فارکس – عدم فروش فرآورده به شکایات مردمان از صنف‌ها بیشتر شد

فارکس
عدم فروش فرآورده به شکایات مردمان از صنف‌ها بیشتر شد رئیس اتاق صنوف کشور ایران اظهار کرد : عدم نصب اتیکت , بها و صادر شدن فاکتور در ابتدا شکایات مردمی قرار دارا‌هستند وگرانفروشی در درجه چهارم است ولی جدیدا شکایاتی هم به وسیله مردمان مطرح میشود که محصول به آن‌ها فروخته نمیشود .
علی فاضلی روز جاری در نشستی در رابطه مشکلات تامین ارز صنف‌ها در جواب به سوال های خبرنگاران گفت : 70 درصد اسباب خانگی مایحتاج در بازار در درون تامین میگردد و ما در‌پی تقویت بنگاه‌های بزرگ ( تولیدی ) هستیم تا سهم بیشتری از تامین را در بازار انجام دهند . عدم فروش فرآورده به شکایات مردمان از صنف‌ها بیشتر شد

او بابیان این‌که جزو اسباب خانگی از شبکه غیرقانونی وارد میگردد اظهار کرد : واردات کالاهای قاچاق به مرزوبوم در حالت جان دار نماید شده‌است .

فاضلی ذکر کرد : اکثر وقت ها شکایاتی کهدر این حوزه موجود هست به دلیل عدم فروش است و ما هیچ احتکار و اختفایی را نیم‌پذیریم و آن را تقبیح میکنیم ولی می بایست در لحاظ داشت که واحد صنفی هم می بایست شم ادب نماید ; ثبت نرخ ارز بایستی صورت بپذیرد و از تغییرات جهشی آن پرهیز به فعالیت آید به نحوی که فقط تغییرات 5 درصدی نرخ ارز قابل پذیرش است و بیشتر از آن تاثیرات منفی متعددی در محصولات پایانی دارااست . عدم فروش فرآورده به شکایات مردمان از صنف‌ها بیشتر شد 

مدیریت اتاق صنف ها جمهوری اسلامی ایران اعلام‌کرد : برای در دست گرفتن , تقویت و محاسبه و تامین بازار دو بسته پیشنهادی را به دولت ارائه دادیم .

فارکس سيستاني فارکس سيگنال فارکس شرع فارکس شرعي فارکس شرعي است فارکس شغل فارکس شغل اصلي فارکس شيراز

فاضلی در جواب به سوال خبر نگار تسنیم در رابطه آغاز به کار کارگروه جنگ با گرانفروشی و احتکار اعلام‌کرد : این حادثه می بایست مدام در جریان باشد و درین رابطه شرایطی هم موجود هست به نحوی که در 6 ماه قبلی به 36 هزار پرونده د ر این باره رسیدگی شده‌است . عدم فروش فرآورده به شکایات مردمان از صنف‌ها بیشتر شد

او اعلام‌کرد : عدم نصب اتیکت , بها و صادر شدن فاکتور در ابتدا شکایات مردمی قرار دارا هستند وگرانفروشی در سکو چهارم است البته جدیدا شکایاتی هم به وسیله مردمان مطرح می گردد که فرآورده به آن ها فروخته نمیشود که با این موقعیت فعلی نمی‌توانیم بگوییم آن‌ها حق دارا هستند .

مدیریت اتاق صنفها کشور‌ایران افزود : بنگاهی که سرمایه‌اش ظرف مقطع کوتاهی به 30 تا 40 درصد کم شده است با مشکلاتی روبرو می گردد و درانتظار آن می ماند تا دریابد که کالای خویش را با چه قیمتی به فروش برساند تا روز آتی هم بتواند به عبارتی جنس را خریدار نماید .

فاضلی در بخش دیگری از این نشست به بعضا اقدامات انجام‌شده اشاره و اعلام‌کرد : تمام مشکلات و مساله صنف‌ها را در جلسات شورای اقتصاد بازگو کردم و بارها گفته‌ام بازار در گرانی کالاها تقصیر‌کار نیست . می بایست روءیت کرد عارضه ها گرانی‌فروشی چه می‌باشد فرآورده داخلی است یا این که خارجی؟

فارکس شيراز حسن زاده فارکس ضرر فارکس طلا فارکس عکس فارکس علي محمدي فارکس غير قانوني شد

کالای داخلی با 10 درصد ارتقاء ارزش که از طرف کارخانجات اعمال شده فروخته میگردد ولی برای ارتقاء بها کالای فرنگی نرخ ارز را ملاک قرار میدهند . طی این دوران به میزان کافی اطلاع‌رسانی کردیم .

او ادامه اعطا کرد : جایی که حدود 2 میلیون و 450 هزار بنگاه قانونی داریم و 700 هزار واحد غیرقانونی و بیشتراز یک میلیون و 300 هزار واحد دست‌فروشی داریم که در نظام اقتصادی مرز و بوم کار دارا هستند و صرفا یک هزار و 800 بازرس داریم که حقوقشان را صحیح اخذ نمیکنند و 30 درصدشان ستادی میباشند , چطور میخواهیم کل بازار میهن را ارزیابی و در دست گرفتن کنیم کدام عقل سلیمی این مسئله را پذیرش می‌نماید . عدم فروش فرآورده به شکایات مردمان از صنف‌ها بیشتر شد

مدیر اتاق صنف ها کشور ایران آنگاه به سوابق و توان صنوف پرداخته و ذکر کرد : بازار را با زد و بند نمیتوان گرفت و از زمان نبرد تا به امروز با این جور شیوه سود نگرفته‌ایم . بایستی در مواقعی که می‌توان کار کرد و ظرفیت‌های نو ساخت , اهتمام کافی را داشت . به گونه ای که از گنجایش استان‌ها نیز می بایست در همین راستا استعمال کنیم .