بروکر alpari – ویترین شیشه‌ای بورس راهکاری مطلوب برای کاهش التهاب اقتصاد مرز و بوم

 

یک اقتصاددان اعلام‌کرد : دولت بایستی در حال حاضر که بازارها در گیر التهاب شده از ویترین روشن و شیشه‌ای بورس متاع برای تهیه و تنظیم و ثبات منتخب به بازار به کار گیری نماید .
به کارکردهای بورس محصول در شرایط کنونی و بحرانی اقتصاد سرزمین اشاره نمود و بیان کرد : بورس جنس با تجمیع تولیدکنندگان و خریداران در یک محل , از پراکندگی معامله‌گران پرهیز کرده و انجام معاملات و محاسبه بر بازارهای کالایی را تسهیل میکند .

معلم دانش گاه علامه طباطبایی افزود : این بازار اداره یافته , در کل کشورهای جهان و جمهوری اسلامی ایران دارنده مزایا و رده مضاعف بالایی است که مسوولان ارشد اقتصادی هم بدین مورد واقف میباشند .

او بابیان این که دولت بایستی در الان که بازارها مبتلا التهاب شده از ویترین روشن و شیشه‌ای بورس محصول برای تهیه و تنظیم و ثبات چکیده به بازار استعمال نماید , ادامه اعطا کرد : بورس جنس در زمان سالیان اخیر بازاری متشکل و متمرکز را بوجود آورده که نظام‌یافته است , از قواعد و ضوابط خاصی پیروی می نماید و بخش اعظمی از بی‌قانونی‌های جانور در بازار بیرون از خویش را پوشش می دهد .

فارکس ويندزور فارکس يا بورس فارکس يا بورس تهران فارکس يا سهام فارکس يا قمار فارکس يار

 

این معلم دانشکده در پی به طرح چندین پرسش پرداخت و اعلام‌کرد : در صورتیکه روز جاری بستری مثل بورس محصول در سرویس اقتصاد مرز و بوم فقدان , محصول ها چه گونه ارزش می خورد؟ از کجا مشخص و معلوم میشد که چه شخص با چه قیمتی تولید ها را خریداری کرده است؟ به هیچ عنوان ترازو و ویترینی برای مشاهده بازار و تصاحب کردن داده ها صحیح از معاملات وجود داشت؟ البته روز جاری به واسطه تقویت بورس متاع تمامی این مورد ها به طور روشن علیه دیدگان آحاد مردمان و مسوولان جای‌دارد .

تقوی اظهار داشت : روز جاری همسو با حالت اقتصادی و نرخ دلار 4200 تومانی , نقدینگی در سمت خرید کالاها روان شده که تلاقی کل عرضه و تقاضا در یک نقطه میتواند به سازمانهای نظارتی به جهت پالایش متقضیان و حمایت از ایجاد یاری دهد .

این اقتصاددان افزود : از طرف دیگر در حین التهاب بازارها , قابلیت اتخاذ تصمیم صحیح درسمت تعادل بازار در بستر بورس جنس موجود است به طوریکه می توان با گذاشتن حد نوسان بها , محدودیت در خرید و ارتقاء عرضه ها نبض بازار را در اختیار گرفت البته در بازارهای بیرون از بورس به دلیل اقتصاد غیر واضح ما به هیچ وجه قابلیت مدیر و تحلیل نیست که بتوان برای تهیه بها کالاها تصمیماتی اجرایی کرد .

فارکس يزد فارکس يعني فارکس يعني چه فارکس يعني چي فارکسر فارکسيم

 

به گفته او , از سایر مزایای بورس فرآورده , کیفیت کالاها , استاندارد و تسویه معاملات است که خریداران و فروشندگان فارغ از گرفتاری با مراجعه به بورس مواد مورد نیازشان را تامین می نمایند و این دستور به ساخت ملی امداد شایانی نماید .

تقوی در‌پی بابیان این که در پیش به دست آوردن نرخ‌گذاري دستوری در عالم منسوخ شده‌است , ادامه بخشید : دولت در حین سال‌ها بدین فیض رسید که نرخ‌گذاري دستوری , رانت زا بوده و هیچ حمایتی از تولیدکننده و مصرف کننده نمیکند از این رو دولت ابزارهایی همچون تعزیرات , شورای رقابت و . . . را در اختیار داراست که بوسیله آن‌ها میتواند تحلیل خویش را بر بازار کالاها بیشتر نماید ; همینطور تاکید می‌کنم که صرفا بازاری که در حوزه معاملات کالاها قابل رصد و محاسبه است , بورس کالاست .

مدرس کالج علامه طباطبایی در پایان اذعان کرد : جدای از اعلام دلار تک نرخی و ایجاد تقاضا برای خرید کالاها , دولت اکنون موقعیت این را دارااست که با اتخاذ سیاست‌های قابل قبولی اعم از ارتقاء عرضه کالاها و پالایش طرف تقاضا در بورس متاع , به کشف قیمت ارزان و تعادل دست پیدا نماید .