بروکر alpari – کمپانی چینی نفت کشور ایران را جایگزین نفت وارد شده از ایالات متحده کرد

شرکت پالایشگاهی دونگ مینگ پتروچمیکال چین گفته , به دلیل بالا به دست آوردن تنش های تجاری فی مابین پکن و واشنگتن , خرید نفت از ایالات متحده را متوقف کرده و به خرید نفت از کشور ایران روی آورده است .
به گزارش راشا تودی , کمپانی پالایشگاهی دونگ مینگ پتروچمیکال چین گفته , به دلیل بالا تصاحب کردن تنش های تجاری در بین پکن و واشنگتن , خرید نفت از ایالات متحده را متوقف کرده و به خرید نفت از کشور‌ایران روی آورده است .

کمپانی دونگ مینگ پتروچمیکال حدود 6300 نفر کارمندان , 30 میلیارد یوان بودجه ( 4 . 5 میلیارد دلار ) و گنجایش پالایش هر ساله 15 میلیون بدن نفت را دارد .

مقامات چینی در حالا طرح ریزی برای وضع و اوضاع تعرفه بر کالاهای وارتای از ایالات متحده و جایگزین کردن نفت غرب آفریقا و خاورمیانه و اعم از کشور‌ایران با نفت ایالات متحده می‌باشند . پکن گفته , قصد ندارد از تحریم های ایالات متحده مقابل کشور‌ایران تبعیت نماید .

 

چین دو‌مین مشتری بزرگ نفت آمریکاست و میزان خرید نفت این مرز و بوم از ایالات متحده در اولِ ماه جولای به 400 هزار بشکه درطول روز رسید . ولی پکن در عکس العمل به تعرفه های نو حال و روز شده از سمت دولت ایالات متحده بر کالاهای چینی عهدوپیمان داده که تعرفه 25 درصدی بر نفت ایالات متحده اعمال نماید .

تعرفه های 25 درصدی دولت ایالات متحده بر 34 میلیارد دلار کالای چینی از روز 6 جولای اجرایی شده‌است . دولت چین نیز فورا در اقدامی تلافی جویانه بر به عبارتی اندازه از کالاهای آمریکایی تعرفه حال و روز کرده آزمایش . 

 

فارکس يزد فارکس يعني فارکس يعني چه فارکس يعني چي فارکسر فارکسيم

 

زمان کوتاهی بعد از این مبادرت , ترامپ خاطرنشان کرد که ایالات متحده تعرفه هایی را بر بیش تر از 500 میلیارد دلار از کالاهای چینی اوضاع خواهد کرد و واشنگتن یک فهرست نو 200 میلیارد دلاری از تولیدات چینی را که شاید مشمول تعرفه های 10 درصدی شوند فراهم نموده است .
۲ واردکننده اتومبیل رسماً درخواست «رانت» کرده‎اند + مدرک 
در پی ممنوعیت تخصیص ارز مدنی به واردات ماشین , ۲ واردکننده ماشین که هزاران ماشین را ثبت توصیه کرده و قبلی از واردات به مردمان فروخته‌اند , اکنون از اداره حمایت درخواست کرده‌اند که ارز مدنی به آن ها پرداخت شود .
تعدادی ماهی است که سکون حاکم بر بازار خرید و فروش خودروهای وارد شده برطرف نشده و رونقی در معاملات نیست اما کسی نیز درین حالت ریسک فروش اتومبیل را نکرده و در انتظار ارتقاء بیشتر قیمت‌هاست .

مردمان نیز به‌دلیل نوسانات شدید قیمتی در بازار در طرح‌های فروش کمپانی و مبادرت به خرید ماشین از شرکت‌ها میکنند ولی در حین تحویل تولیدات پیش‌خریدشده با تأخیر تحویل و چه بسا بازپرداخت مبالغ خودروهای پیش‌خریدشده از سمت شرکت‌ها روبه‌رو می باشند که همین فرمان مشکلاتی را بوجود آورده است .

اخیراً به‌واسطه پریشانی مشتریان در خرید اتومبیل دو کمپانی نگین ماشین و ایرتویا با ارسال نامه‌ای به اداره حمایت از دستمزد مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از عدم تخصیص ارز مدنی برای واردات تولید ها خویش مطالبی را مطرح و از آن اداره درخواست پیگیری تخصیص ارز مدنی به خودروهای ثبت‌سفارش‌شده را کرده‌اند .

 

فروش اکسپرت فارکس فيبو گروپ فارکس قانون فارکس در ايران قوانين فارکس قوانين فارکس در ايران کتاب استراتژي معاملاتي

 

در نوشته طومار ایرتویا به اداره حمایت آمده است : 

کمپانی ایرتویا , نماینده انحصاری تویوتا مبادرت به ثبت توصیه برای واردات 3هزار و 782 دستگاه اتومبیل ( قبلی از ممنوعیت ثبت پیشنهاد اتومبیل به‌عنوان مجموعه فرآورده 4 ) کرد اما متأسفانه صرفا به‌میزان 80 دستگاه ماشین ارز مدنی اخذ کرد .

بنابر اعلام ایرتویا , به همین علت این موسسه به‌جهت خودداری از اعمال تبعیض در میان خریداران خویش طی نامه‌ای به سر کردگی اداره حمایت از حقوق و دستمزد تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان , درخواست خویش را بر طبق تحویل همه خودروهای وارد شده مذکور به آن اداره ارائه مینماید .

همینطور کمپانی نگین اتومبیل نیز با ارسال نامه‌ای اعلام کرده ( در ادامه خبر‌ها منتشرشده بر اساس تخصیص ارز مدنی به شرکت‌های وارد کننده , کمپانی نگین ماشین نماینده انحصاری رنوی فرانسه به‌منظور پرهیز از خدشه‌دار شدن اسم خویش و شفاف‌سازی و رفع هرگونه ابهامات در رابطه با روش تخصیص ارز , مبادرت به مکاتبه با اداره حمایت از حقوق و دستمزد مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نموده است .