بروکر alpari – حسن‌نیا : با کسب گردنبند طلا و جواهرات بخش کوچکی از محبت‌های کادرفنی را جبران کردم

 

 

فارکس
 قهرمان کاراته آسیا اعلام کرد : پروردگار را شاکرم که با کسب گردن آویز طلا جواهرات توانستم پاسخ بخش کوچکی از محبت‌های کادرفنی را بدهم و شرمنده آن‌ها نشوم .
در زمینه‌ی مسابقات قهرمانی آسیا اردن اظهار داشت : همان گونه که جامعه کاراته می داند از وقتی هنگامی که که‌این حرفه المپیکی شده‌است کلیه کشورها سرمایه‌گذاری نیکی در‌این حرفه انجام دادند . هنگامی مرز و بوم اردن و ویتنام به ترتیب به 3 و 2 دیدار آخری صعود می نمایند به نیکی مشخص و معلوم می‌گردد که کشورها در هم اکنون سرمایه‌گذاری روی کاراته میباشند .

 

او تصریح کرد : تایلندی‌‌ها مدام در دورهای نخستین و دوم مسابقات آسیایی حذف می‌شدند البته در‌این زمان آنان روی درجه قرار گرفتند که‌این زمینه نشان از تغییر‌و تحول در کاراته آسیا و پوست‌اندازی این فن در مجموعه کشورها دیرین می دهد . غیر از این تیم‌ها , رقبای مستمر ما ژاپن و ایالات متحده عربی بودند هم مثل مدام با تمام توان در مسابقات حضور داشتند و اردنی‌ها هم از حضور تماشاگران خویش به خیر و خوبی به کار گیری کردند .

 

قهرمان کاراته آسیا با اشاره به نقش مربیان اهل ایران در ارتقای کاراته آسیا تیتر کرد : حضور مربیان اهل ایران هم تاثیر متعددی در پرورش این حرفه در مجموعه کشور ها آسیا داشته است .

آپارات استراتژي معاملاتي در بورس آموزش استراتژي معاملاتي ايچيموکو آموزش اکسپرت نويسي فارکس استراتژي سيستم هاي معاملاتي فارکس استراتژي معاملاتي استراتژي معاملاتي آتي سکه استراتژي معاملاتي ايچيموکو

درین مسابقات معلم شاطرزاده ساماندهی مجموعه ویتنام و مدرس خواجه‌حسینی سرمربیگری گروه امارات را برعهده داشت . کویتی‌ها هم که به دلیل خلل ورزش کشورشان حالت کمپانی در مسابقات را نداشت درین زمان با درفش فدراسیون جهانی در رقابت‌ها حاضر شد و مربیگری آن‌ها‌را هم مربیان مصری برعهده داشتند . با همگی این حالت , پروردگار را شکر ما هم توانستیم از 6 مجال کسب گردن آویز پیروز به کسب 2 طلا جواهرات , یک نقره و یک برنز شویم . امیدوارم روز جاری و در بخش کومیته تیمی نیز مجموعه آقایان و نیز مجموعه بانوان از قهرمانی زمان قبلی خویش دفاع نمایند .

 

حسن‌نیا در جواب به این که صدمه دیدن دستش سبب ساز اذیت وی نشد , اعلام کرد : 20 روز گذشته از اعزام به مسابقات آسیایی اردن دست اینجانب از حیطه ساعد , مچ و آرنج زخم مشاهده کرد و حقیقتا ساعدم منرا اذیت کرد . در غایت هم با جراحت دیدگی به مسابقات اعزام شدم ولی بایستی از کادرفنی سپاس کنم که در‌این بازه تمرینات ویژه‌ای را در لحاظ گرفتند تا بدنم جراحت افت نکند و کلیه موقعیت را برای موفقیت اینجانب آماده کردند .

 

او درخصوص کسب دو طلا و جواهرات و یک نقره از سه حضور آسیایی خویش خاطرنشان کرد : پروردگار را شکر درین زمان هم فینالیست شدم و مثل دو عصر پیشین چیره به کسب گردن بند شدم . در اولی حضور آسیایی به گردن آویز طلا و جواهرات دست یافتم و در عصر پیشین هم گردن آویز طلا و جواهرات را از گردن اینجانب در آوردند . درین وضعیت با وجود صدمه دیدن تمام تلاشم را کردم تا ابتدا در دیدار آخری حضور داشته باشم و در‌پی مجددا چیره به کسب گردنبند طلا جواهرات نحس که معبود را شکر این اتفاق افتاد .

استراتژي معاملاتي اسکالپ استراتژي معاملاتي با بيشترين احتمال موفقيت استراتژي معاملاتي بورس استراتژي معاملاتي پايپو استراتژي معاملاتي پرايس اکشن استراتژي معاملاتي چيست استراتژي معاملاتي در بورس

ملی‌پوش وزن 55 – کیلوگرم گروه ملی کاراته درباره ی ناکامی مهدی‌زاده و میرزایی تیتر کرد : در باخت امیر مهدی‌زاده داوری نقش داشت و داوران او‌را اذیت کردند . امیر رضا میرزایی هم در او‌لین حضور آسیایی خویش حقیقتا سعی خیر داشت و می بایست در دیدار آخرین حضور پیدا میکرد ولی حقیقتا مبتلا بدشانسی شد .

داوری‌ها در دیدار نیمه‌نهایی امیر میرزایی با رقیب اردنی به نفع صاحب خانه چرخید و امیر هم بی‌تجربگی کرد . در دیدار رده‌بندی هم وی جلو بود ولی به دلیل حالت سنی ذیل از نگاه روحی در گیر افت شد . بدون شک در‌حالتی که گروه ما مبتلا بدشانسی نشده بود 6 فینالیست در مسابقات اردن داشتیم .

 

حسن‌نیادر پایان خاطر نشان کرد : بایستی از اعضای کادرفنی که در بازه زمانی اردوها و مسابقات تمامی جوره ما‌را حمایت می‌کردند قدردانی ویژه‌ای داشته باشم . آنان علاوه بر این که رقبای مرا چک می‌کردند ,

به تفکر زخم دیدگی اینجانب هم بودند و خداوند را شاکرم با کسب گردنبند طلا جواهرات توانستم پاسخ بخش کوچکی از محبت‌های آنان را بدهم و شرمنده نشوم . همینطور می بایست از داوری و بابایی , مدیر و دبیر هیئت کاراته قزوین سپاس کنم که مدام من‌را مورد حمایت قرار دادند . اکنون هم 4 ملی‌پوش از قزوین در ادغام گروه ملی دارا‌هستند که فکر میکنم یک رکورد برای ورزش استان باشد .