بروکر alpari – خودروهای فرنگی را نقدی و ۳۰ روزه بخرید

 

سخنگوی اداره حمایت از مصرف کنندگان و ایجاد کنندگان از ممنوعیت واردات ماشین به مرز و بوم تا اطلاع ثانوی و عرضه این خودرو‌ها به طور نقدی و در ۳۰ روز خبرداد .
غلامرضا کاوه با اشاره به این‌که اداره حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ابلاغیه ای در مورخ 30 خرداد ماه این سال به کلیه شرکتهای وارد کننده اتومبیل از جمله نمایندگی های قانونی و غیر نمایندگی ها ارسال نموده است , اظهارداشت : براساس این ابلاغیه تا اطلاع ثانوی هرگونه پیش فروش , فروش مشارکتی و شرکت کردن در ساخت ماشین ممنوع است .

سخنگوی اداره حمایت از مصرف کنندگان و ساخت کنندگان افزود : شرکت‌های تأمین کننده ماشین فقط می‌توانند خودروهای فرنگی در اختیار را از روش فروش نقدی 30 روزه عرضه نمایند در غیر این صورت هرگونه فروش ازجانب این مجموعه موسسات غیرقانونی و به شدت با آن‌ها برخورد می شود .

او تصریح کرد : بر پایه ی پایانی تصمیم ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی 13309 خودکار سطر تعرفه ای مشمول ممنوعیت واردات شده که اتومبیل نیز اعم از این موردها است .

کاوه با اعلام این که واردات اتومبیل تا اطلاع ثانوی ممنوع است , خاطرنشان کرد : برهمین اصل همگی موسسه ها وارد کننده اتومبیل که تا قبلی از 31 خرداد ماه همین سال ثبت پیشنهاد کرده و تاکنون تامین ارز نشده اند هرچه سریعتر ضمن برگرداندن اصل وجوه به انضمام سود انصرافی به مشتریان می بایست قراردادها را هم باطل نمایند .

اکسپرتيج اموزش فارکس طلا انتخاب استراتژي معاملاتي انواع استراتژي معاملاتي انواع استراتژي هاي معاملاتي در بورس انواع استراتژي هاي معاملاتي در فارکس ايا فارکس غيرقانوني است بروکر اينستا فارکس

 

سخنگوی اداره حمایت از مصرف کنندگان و ایجاد کنندگان به خریداران تأکید کرد پیش از خرید از نمایندگی‌های غیر قانونی حتما قرارداد را محضری کرده و خرید خویش را به طور قطعی انجام دهند علاوه بر این شماره شاسی و شماره بدنه ماشین خریداری شده را متن و پس از روئیت ماشین نسبت به خرید مبادرت نمایند .
شاخص بورس ۲۶۳ واحد افت کرد
شاخص بورس در جریان معاملات روز جاری بازار سرمایه ۲۶۳واحد افت کرد .
در جریان دادوستدهای روز جاری بازار سرمایه تعداد یک میلیارد و 109میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 270میلیارد تومان در 81هزار نوبت مورد خریدوفروش قرار گرفت و شاخص بورس با افت 263واحدی در طول 108هزار و 395واحد قرار گرفت .

بیشترین اثر منفی بر افت دماسنج بازار سهام در روزجاری به اسم نمادهای معاملاتی سایپا , سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین شد و درمقابل نمادهای معاملاتی نفت سپاهان , ملی صنعت های مس جمهوری اسلامی ایران و پتروشیمی فناوران با پرورش خویش بازدارنده افت بیشتر شاخص بورس شدند .

بروکر خوب فارکس بروکر روبو فارکس بروکر شدن فارکس بروکر فارکس بروکر فارکس آلپاري بروکر فارکس اکسنس بروکر فارکس ايران بروکر فارکس ايراني بروکر فارکس با کمترين اسپرد

 

شاخص‌های حیاتی بازار سرمایه نیز روز منفی را پشت راز گذاشتند به‌طوری که شاخص ارزش ( وزنی ــ ارزشی ) یک واحد , کل ( هموزن ) 12واحد , ارزش ( هموزن ) 8واحد , آزاد شناور 386واحد و شاخص‌های بازار اولیه و دوم به ترتیب 137 و 791 واحد افت کردند .

مبتنی بر این گزارش , در بازارهای فرابورس کشور‌ایران نیز با داد و ستد 221میلیون برگه به‌ارزش 178میلیارد تومان در 30هزار نوبت , آیفکس 0 . 4 واحد افت کرد و در طول 1218واحد قرار گرفت .
براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار ایالات متحده برای روز جاری ( سه‌شنبه دوم مردادماه ) با 70 ریال ارتقاء نسبت آپ تو دیت دیروز 43 هزار و 800 ریال بها خورد . همینطور نرخ هر پوند انگلیس با 116 ریال کاهش نسبت آپدیت دو‌شنبه 57 هزار و 358 ریال و هر یورو هم با 137 ریال اُفت در مقطع زمان شبیه 51 هزار و 189 ریال ارزش‌گذاری شد .

بنابراین , هر فرانک سوئیس 44 هزار و 103 ریال , کرون سوئد 4 هزار و 940 ریال , کرون نروژ 5 هزار و 342 ریال , کرون دانمارک 6 هزار و 871 ریال , روپیه هند 636 ریال , درهم امارات متحده عربی 11 هزار و 927 ریال , دینار کویت 144 هزار و 382 ریال , یکصد روپیه پاکستان 33 هزار و 998 ریال , یکصد ین ژاپن 39 هزار و 347 ریال , دلار هنگ کنگ 5 هزار و 583 ریال , ریال عمان 113 هزار و 913 ریال و دلار کانادا 33 هزار و 246 ریال ارزش خورد .