم‌های کشورمان , شایسته ترین استراتژی برای دفع اثرات منفی تحریم‌ها تکان در راستای منعقد پیمان‌های دوجانبه یا این که چندین جانبه با کشورهایی است که مراودات تجاریی بالایی با آن ها داریم . چین , کره جنوبی , هند و . . . اعم از کشورهایی می‌باشند که بیشترین معادلات تجاری را با آن ها داریم و امضای پیمان‌های دو جانبه با این کشورها به صورت انقطاع