با افتخار به اطلاع شما می رسانیم که شرکت آلپاری با پیشروترین باشگاه فوتبال روسیهSpartak شروع به همکاری کرد.

مشتریان گرامی!

مدیر کل شرکت شرکت آلپاری آقای باریس شیلوف در سخنرانی خود گفت :فوتبال ورزشی است برای افزایش قدرت بدنی و روحیه و برای یک بازی خوب هم به خونسردی و به هم احساسات نیاز است. یک بازی خوب فقط با همکاری سازمان یافته و تلاش کادر مربیگری امکان پذیر خواهد بود. تمام این نکات برای بازار فارکس و تجارت ارز هم صادق می باشد. انتخاب استراتژی صحیح و تاکتیک، اراده و توانایی حل مشکلات برای ما بسیار مهم است. شباهت فعالیت در بازار فارکس و فوتبال حرفه ای برای ما واضح است.

تیم Spartak درمسابقات قهرمانی درفصل گذشته خود را بازی های پیروزمندانه ای را داشت و مقام دوم را از آن خود کرد. شرکت آلپاری متوجه پتانسیل عظیم این باشگاه شده و معتقد است که با حمایت این شرکت، باشگاه مقام اول را در مسابقات قهرمانی فصل آینده 2010 را از آن خود خواهد کرد.

 

با افتخار به اطلاع شما می رسانیم که شرکت آلپاری با پیشروترین باشگاه فوتبال روسیهSpartak شروع به همکاری کرد. 12 مارس 2010 طی یک کنفرانس مطبوعاتی در مجموعه ورزشی Luzhniki، مدیر کل شرکت آلپاری آقای باریس شیلوف و سر مربی و مدیر کل باشگاه فوتبال Spartak آقای والری کارپین قرار داد حمایتی و اسپانسری برای سال 2010 امضا کردند. بر اساس این قرارداد شرکت آلپاری اسپانسر رسمی این تیم می باشد و آرم این شرکت روی فرم ورزشکاران چاپ خواهد شد.

شرکت آلپاری به مدت طولانی از طرح های اجتماعی مختلف در زمینه های ورزشی حمایت می کند. علاوه بر این، بسیاری از کارکنان شرکت طرفداران مشتاق و بازیکنان فعال فوتسال لیگ شرکت می باشد. لذا مدیریت شرکت تصمیم گرفت که از یکی از باشگاه های فوتبال پیشرو روسیه حمایت کند.

 

شرکت Alpari اسپانسر رسمی باشگاه فوتبال "Spartak" مسکو
شرکت Alpari اسپانسر رسمی باشگاه فوتبال "Spartak" مسکو
شرکت Alpari اسپانسر رسمی باشگاه فوتبال "Spartak" مسکو