غذای ۶۰۰ هزار تومانی رئیس حیطه آزاد و ماجرای استعفای نیلی در پایش

آموزش ثبت نام فارکس – غذای ۶۰۰ هزار تومانی رئیس حیطه آزاد و ماجرای استعفای نیلی در پایش

فارکس

غذای ۶۰۰ هزار تومانی مدیریت حوزه‌ آزاد , ماجرای استعفای نیلی و گرد هم آیی هم فکری وزارت خط مش و شهرسازی باکارشناسان و مشاوران آرامبخش از موضوعات بیان شده در برنامه پایش شب پیشین بود .
برنامه پایش شب قبل کمپین ( هزینه مازاد کجاست ( را آغاز کرد و از مردمان خواست هر نقطه هزینه مازاد چشم اند با ارسال عکس به‌این برنامه آن هزینه طولانی تر مرتبط با اداره ها , شرکت های و ارگانهای مدنی و غیر مدنی همگانی را منتشر نمایند .

درین برنامه مدارکی از سرازیرشد و پاش ها و مخارج مازاد مدیران ناحیه آزاد اروند منتشر شد و اجراکننده برنامه از سردار شمخانی که عضو هیئت مدیره این حیطه آزاد است خواست این مخارج مازاد را بررسی و با مدیران خلافکار برخورد نماید . تنی چند از ورقه ها منتشره مرتبط با بلیط های پرواز رئیس حوزه مدیرعامل اداره حوزه‌ آزاد اروند است

آموزش ثبت نام فارکس

, این فرد تنها در سال 96 بالغ بر 200 میلیون ریال هزینه رفت و بازگشت خویش از خوزستان به تهران را از این اداره گرفته است . این رفت و برگشت‌ها به خاطر پروازی بودن این رئیس است .

همینطور در سندها دیگری مخارج سرسام آور اقامت یک رئیس حوزه‌ آزاد اروند در هتل پارسیان آزادی آبادان منتشر شد که گفته می شود خانواده این فرد به دلیل اقامت در کانادا سالیانه سه ماه به کشور ایران می‌آیند و در هتلی اقامت دارا هستند که هزینه این اقامت بر دوش اداره ناحیه ازاد اروند است .

طبق سندها پخش شده هزینه بعضا وعده های غذایی این رئیس به حادثه همسر و فرزند خویش حدود 600 هزار تومان پای ناحیه ازاد اروند افتاده است . نکته جذاب این‌که چه بسا هزینه ماشین کرایه ای این فرد و خانواده بر عهده هتل و اداره ناحیه ازاد اروند بوده است .

کیا داوود اسفندیاری اجراکننده برنامه پایش دراین مورد اظهار‌کرد : این فرد در شرایطی‌که ششلیک نیز خورده بود هزینه اش اینقدر نمی‌شد آیا هزینه هر وعده غذایی این فرد در منزل هاش نیز 600 هزار تومان است؟ آقای رییس جمهور گفته هزینه‌های مازاد را کم کنیم البته بیان کننده بعضی اداره ها هزینه مازاد را طولانی تر خیس میکنند .

فارکس پرشين فارکس پشوتن فارکس پليس فتا فارکس پول فارکس پي دي اف فارکس پيپ

او افزود : همین شرایط فعلی رئیس نجومی بگیر نیز داریم , رئیس پروازی داریم مگر قرار فقدان طبق مصوبه دولت دیگر رئیس پروازی نداشته باشیم پرا به‌این مصوبه دولت بی اعتنایی می شود و کسی از عدم اجرایش چیزی نمی گوید .

نیلی استعفا نداده است

 

در ادامه برنامه شب گذشته پایش مجری با خواندن توئیت محسن جلالپور رئیس سابق اتاق بازرگانی مبنی استفای مسعود نیلی مشاور ارشد اقتصادی رئیس جمهور که نوشته بود : آقای نیلی بیش از 10 ماه و از ابتدای سال در هیچ نشست دولتی شرکت نکره و استعفا داده است.

این برنامه با انتشار عکس مسعود نیلی مشاور اقتصادی و تئوریسین اقتصادی دولت در جمع تیم اقتصادی دولت نشان داد که نیلی استعفا نداده و کماکان در این جلسات اقتصادی دولت شرکت می کند.

در جلسه پنج شنبه وزارت مسکن چه اتفاقی افتاد؟

وحید عزیزی پژوهشگر اقتصاد مسکن در مورد جلسه روز پنج شنبه در وزارت مسکن گفت : بعد از چند سال پیگیری وزارت مسکن افتخار داد تا یک جلسه هم اندیشی با حضور کارشناسان و مشاوران مسکن داشته باشد. در این جلسه 9 راهکار ارائه شد ولی این نه راهکار نیز قرار نیست اکنون اجرایی شود و به معرض نقد و بررسی کارشناسان گذاشته شود.

فارکس تالار گفتگو فارکس تايم فارکس تحليل فارکس ترکيه فارکس تريد فارکس تريدر

این پژوهشگر اقتصادی گفت: یکی از این راهکارها بسته مشوق بوده است که تقاضا را به سمت تقاضای مصرفی هدایت کند و کسانی که تقاضای مصرفی دارند از مالیات معاف شوند همچنین در این جلسه مقرر شد که کسانی بیش از یکسال قرار اجاره منعقد کنند از مالیات اجاره معاف شوند.

او افزود : دعوا دوم مالیات بر عایدی سرمایه بود , دوستان عزیز در وزارت آرامبخش بعداز یک سری سال به دریافت مالیات بر عایدی سرمایه رسیده اند البته می‌خواهند همین مسئله را هم ناقص اجرا نمایند و مالیات بر عایدی سرمایه را تنها بر زمین اعمال نمایند . در صورتی انگیزه مالیات بر عایدی سرمایه کاهش سوداگری است چه تفاوتی دربین زمین و ساختمان است .

عزیزی اذعان کرد : دعوا بعدی زمینه فعال سازی درگاه الکترونیک است اما نفهمیدیم که با یک وب سایت اینترنتی قرار است چه کاری صورت بپذیرد که جلوی سوداگری و حالت بد آرامبخش گرفته شود . درین نشست نیز معین نشد که ایا مالیات بر منزل های خالی گرفته شود یا این که خیر .

فارکس تستر فارکس تضميني فارکس تقويم اقتصادي فارکس تلگرام فارکس ثبت نام فارکس جرم

او در پایان افزود : راهکارهای بیان شده درین گردهمایی قرار نیست عملیاتی شود و فعلا در معرض انتقاد و بررسی کارشناسان قرار می‌گیرد .

طبق ضابطه قرار بود وزارت آرامبخش مالیات بر منزل های خالی را اوضاع و احوال نماید اما تا به امروز این واقعه نیفتاده است . این ضابطه وزارت خط مش و شهرسازی را مکلف به تولید سامانه ای برای شناسایی منزل های خالی کرده بود . سامانه املاک بر مبنای مدل کاربری , شناسایی می‌گردد که از این شیوه اداره کارها مالیاتی قادر است واحدهای خالی را شناسایی و مالیات آنان‌را بعد از یک سال محاسبه خواهد کرد . ‏

در تبصره 7 این ماده آمده که وزارت راه‌ و‌ شهرسازی مکلف است حداکثر 6 ماه بعد از ثبت این ضابطه , سامانه ملی املاک و اسکان میهن را ساخت نماید . با بیان تصحیح شده ضابطه مالیات‌های بدون واسطه تعداد این خانه‌ها هر قدر که باشد بایستی صاحبان آن از این پس یک کدام از این دو روش را گزینش نمایند , یا این که آن را اجاره دهند یا این که با مالیات تصاعدی آن کنار بیایند .