فارکس – اطلاعیه تازه بانک مرکزی/ مقررات ارز همراه مسافر تغییر تحول کرد؟

بانک مرکزی در بخشنامه ای به کانال بانکی تصحیح مواد ( ۳ ) و ( ۴ ) راهبرد اجرایی قانون ها ناظر بر ارز‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏ , ورقه ها بانکی و اسناد بهادار بی اسم همراه مسافر را بیان کرد .
و به گزارش رابطه ها همگانی بانک مرکزی , ماده ( 3 ) راهبرد اشاره شده به‌این صورت تصحیح شده شده‌است :

«در مورد ها ارجاعی که ظن به پولشویی و تامین مالی تروریسم از طرف گمرک ج . ا . ا نیست , بانک ملی کشور ایران می‌بایست تنها نسبت به شمارش و تأیید مبلغ ارز‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/ سندها بانکی و ورقه ها بهادار بی‌نام اظهار شده , مبادرت و بعد از ارایه رسید چاپی دربردارنده کد رهگیری , مبلغ و دسته ارز‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/

اوراق بانکی و ورقه ها بهادار بی‌نام به مسافر , مراتب را به ‌صورت سیستمی به گمرک ج . ا . ا اعلام ‌نماید . در ضمن در‌این موردها نیاز به حفظ ارز به وسیله بانک ملی جمهوری اسلامی ایران نبوده و همینطور ضرورتی به استعلام مراتب از راس داده ها مالی و پیکار با پولشویی به وسیله گمرک ج . ا . ا وجود نخواهد داشت . »

درضمن ماده ( 4 ) هم اینگونه اصلاحیه شده‌است : «در موردها ارجاعی که ظن به پولشویی و تامین مالی تروریسم از طرف گمرک ج . ا . ا موجود است , بانک ملی کشور ایران مکلف است ضمن شمارش و تایید مبلغ ارز‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/ ورقه ها بانکی و سندها بهادار بی‌نام اظهار شده , نسبت به اخذ و محافظت ارز ذی‌ربط مبادرت و بعد از ارایه رسید چاپی دربردارنده کد رهگیری , مبلغ و جور ارز‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/ سندها بانکی و ورقه ها بهادار بی‌نام به مسافر , مراتب را به ‌صورت سیستمی به گمرک ج . ا . ا اعلام و گمرک ج . ا . ا هم نسبت به استعلام مراتب از راس داده ها مالی و نزاع با پولشویی مبادرت کند . »

بروکر هاي فارسي بروکر هاي فارکس بروکر هاي فارکس در ايران بروکر هاي فارکس معتبر بروکر هاي معتبر بروکرهاي فارکس

 

گفتنی است , قبلا ماده ( 3 ) تیتر می داشت «‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏بانک ملی کشور ایران بعداز اخذ ارز‏‏‏‏‏‏‏/ ورقه ها بانکی و ورقه ها بهادار بی‌نام , نسبت به ارائه رسید چاپی دربردارنده کد رهگیری , مبلغ و گونه ارز‏‏‏‏‏‏‏/ اوراق بانکی و ورقه ها بهادار بی‌نام دریافتی به مسافر مبادرت و مراتب را به‌صورت سیستمی به گمرک ج . ا . ا اعلام می کند . »

همینطور در ماده ( 4 ) پیش از تصحیح اخیر آمده بود« گمرک ج . ا . ا نسبت به استعلام مراتب از راءس داده ها مالی و نزاع با پولشویی مبادرت مینماید . تبصره : ‏ارز‏‏‏‏‏‏‏/ اوراق بانکی و سندها بهادار بی‌نام اضافی بر مبلغ آبادی هزار ( 10 . 000 ) یورو یا این که مساوی آن به بقیه ارزها تا زمان گزینش تکلیف از سمت راس داده ها مالی و نبرد با پولشویی , نزد بانک ملی کشور‌ایران حفظ می‌شود . »
استخدام پیک موتوری در استارتاپ‌های آنلاین سوای گواهی شناسایی + کلیپ

مردمان با اتکا به چه ضمانت‌های اجرایی می بایست به موتورسواران سرویس‌های سرویس ها آنلاین اعتماد نمایند در‌صورتی‌که گواهی شناسایی معتبری از آن ها أخذ نمی‌شود؟!
با رویش روزافزون کسب‌وکارهای طفل و ارائه سرویس ها گسترده آن‌ها در مرحله جامعه , گاها شاهد پیدایش مخاطراتی در مراحل فعالیتی آن ها هستیم و با دقت به این که استارتاپ‌ها خوی شده‌اند تا تنگناهای سنتی و بروکراسی‌های قدیمی را در حوزه کسب‌وکاری از میان ببرند , بایستی بیشتراز پیش نگران افتادن آنان در دامن تنگناهای نوین باشیم .

بروکرهاي فارکس ايران بروکرهاي فارکس فارسي بهترين استراتژي معاملاتي بهترين استراتژي معاملاتي در فارکس بهترين استراتژي معاملاتي فارکس بهترين اکسپرت فارکس

 

جدیدا کار تاکسی‌های اینترنتی و پیک‌های آنلاین رونق اکثری یافته و اکثر وقت ها مردمان ترجیح میدهند تا برای اخذ سرویس ها این حوزه , به استارتاپ‌های مالک دستاورد درین بخش مراجعه نمایند .

نقدها بخش اعظمی هم تا به امروز به فرآیند کار این قبیل استارتاپ‌ها از نرخ‌ها تا فرایند احراز نام و نشان خدمات‌دهندگان وارداتی شده‌است البته جدیدا یک کدام از موردها انتقاد برانگیز , شیوه ثبت‌نام از رانندگان موتوری برای عمل در بخش سرویس ها پیک آنلاین است که در ویدئوی تحت یکی مخاطبان برنامه تلویزیونی ضبط و از باگ جانور اطلاع‌رسانی نموده است .

سؤالی که در پایان تماشای این کلیپ به ذهن متبادر میگردد این است که آیا حقیقتا صرف اخذ سفته 10 میلیون تومانی از رانندگان موتوری فعال در استارتاپ‌های سرویس ها حمل‌ونقل آنلاین می‌توان تضمینی برای اعتماد مردمان ساخت کرد؟

زمانیکه سند شناسایی معتبری از رانندگان سرویس‌های سرویس ها آنلاین اخذ نمی شود , مردمان با اعتماد به چه ضمانت رسمی محاسبه , پول یا این که جواهرات خویش را در اختیار رانندگان موتوری قرار دهند؟!
روز جاری در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح نو با ارتقا بها نسبت آپدیت روز گذشته 3 میلیون و 387 هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح دیر باز 3 میلیون و 200 هزار تومان داد و ستد شد .

هر قطعه نیم‌بهار آزادی روز جاری شاهد ارتقاء ارزش بود به‌نحوی که