فارکس – اصلاح‎طلبان فراری شدند(3)

فارکس

اصلاح‎طلبان فراری شدند  در حالی که‌این اقتصاددان انتقادهایی را به طریق نگارش میزان دارایی سال 97 وارد می داند , معتقد است یکی‌از عوارض ناکارآمدی دولت دوازدهم را بایستی در اختلاف های داخلی در بین اعضای آن جست و جو کرد . وی می گوید اعضای دولت در مراجعه خویش نزد نمایندگان مجلس درپی جستن حمایت کننده در منزل ملت می باشند تا برای اعتبارات مورد نظرشان رای مجلسی ها را به دست آورند . البته می بایست اظهار‌کرد وجود چنین موضوعی منجر شده‌است که سعی دولت شیخ قابل دفاع نباشد .
روحانی نماینده نیکی برای مردمان نیست

اصلاح‎طلبان فراری شدند  فریبرز مدیریت دانا اعم از اقتصاددان های تصحیح طلبی است که زاویه فکری بخش اعظمی را با روضه خوان و دور و بری ها وی حس می نماید . وی در رای زنی ای با یک رسانه تصحیح طلب می گوید شیخ قسمتی مردمان است , البته برای بقیه افراد حق تعیین شدن قائل نیست و نمی تواند نماینده حقیقی وواقعی مردمان باشد .

وبسایت گزینش خبر به گزارش مدیریت دانا می نویسد : دولت کشور‌ایران متوجه سلطه دلار نیست , عشق و علاقه ای نیز ندارد بداند , سطحی کاری می نماید , به مباحث سطحی می‌پردازد , برخوردهای سیاسی رویا رویی ای را به جای رابطه ها دارای اهمیت اقتصاد سیاسی می نشاند و از سمت دیگر نیز گوش شنوا ندارد که صحبت های کارشناسان متبحر و دگر اندیش را بشنود .

دل دولت به آن 40 – 30 نفری که اطرافش را قبضه کرده اند خوش است . همین دور و بری ها دولت اصلاً به سلطه گری دلار اعتنا نکردند و کماکان اقتصاد جمهوری اسلامی ایران را متعلق به دلار نگاه داشته اند . دولت حسن روضه خوان رکورددار تعلق اقتصاد میهن به دلار است .

فارکس يزد فارکس يعني فارکس يعني چه فارکس يعني چي فارکسر فارکسيم

نائب رئیس آقای شیخ بارها گفته است که طرفدار بخش سری است . طرفدار بخش محرمانه بودن نیز یعنی طرفدار تجارت آزاد با دلار . فرد آقای شیخ اینگونه میپندارد ,

اقتصاددانان دولت گذشته و دولت فعلی و مشاوران آنان همه در واقع از مدافعان تعلق اقتصادی مملکت به دلار می باشند ; منتهی بعضا اقتصاددانان اطراف دولت به دلار بالای 6000 تومان میپندارند و بعضا دیگر نیز به دلار حدود 4500 تومان میپندارند , البته همه این اقتصاد دان ها روش یکسانی دارا‌هستند , و این‌که نمی‌خواهند از قید سلطه دلار امپریالیستی خارج بیایند و از طرفی زیرا اقتصاد مرزو بوم متعلق به دلار نفتی نیز است تقاضا برای تنظیم و تأمین دلار آراسته ارتقا پیدا می نماید . 

مدیریت دانا در پی این رای زنی به بعضی جبهه های تصحیح طلب هم انتقاد می نماید و با اشاره به اقتصاد سیاسی ارتباط دولت و مردمان می گوید : در واقع دولت شیخ و جبهه های تصحیح طلب و محافظه کار این دولت گمان می نمایند که مردمان هیچ حقی ندارند و در حالتی‌که اعتراض مردمان از حد بگذارد تقصیر کار خویش مردمان می باشند و خیر سیاست هایی که دولت اوضاع نموده است ,

و این مسئله سالیان است که ادامه دارااست , سال‌ها است که‌این دولت خودی و غیر خودی می نماید و سایر افراد را کنار گذارده است , مخالفین خودش را سرکوب و از صحنه خارج می نماید . . . براین اساس اینجانب روش حلی برای این دولت ندارم , برای این‌که این دولت مارا از خودش نمی داند و ما نیز این دولت را دولت خودمان نمی دانیم . . . مدیر جمهوری که تعیین می شود البته حق گزینش شدن برای دیگرافراد قائل نیست معیوب است . 

دولت بی ملاحظه به مشکلات داخلی

فروش اکسپرت فارکس فيبو گروپ فارکس قانون فارکس در ايران قوانين فارکس قوانين فارکس در ايران کتاب استراتژي معاملاتي

انتقادهای اینکارشناسان از این دولت اگر‌چه طی ماه های اخیر بیشتر شده‌است , ولی پس از گزینش شیخ تحت عنوان مدیر جمهور دوازدهم هم آثاری از آن دیده میشود . به نحوی که انگار این اشخاص می خواستند صرفا روضه خوان مدیریت جمهور شود البته آنگاه انتقادهای خویش را نسبت به دولت وی علنی نمایند .

 

در این راه می شود به مذاکره مهدی پازوکی اشاره نمود که اعم از اقتصاددان هایی است که در اولِ دولت دوازدهم طومار ای انتقادی خطاب به روضه خوان نوشتند و در آن نسبت به مشکلات عدیده اقتصادی هشدار دادند . ولی این اقتصاددان تاکید می نماید امضا کنندگان این طومار که اعم از صورت های علمی می‌باشند در ادامه سهم خواهی از دولت نیستند .

این اقتصاددان معتقد است برای رفع این مشکلات نیاز به یک مجموعه اقتصادی هماهنگ و کارآمد موجود است که بیرون از فعل و انفعالات سیاسی , رئیس و مدبر باشد و دارنده علم و دیدگاه ضروری اقتصادی و دارنده تجربه مدیریتی باشد و با روئت کرد کارشناسی بر مشکلات اقتصادی فایق بیاید .

پازوکی با اشاره به اصلاح‎طلبان فراری شدند