بروکر alpari – دریافت اجاره‌ نجومی از غرفه‌‌داران میوه‌وتره‌بار شهرداری تهران

 

با وجود آنکه وظیفه اداره میوه و تره‌بار شهرداری تهران ; حذف واسطه‌ها جهت وصال میوه به دست مردمان با بها مناسب‌تر است البته دریافت اجاره‌های نجومی و ارائه میوه‌های دریافت اجاره‌ نجومی از غرفه‌‌داران میوه‌وتره‌بار شهرداری تهران بی‌کیفیت , وضع و اوضاع را برای شهروندان سخت‌تر نموده است .
اداره میادین میوه و تره توشه شهرداری وظیفه در دست گرفتن ارزش میوه را بر عهده دارااست و می‌بایست با واگذاری غرفه به تولیدکنندگان و حذف واسطه‌ها میوه را با قیمت ارزان به دست مردمان برساند , البته این اداره به دلیل عدم ارزیابی و رئیس درست و در مقاطعی به جهت کسب سود بیشتر , با دریافت اجاره‌های نجومی چالش گرانی میوه را به وجود آورده است .

دریافت اجاره‌ نجومی از غرفه‌‌داران میوه‌وتره‌بار شهرداری تهران طبق بررسی‌های صورت گرفته هزینه اجاره غرفه‌ در میادین میوه و تره‌بار در بعضا مورد ها به صد میلیون تومان در ماه نیز میرسد و تولیدکنندگان توان پرداخت ندارند و بدون چاره به ارایه میوه بی‌کیفیت و گران به مردمان میباشند .

دریافت اجاره‌ نجومی از غرفه‌‌داران میوه‌وتره‌بار شهرداری تهران اگر چه به گفته رحیمی مدیریت دلیل اداره میادین تره توشه شهرداری ادله ارتقاء بازارها سرویس ها رسانی بیشتر به تهرانی هاست و تعداد بازارها قرار است ارتقاء یابد ولی این روز ها سرویس ها رسانی جای خویش را به کسب سود بالا از جیب تولیدکنندگان و مردمان داده است و متاسفانه غرفه داران ناچار به ارایه میوه بی کیفیت و گران به مردمان شده‌اند .

دریافت اجاره‌ نجومی از غرفه‌‌داران میوه‌وتره‌بار شهرداری تهران/ ارگان ناظر کجاست؟!

جانمایی غیرمناسب بخش اعظمی از بازارهای نو برای آمارسازی سبب ساز شده که‌این مبادرت مثبت به دلیلی برای پیدایش مشکلات متفاوت بدل شود . مبنی بر آمار صاحبان غرفه‌ها , اکثری از بازارهای نو , به شدت زیان‌ده می باشند .

اکثری از صاحبان غرفه‌ها به دلیل ناتوانی در کسب درآمد اضطراری , غرفه‌‌ها را پس داده‌اند ولی هنوز وجوه خویش را اخذ نکرده‌اند به گونه ای که شاهد درخواست‌های زیاد مضاعف , برای بازپس‌گیری وجوه نخستین هستیم . 

ارتقا بها تمام شده میوه و تره‌بار ( که می بایست 30درصد پایین‌تر از ارزش بازار باشد ) و ماحاصل آن رویش 30 تا 50درصدی اجاره بعضا غرفه‌ها , موجب ارتقاء ارزش میوه در میادین میوه و تره توشه و به تبع آن در تراز شهر شده‌است .

چنانچه آقای شهر دار راز زده و فارغ از تشریفات گذشته محرمانه به بازارهای میوه و تره توشه پایتخت بزند صد رد صد حالت گرانی و بی‌کیفیتی میوه را مشاهده خواهد کرد .
سود حاصل از پیش فروش سکه قسمت ۲درصد جامعه شد/ اصل پیش‌فروش سکه مردود است
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس پیش فروش سکه به وسیله بانک مرکزی را جنبش غیرکارشناسی دانست که موجب به حراج رفتن منابع وابسته به همگی مردمان شد .

حسن حسینی شاهرودی در اعلام‌کرد و گو با خبر نگار پارلمانی اقتصادآنلاین ذکر کرد : اقدامی که بانک مرکزی در امر پیش فروش سکه انجام بخشید , منابع این ملت را در اختیار توده خاصی قرار بخشید که سودهای کلانی از این شیوه کسب کردند .

او با تاکید بر این که اصل پیش فروش سکه مردود است و مورد قبول نیست , اظهار داشت : سکه از کالاهای حتمی نیست که مردمان نیازمند آن باشند و این پیش فروش سکه که به مثابه سکه پاشی در بازار است , از منابع مردمان که وابسته به 85 میلیون نفر جمعیت این مملکت است , هزینه می‌گردد . 

اکسپرت حرفه اي فارکس اکسپرت در فارکس اکسپرت رانگ کوتا اکسپرت رايگان فارکس اکسپرت سود ده فارکس اکسپرت سودده فارکس اکسپرت فارکس

حسینی شاهرودی به دنبال افزود : بی تردید اشخاصی که به‌دنبال خرید سکه در خیل‌عظیم میباشند , می خواهند بودجه خویش را تبدیل به سکه نمایند تا سود کلانی را به دست بیاورند و در واقع این یک جور سپرده گذاری است که‌این سپرده گذاری در اختیار کلیه قرار نمی‌گیرد و فقط در اختیار اشخاص خاصی که حدود 2 درصد جامعه می باشند , قرار میگیرد .

نماینده مردمان شاهرود و میامی در مجلس درپی تیتر کرد : در حالتی که نیز سازه باشد سیاست دولت و شورای پول و اعتبار و شورای اقتصاد بر در اختیار گرفتن بازار سکه و طلا جواهرات باشد , بایستی یک مقدار مناسب برای پیش فروش در لحاظ گرفته شود تا کسی نتواند هزاران قطعه سکه را خریداری نماید و به فرد دیگری به هیچ وجه سکه نرسد . درین وضعیت در صورتی جزو منابع داخلی مرز و بوم نیز صرف شود , این منافع مشتمل بر تمام اشخاصی می گردد که میخواهند سودی ببرند و در‌صورتی‌که سکه توزیع شود , در اختیار کلیه مردمان قرار بگیرد و خیر تنها اشخاص خاصی .

حسینی شاهرودی در پایان اظهار داشت : ضمن این که با انتخاب کردن یک مقدار مناسب , خروج سکه و طلا جواهرات از مرزوبوم به راحتی حادثه نمی‌افتد اما زمانی سکه ها در اختیار تعدادی نفر باشد , احتمال انتقال آنان به آن سوی مرز و قاچاق سکه بیشتر خواهد شد .