بروکر alpari – باران تابستانی پایان هفته در شمال و استانهای جنوبی

 

کارشناس اداره هواشناسی از تدوام بارش باران و رعد و برق در سواحل دریای مدیترانه و استان‌های جنوبی مملکت در پایان هفته روان خبر اعطا کرد .
کبری رفیعی ذکر کرد : ‌ روز جاری در سواحل دریای کاسپین طی ساعت‌های عصر و اوایل شب , در ارتفاعات استان کرمان , ‌سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان رگبارهای متفرق و رعد و برق پیش‌بینی شده‌است .

او تصریح کرد : روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه در در ارتفاعات استان کرمان , ‌سیستان و بلوچستان , شمال هرمزگان و سواحل دریای مدیترانه در ساعت‌های بعد از ظهر بارش‌ها فیس میدهد .

او بابیان اینکه این بارش‌ها در بعضا بخشها شمال غرب و ارتفاعات مرکزی و جنوبی زاگرس به طور رگبار , رعدو برق و وزش باد است , افزود : از فردا بعد از ظهر در استان‌هایی نظیر خوزستان و بوشهر به دلیل وزش باد شدید احتمال خیزش گرد و غبار موجود هست . از روز جاری تا انتها هفته هم در نصفه شرقی مملکت وزش باد شدید همراه با گرد و خاک خواهد بود .

متخصص اداره هواشناسی اعلام‌کرد : اسمان تهران روز جاری پاره ای ابری به همراه وزش باد پیش‌بینی شده و حداکثر دما 41 و دست‌کم دما فردا 28 رتبه است .
دیه جانباختگان پرواز تهران – یاسوج مهیا پرداخت شد
مسئول بررسی سانحه پرواز تهران –یاسوج از مهیا پرداخت بودن زیان و دیه جانباختگان سانحه هوایی تهران – یاسوج خبر بخشید .

فارکس از لحاظ شرعي فارکس ازمايشي فارکس اسکالپ فارکس اسکول فارکس اسلامي فارکس اکسنس

حسن رضایی‌فر بیان کرد : هماهنگی های ضروری با بیمه کشور‌ایران در این مسیر صورت گرفته و خانواده های جانباختگان می‌توانند با مراجعه به دفترها حیاتی بیمه مذکور در مرکزها استان , نسبت به انجام پروسه رسمی اخذ ضرروزیان خویش مبادرت نمایند .

او طولانی شدن پرداخت ضرروزیان را زمانبر شدن جستجوی اجساد به جهت موقعیت نا مناسب جوی‌بار محل وقوع سانحه و عدم قابلیت صادر شدن مدرک فوت تا پیش از اتمام فرآیند کاوش تیتر کرد و افزود : اکنون پروسه رسمی پرداخت ضرر انجام و سند حتمی صادر شده‌است .
شریعتمداری : نعمت‌زاده تارنما ثبت توصیه را غیر رسمی بست + فیلم

وزیر صنعت اعلام‌کرد : توقف ثبت توصیه در تیرماه سال قبلی به وسیله وزیر وقت صنعت ( نعمت‌زاده ) آن‌هم به‌صورت دست‌خط غیر رسمی انجام شد .

محمد شریعتمداری روز جاری با حضور در برنامه تلویزیونی ( درحال حاضر خورشید ( به ارائه توضیحاتی در خصوص تخلفات نو واردات اتومبیل پرداخت و با اشاره به این که توقف ثبت پیشنهاد در تیرماه سال پیشین به وسیله وزیر وقت صنعت ( نعمت‌زاده ) آن‌هم به‌صورت دست‌خط غیررسمی انجام شد , اظهار داشت : آقای نعمت‌زاده در قالب نامه‌ای در 24 تیرماه 96 به خسروتاج متن است ( با دقت به این‌که احتمالا تصمیم‌گیری کمیسیون زیربنایی هیأت وزیران در شیوه واردات ماشین به‌صورت سی‌بی‌یو که در شرف پایانی شدن است ارتفاع بکشد و این زمینه منشأ مسائلی شود که بعضی به داده ها دسترسی پیدا نمایند , از روز جاری ثبت پیشنهاد گونه های خودروهای سواری به‌طور موقت متوقف شود ( .

او در جواب به‌این پرسش که آیا وزیر وقت صنعت می‌توانست به‌صورت دست‌نویس این فرمان را بدهد , افزود : خیر , عملاً فرمان توقف ثبت توصیه می بایست از طرف مراجع بالاتری صادر میشد . به‌اعتقاد اینجانب چنانچه تمهیداتی برای روش پس گرفتن این درآمدها به‌کار گرفته نشود قطعاً این دستور سبب ساز به سودجویی عده‌ای یگانه خواهد شد .

فارکس اندرويد فارکس ايران فارکس ايراني فارکس با آلپاري – غير قابل اطمينان فارکس با باينري فارکس بابک زنجاني

 

وزیر صنعت تصریح کرد : چه بسا نعمت‌زاده در طومار اخیر خویش این تصمیم خویش را صحیح می داند و گفته است ( این کار را می بایست میکردم و کار نیکی بود ( .
یمت ارزهای مدنی روز جاری ۹۷/۰۵/۰۲|دلار ۴۳۸۰ تومان شد
براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار ایالات متحده برای روز جاری ( سه‌شنبه دوم مردادماه ) با ۷۰ ریال ارتقا نسبت آپدیت دیروز ۴۳ هزار و ۸۰۰ ریال ارزش خورد .

بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای روز جاری ذکر کرد که براساس آن نرخ 19 ارز اعم از دلار نسبت آپ دیت دو‌شنبه ارتقا و ارزش 20 واحد مبلغی دیگر مثل یورو و پوند کاهش یافت .

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار ایالات متحده برای روز جاری ( سه‌شنبه دوم مردادماه ) با 70 ریال ارتقاء نسبت آپدیت روز قبل 43 هزار و 800 ریال ارزش خورد . همینطور نرخ هر پوند انگلیس با 116 ریال کاهش نسبت آپ دیت دو‌شنبه 57 هزار و 358 ریال و هر یورو هم با 137 ریال اُفت در دوران زمان شبیه 51 هزار و 189 ریال ارزش‌گذاری شد .

به این ترتیب , هر فرانک سوئیس 44 هزار و 103 ریال , کرون سوئد 4 هزار و 940 ریال , کرون نروژ 5 هزار و 342 ریال , کرون دانمارک 6 هزار و 871 ریال , روپیه هند 636 ریال ,